Крім приємного проведення часу Дуже Гарячий здатний принести також солідний виграш, для отримання якого потрібно збирати комбінації з базових символів. У слоті немає багаторівневих бонусних ігор, але можна спробувати подвоїти отриманий виграш у ризикованому раунді. Ознайомитися з іншими особливостями ігрового автомата ви зможете, прочитавши цей огляд.

Особливості та основні характеристики віртуального слота Ультра Хот

В ігровому автоматі для гри передбачено 3 барабани та 5 фіксованих ігрових ліній, тому гравцеві не доведеться витрачати час на активацію потрібної кількості. Встановлення розміру ставки здійснюється за допомогою кнопки Bet. Також є можливість гри на максимальних ставках, що активується натисканням Max Bet. Після цих простих маніпуляцій потрібно натиснути Spin!, щоб запустити обертання барабанів і почати збирати комбінації, що оплачуються. Гравцю також доступний режим автоматичної гри, який вмикається клавішею Auto.

Правила гри у Ultra Hot

Однією з унікальних особливостей ігрового автомата Ultra Hot є наявність стабільних виплат, тому саме його варто вибрати для гри на реальні гроші, щоб залишатися в плюсі.

Правила складання виграшних комбінацій також максимально прості та зрозумілі, достатньо зібрати на активній лінії ряд із трьох і більш однакових ігрових символів. Ланцюжки тут будуються зліва направо. Ознайомитись з коефіцієнтами виплат, які відповідають кожному виграшному ланцюжку, можна у спеціальній таблиці.

Щоб забрати виграні гроші, потрібно вибрати опцію Cash Out. Зазначимо, що слот Ультра Хот не має бонусних раундів (крім ризику-ігри), а також спеціальних символів. Це ніяк не знижує задоволення від процесу гри та розміру максимального виграшу.

Символіка ігрового слота

Вирішивши грати в слот Ultra Hot, зверніть увагу на базовий набір фруктових символів та їх коефіцієнти. Для збору виграшних комбінацій в ігровому автоматі передбачено такі символи:

  • стиглі апельсини;
  • соковиті сливи та вишеньки;
  • наливні лимони;
  • оригінальні щасливі сімки;
  • знаки BAR;
  • хрестики!

Збираючи їх у призові ланцюжки, ви отримуватимете виплати, розмір яких залежить від кількості символів у комбінації та їх коефіцієнтів. Якщо весь екран заповнять такі символи: вишеньки, сливи, лимони і апельсини, тоді сума виграшу буде збільшена вдвічі.

Безкоштовний - (Демо) режим в ігровому апараті Ultra Hot

Всі повнолітні користувачі казино можуть грати в Ультра Хот у демо-режимі або на реальні гроші. Ігровий автомат забезпечує часті виплати та не вимагає від гемблера спеціальних знань. Але все ж таки рекомендуємо ознайомитися з усіма його особливостями в безкоштовній версії, для запуску якої від вас не потрібно внесення депозиту та проходження реєстрації на сайті. Функціонал та механіка гри в демо-режимі нічим не відрізняється від платної версії.

Демо-режим популярний не лише серед новачків. Досвідчені гемблери використовують його, щоб отримати важливу інформацію про ігровий автомат, протестувати різні стратегії та тактики, або розробити власні. Тестова версія – найкраща підготовка до гри на гроші, де можна отримати реальні виплати.

Ризик-гра в Ультра Хот

Граючи на гроші або безкоштовно, варто зазнати успіху в ризикованому раунді. Саме тут відеослот дозволяє подвоїти отриманий виграш кожному, хто виконає найпростіші умови: вгадайте колір однієї з перевернутих карток. Щоб підтвердити вибір, достатньо натиснути червону або чорну клавішу. Правильна відповідь принесе подвійну виплату, інакше ставка буде списана. Можливість запуску ризик-гри з'являється після кожного успішного спина.

Висновок

Ігровий апарат Ультра Хот - вдосконалена версія знайомих класичних слотів, які не втрачають своєї актуальності навіть після переходу в онлайн. Емулятор приємно тішить своєю барвистістю та зрозумілим інтерфейсом, у якому зможе розібратися навіть новачок. Базові фруктові символи допоможуть непогано заробити, а зірки та червоні сімки принесуть максимальні виплати. Щоб докладніше ознайомитися з таблицею виплат, використовуйте клавішу, на якій зображено знак запитання.