Якщо вам набридли однотипні моделі зі стандартним функціоналом, обов'язково протестуйте слот Реактунз. В арсеналі крім незвичайного підходу до реалізації базового набору функцій - якісна графіка, нестандартні бонуси опції та приємний музичний супровід.

Особливості та основні характеристики віртуального слота Реактунз

Слот став своєрідним продовженням відомого емулятора Energoonz від цього ж розробника, тому його шанувальники легко відмітять певну схожість. Ігрове поле емулятора Reactoonz Play n Go складається з 7 котушок, по 7 осередків кожна. Оплачувані комбінації тут збираються не з трьох однакових символів, як у більшості слотів. Для отримання виплати гемблеру потрібно від п'яти ідентичних піктограм. При цьому важливо, щоб усі іконки були розміщені в осередках, що стоять поряд.

Максимальний виграш грального автомата – 457 030 кредитів, а відсоток повернення становить 95,51%. Вирішивши грати онлайн в Реактунз на гроші, ви маєте можливість отримати 750 ставок за комбінацію з 15 ідентичних символів.

Правила гри в автоматі Реактуни

Відеослот Reactoonz може бути досить складним тим, хто вперше грає в нього, оскільки тут задіяно кілька бонусних можливостей. Кожна виграшна комбінація реєструється у спеціальній таблиці (шкалі), після повного заповнення якої гемблер може вибрати одну з додаткових функцій:

  • зробити з кількох випадкових піктограм спеціальні символи Вайлди;
  • перетворити комбінацію з картинок з однооким монстром на виграшні;
  • перетворити на Дикий символ картинку з однооким чудовиськом або випадковий символ, наділивши його здатністю збільшуватися в кілька разів;
  • зібрати кілька нових призових ланцюжків із картинок одного кольору!

Прочитайте огляд Реактуни, щоб дізнатися про інші вбудовані можливості збільшити отриманий виграш та зібрати ще більше призових ланцюжків.

Символіка ігрового слота

Оригінальний ігровий автомат Реактунз приваблює частим випаданням виграшних комбінацій із п'яти та більше піктограм. Тематичні символи слота представлені набором картинок із зображенням різних інопланетних істот:

  • однооких монстрів різних кольорів;
  • двоокого монстра блакитного кольору;
  • помаранчевий монстр;
  • двоокого монстра фіолетового кольору (найдорожчий символ)!

Електричний шар тут відіграє роль Дикого символу, який здатний замінювати інші знаки, завершуючи призові ланцюжки. Символу Розкиду в ігровому автоматі не передбачено.

Безкоштовний - (Демо) режим в ігровому апараті Reactoonz

Розробник доповнив слот Reactoonz функцією безкоштовної демо гри. Тестова версія доступна всім користувачам казино без реєстрації та поповнення депозиту. Активація цього режиму здійснюється за допомогою кнопки «Демо». Функціонал та механіка тут нічим не відрізняється від платної версії, що дозволяє без ризику познайомитись з усіма особливостями ігрового слота.

Грати безкоштовно має сенс не лише новачкам, які хочуть здобути практичний досвід. Але також і професійні гемблер часто використовують демо-версію для вивчення сильних і слабких сторін нових ігрових автоматів, тестування різних стратегій і розробки власної тактики гри.

Ризик-гра в Реактунз

Традиційна гра на подвоєння не передбачена у слоті Реактунз. Замість неї гравці можуть отримати додаткові виграші вже після першого вдалого спина, коли до 8 символів буде перетворено на Вайлди і принесуть нові призові ланцюжки (функція «Нестабільність»).

Якщо ж в одному осередку випадуть чотири однакові піктограми, тоді комбінації за їх участю будуть оплачені з множником х2.

Висновок

Ігровий автомат Реактуни забезпечить відмінне проведення часу та щедрі виплати. Просто виберіть найбільш зручний режим (платний або демо) та розкрутіть барабани слота, отримуючи максимум від нестандартного набору функцій.

У цьому слоті все незвично, починаючи від серії унікальних можливостей і закінчуючи будовою ігрового поля. На шанувальників Play'n GO чекають барвиста графіка та гарантовані виплати, які можна забрати будь-яким зручним способом.