Особливості та основні характеристики віртуального слота Полунички

Гральний автомат Фруктовий Коктейль виконаний в єдиному стилі з використанням мультиплікаційної графіки, анімованого головного персонажа та тематичним оформленням ризикованого раунду. Схема слота стандартна для всіх апаратів Ігрософт: 5 барабанів, 9 не закріплених ліній та двосторонній залік комбінацій для ще більш частих виграшів.

Гемблер може активувати потрібну кількість ігрових ліній та виставити розміри ставок, що варіюються в межах: 1-4500 монет. Гра за максимальними ставками запускається натисканням кнопки Max Bet, а Autoplay увімкне обертання без зупинок.

Правила гри в автомат Фруктовий Коктейль

Щоб грати в автомат Фруктовий Коктейль, достатньо вибрати платний режим або безкоштовну демо-версію, яка запускається простим натисканням кнопки "Демо". Кількість ліній і розмір ставок - наступний етап, після якого можна приступати до збору виграшних комбінацій та отримання виплат.

Оплачуваною вважається кожен ланцюжок із трьох і більше однакових символів, починаючи від лівого чи правого краю. Також гравець може подвоїти отриманий виграш у ризикованому раунді, що є доступним після кожного вдалого спина.

Символіка ігрового слота

Вирішивши грати в полуничку онлайн, зверніть увагу на базові та спеціальні символи, а також їх коефіцієнти. Всі символи слота фруктові, за винятком логотипу (найдорожчого знака):

  • лимони;
  • абрикоси;
  • яблука;
  • вишеньки.

Слот також має спеціальні символи ― Вайлд (вишуканий коктейль) та Скаттер (полуниця). Дикий символ підмінить інші (крім Скаттера та логотипу гри), забезпечивши ще більше виграшних комбінацій. Комбінація з Вайлдів друга за вартістю.

Скаттер тут виконує єдину функцію - запуск бонусного раунду, в якому будуть розіграні найбільші призи.

Безкоштовний демо режим в ігровому апараті

Чи не готові грати в Полунички на гроші? Використовуйте демонстраційний режим для ознайомлення з правилами та можливостями даного слота, тестування виграшних стратегій та отримання безцінного досвіду. Інтерфейс безкоштовної версії нічим не відрізняється від гри на гривні, забезпечуючи гравцеві доступ до повного функціоналу гамінатора.

Єдиний недолік гри на віртуальні кредити – отримання виграшів, які неможливо вивести на картку чи електронний гаманець.

Бонусна гра у Fruit Cocktail

Рекомендуємо грати онлайн Fruit Cocktail не лише в основному режимі, але й взяти участь у бонусному раунді. Запустити його можна, зібравши комбінацію із трьох і більше знаків Розкиду. Бонусна гра схожа на Монополію, де замість готелів та магазинів - колекція ігрових символів. У самому центрі ігрового поля з'явиться міні-слот на 3 барабани, які при обертанні приноситимуть щедрі грошові призи. Кількість раундів визначить скільки Скаттерів вдасться отримати гемблеру: 3 Scatter принесуть 1 раунд бонусної гри, а 5 ― набір із трьох раундів.

Ігровий автомат Fruit Cocktail ― вічна класика

Сподіваємося, що наш огляд був вам корисним, адже в ньому зібрана лише актуальна інформація про одне з найпопулярніших слотів онлайн-казино. Його приємна для очей графіка, яскраві кольори, веселі анімовані герої та великі виграші не залишать вас байдужим!