Візуальний ряд ігрового автомата також простий і невигадливий, що зумовлено багаторічною історією цієї розробки Ігрософт. Вся гра тут проходить на тлі хатинки з великою грубкою, в якій бабуся спекла колобка, що втік до лісу на пошуки пригод.

Особливості та основні характеристики віртуального слота Кекс

Колірна гамма емулятора Колобок підібрана так, щоб яскраво розкрити сюжет і надати максимальній реальності ігровому процесу. Візуальну складову чудово доповнює звуковий супровід, який активується при кожній дії гемблера.

Правила гри в автомат Колобок

Гральний автомат Keks відрізняється стандартним інтерфейсом та звичним розташуванням панелі управління по центру екрану. Для керування основними функціями слота (активація певної кількості ліній виплат, визначення розміру ставки та встановлення максимального значення ставки). Спини можуть проходити як ручним, і автоматичним запуском. Другий варіант відмінно підійде тим, хто хоче просто розслабитися та насолодитися великими виграшами, не беручи участь у процесі запуску барабанів.

Щоб грати в слот Keks, гемблеру буде доступно 5 котушок і 20 ліній виплат, кількість яких гравець може регулювати відповідно до обраної стратегії.

Символіка ігрового слота

Ланцюжки, що оплачуються, з тематичних символів збиратимуться на вибраних лініях, зараховуючись з обох боків. Казковий слот Кекс приємно здивує мінімальним набором символів, з яких формуватимуться виграшні комбінації. Для отримання оплати потрібно зібрати ланцюжок із трьох і більше ідентичних символів:

  • глиняний горщик з медом;
  • самовар;
  • зв'язування з бубликами;
  • яскрава гармошка;
  • весела балалайка;
  • качалку з тестом.

Найцінніший символ ігрового автомата – містичний чорний кіт. Зібравши комбінацію з подібних картинок, можна отримати фіксований джекпот у розмірі x5000!

Зі спеціальних символів в емуляторі присутній Вайлд (зображення Колобка), який підмінить інші символи (крім бонусного), забезпечивши ще більше виграшних комбінацій. Роль бонус-символ грає зображення російської грубки, яка у кількості від трьох запустить бонусний раунд.

Безкоштовний (демо) режим в ігровому апараті Keks

Почніть грати онлайн в апарат Колобок безкоштовно та без реєстрації, запустивши демо-версію. Функціонал та механіка тестової версії нічим не відрізняється від гри на гроші, що дозволяє відпрацювати тактику та вибрати стратегію. Тут гра ведеться на віртуальні кредити, тому вивести виграш не вдасться. Почати гру в демо-режимі можна вже зараз, але все ж таки рекомендуємо ознайомитися з правилами та особливостями слота.

Бонусна гра в Кекс

Відмінна можливість збільшити виграш - грати в кекс онлайн в бонусну гру. Проходити така гра буде в два етапи, у кожному з яких гемблера має виконати прості завдання. Спочатку йому потрібно відкрити затвори кількох печей, прагнучи відшукати Колобка в одній із них. Відкривши 5 затворів, гравець автоматично переходить до другого раунду, де для перемоги потрібно вгадати кущ, за яким ховається Колобок. Правильна відповідь дасть максимальний виграш. Інакше бонусний раунд буде закінчено.

Ризик-гра слота принесе подвоєння виграшу або позбавить зробленої ставки. Суть її полягає у спробі переграти дилера, відкриваючи по черзі з ним картки. Цікаво, що навіть сорочки карт тут прикрашає хохломський розпис.

Вивчивши цей огляд, ви отримали всю необхідну інформацію для початку гри та отримання прибутку. Нехай автомат не найновіший і функціонал його не такий привабливий, як у сучасних відеослотів, але саме подібна ретро-складова, фольклорні мотиви і максимальна простота правил гри дозволять сповна насолодитися ігровим процесом, отримавши реальні виплати.