Кнопка INFO відкриє детальну інструкцію та опис усіх можливих комбінацій символів. Рекомендуємо ознайомитись з ними до того, як почати грати у слот Lucky Lady's Charm на гроші. Подібний підхід у поєднанні з робочою стратегією забезпечать реальні шанси отримання максимального виграшу. Переконатися у правильному виборі стратегії та тактики можна, запустивши слот у демо-версії.

Особливості та основні характеристики віртуального слота Леді Удачі

Ігровий автомат Леді Удачі – можливість відпочити від важкого робочого дня та отримати реальні виплати. Незалежно від обраного режиму гри (платний або демо) вам забезпечені особливі емоції та можливість поринути у чарівний світ, зустрівши там чудову незнайомку.

Для гри тут передбачено 5 барабанів та 9 активних ліній виплат, кількість яких можна регулювати на власний розсуд. Максимальний розмір виграшу у Леді Шарм - 90 000 кредитів. Прогресивного джекпоту та багаторівневої бонусної гри в ньому не передбачено.

Правила гри в автомат Lucky Lady's Charm

Запустивши автомат Lucky Lady's Charm, гравці зможуть отримати виплати за призові ланцюжки в основному раунді та під час обертання фриспінів. Гравці можуть регулювати кількість активних ігрових ліній, розмір ставки та будь-якої миті запустити автоматичний режим гри (барабани обертаються без участі гемблера).

Після встановлення даних параметрів та вибору платної або демо-версії, гемблер може розпочинати гру. З кожним обертанням барабанів на екрані можна буде спостерігати за постійною зміною символів, а також випаданням виграшних комбінацій. Мінімальна кількість базових символів для збору оплачуваної комбінації – три.

Символіка ігрового слота

Слот Lucky Lady's Charm та його символи виконані в єдиній стилістиці, а також приваблюють яскравими фарбами та деталізованою графікою. Базовий набір піктограм представлений зображеннями:

  • конюшини;
  • підкови;
  • золоті монетки;
  • червоного жучка;
  • заячої лапки;
  • карткових номіналів!

Виграші до 750 кредитів принесуть ланцюжки з тематичних картинок, а цифри та картки будуть оплачені трохи дешевше. Дикий символ у вигляді Леді Удачі замінить інші символи, збираючи нові призові ланцюжки. Скаттер у вигляді чарівної кулі у кількості від трьох принесе 15 фриспінів. Повторне випадання трьох і більше скатерів збільшать кількість безкоштовних ігор ще на 15 з множником х3.

Безкоштовний — (Демо) режим в ігровому апараті Леді Удачі

Тепер, щоб грати онлайн в апарат Леді Удачі не потрібно обов'язкової реєстрації та поповнення депозиту. Просто виберіть демонстраційний режим та розмір ставки, запустивши обертання барабанів. Функціонал безкоштовної гри нічим не відрізняється від платного режиму, що дозволяє без ризику ознайомитися з усіма ключовими особливостями слота та протестувати нові стратегії.

Зазначимо, що грати в Леді Шарм безкоштовно віддають перевагу не лише новачкам, які не готові ризикувати власними грошима. Професійні гемблер використовують його для знайомства з новинками промисловості, а також розробки власних стратегій гри, без яких не варто розраховувати на отримання регулярних і частих виграшів.

Бонусна гра в Lucky Lady's Charm

Спеціальних бонусних раундів в апараті Леді Удачі не передбачено, але гемблер варто використовувати ризик-гру, щоб збільшити отриманий виграш по спину. Тут потрібно відкрити одну із закритих карток у спробі вгадати її колір (червоний або чорний). Той, кому вдасться це зробити, отримає гарантоване подвоєння виграшу. В іншому випадку ставка буде списана. Щасливчики, які вгадали колір карти, можуть продовжити удачу, зігравши ще кілька раундів ризик-ігри. Максимальний виграш, який можна отримати тут, — ваша ставка, помножена на 200.

Висновок

Вивчивши наш огляд, вам буде набагато простіше грати в автомат Леді Удачі, отримуючи регулярні виплати. Виграші нараховуватимуться відповідно до коефіцієнтів символів, ознайомитися з якими можна в таблиці виплат. Також не варто забувати про спеціальні символи, які забезпечать ще більше призових ланцюжків та принесуть безкоштовні обертання.