Своєю структурою та механікою ігрового процесу Резидент нічим не відрізняється від інших класичних слотів. Тут також передбачено 5 барабанів та 9 активних ліній виплат, на яких виграшні комбінації формуватимуться з набору тематичних символів. Інтуїтивно-зрозумілий інтерфейс Сейфи складається із стандартного набору деталей: ігрове поле, панель керування, кнопки, інформаційний розділ.

Гемблер може контролювати розмір ставки та кількість задіяних ліній за допомогою відповідних кнопок, що зібрані в єдину панель керування. Також у будь-який момент можна запустити автоматичний режим, де барабани обертатимуться без участі гравця.

Правила гри в автоматі Резидент

Емулятор Resident Novomatic дозволяє розпочати гру з будь-яким бюджетом або абсолютно безкоштовно. На кожну активну лінію гравець може поставити 1-500 кредитів. Відповідно, якщо зробити всі лінії виплат активними, тоді максимальний розмір ставок становитиме 4500 кредитів на спину.

Для отримання виплат гравцеві належить збирати виграшні комбінації із базових символів слота. Щоб почати гру, достатньо запустити обертання барабанів, попередньо виставивши розмір ставок і кількість активних ліній. Розмір отриманих виплат визначить сума, одержана від множення ставки на коефіцієнт символів, зібраних у призовій комбінації. Ознайомитись з коефіцієнтом кожного символу можна у спеціальній таблиці.

Ліцензійний ігровий автомат Сейфи відрізняється двостороннім збором ланцюжків, що значно збільшує шанси на виграш.

Символіка ігрового слота

Стандартна структура грального слота Резидент забезпечить справді просту та прибуткову гру. Ланцюжки, що оплачуються, тут збиратимуться з набору базових символів — картинок із зображенням:

  • погонів;
  • золотих зірок;
  • револьвера;
  • монет;
  • карткових номіналів.

Символіка емулятора чудово відображає його тематику, забезпечуючи максимальну реалістичність процесу гри. Як і в більшості сучасних слотів, в апараті Сейфи є спеціальні символи. Перший - Вайлд у вигляді картинки вогнегасника, який доповнить комбінації на полі замінивши будь-який інший символ. Другий - Скаттер, роль якого грає картинка сейфа. Саме він і запустить бонусний раунд, але лише за певних умов.

Безкоштовний (демо) режим в ігровому апараті Резидент

Тематичний автомат Resident також має вбудовану демо-версію, що доступна без реєстрації та поповнення депозиту. Тестова гра є популярною не тільки серед новачків, які не готові ризикувати власними грошима. Демо-режим часто використовують досвідчені гемблери, щоб безкоштовно ознайомитися з особливостями слота та вибрати найкращу стратегію гри, яка забезпечить більш високі шанси на перемогу.

Ризик-гра в Resident

Усього три символи Розкиду достатньо, щоб запустити призовий раунд відеослота Резидент. У бонусній грі гемблеру належить обрати один із запропонованих сейфів. Вірний вибір принесе щедрий грошовий приз, інакше гра продовжиться в основному раунді.

За умови успішного відкриття всіх сейфів, гравець зможе перейти в другий раунд. Тут, для отримання суперпризу, потрібно знайти радистку Кет.

Приміряйте образ сміливого розвідника, почавши в Resident грати онлайн, отримавши непідробне задоволення від вирішення завдань. Будьте готові шпигувати за ворогами, розгадувати їхні плани та врятувати свого агента. Дотримуйтесь робочої стратегії та не бійтеся грати на гроші, щоб стати володарем максимального виграшу, отримавши гроші на картку або електронний гаманець.