Цікаво, що емулятор Золота Планета був розроблений досить давно, тому досвідчені гемблери обов'язково впізнають його. Спочатку його можна було зустріти в офлайн казино, але тепер він користується високою популярністю і у віртуальних гральних залах. Пропонуємо детальний огляд грального апарату, який містить лише актуальну інформацію.

Особливості та основні характеристики віртуального слота Золота Планета

Стандартна структура слота забезпечує максимальний комфорт гри. У ньому передбачено 5 котушок та 9 активних ігрових ліній. Гемблер може самостійно визначити кількість задіяних ліній, використовуючи для цього кнопку «Lines». Після цього потрібно встановити розмір ставки (кнопка Bet) і запустити обертання барабанів.

Правила гри у Golden Planet

Ліцензійний онлайн слот Golden Planet відрізняється максимальною простотою правил, гідними функціональними характеристиками та захоплюючим сюжетом. Ви зможете відволіктися від побитих сюжетів та низькоякісної графіки, насолоджуючись невагомістю та реальними виплатами. Ваше завдання - знайти космічний скарби, що надійно заховані на далекій планеті із золота.

Головний екран грального автомата виконаний у вигляді космічного простору з величезною кількістю сяючих зірок, далеких галактик та незвіданих планет. Тематичний музичний супровід відмінно доповнює гру, надаючи ще більшої реалістичності ігровому процесу.

Символіка ігрового слота

Для отримання виграшів гравцеві потрібно обертати барабани слота, збираючи виграшні комбінації із трьох і більше ідентичних символів. Усього в ігровому автоматі передбачено 12 тематичних символів із різним коефіцієнтом. Серед основних - картинки із зображенням:

  • незвіданих планет та космічних об'єктів;
  • прибульців;
  • дослідників космічного простору;
  • космічного корабля;
  • карткових номіналів.

Вартість зібраного ланцюжка залежатиме від коефіцієнта символів та їх кількості. Максимальні виграші принесуть комбінації з п'яти зображень – збільшення ставки у 750 разів, та п'яти прибульців – збільшення у 250 разів!

Також зверніть увагу на зображення Юпітера, оскільки комбінація з трьох даних картинок гарантовано принесе збільшення ставки в 400 разів! За чотири Юпітери також можна отримати множення ігрової ставки у 100 разів, а за три – у 20 разів.

Найціннішим символом вважається картинка із зображенням космічного корабля, що виконує також роль Вайлда. Він не лише замінить інші картинки для формування нових призових ланцюжків, а й забезпечить можливість виграти джекпот грального автомата.

Не менш важливий символ – Скаттер (зображення зеленої планети). Комбінація із трьох і більше символів Розкиду принесе 15 фриспінів із потрійним коефіцієнтом.

Безкоштовний (демо) режим в ігровому апараті божевільні Золота Планета

Початківцям гемблінгу рекомендуємо не втрачати можливості протестувати ігровий автомат Golden Planet у демо-режимі. Граючи безкоштовно, ви зможете краще зрозуміти правила гри, розробити стратегію та отримати цінні навички, без яких неможливо виграти. Демо-версія не вимагає реєстрації та поповнення депозиту, що забезпечує максимальну доступність слота.

Бонусна гра в Golden Planet

Даний гральний апарат здатний здивувати навіть досвідченого гемблера, оскільки Дикий символ тут формує нові призові ланцюжки і приносить максимальний виграш у розмірі 9000 разів ставки! Для цього гравцеві достатньо зібрати комбінацію із п'яти картинок космічного корабля.

Крім безкоштовних обертань із потрійним розміром коефіцієнтів, слот дозволяє подвоїти отриманий виграш у ризикованому раунді.

Шанувальники азартних розваг онлайн можуть грати онлайн в Золота Планета безкоштовно та без реєстрації в тестовій версії, або вибрати гру на гроші. Незалежно від зробленого вибору, вам гарантовано відмінне проведення часу!