Розробники емулятора приділили особливу увагу як створенню захоплюючого сюжету, а й непогано попрацювали над графічним оформленням і звуковим супроводом спинів. Відсутність надмірної кількості анімації дозволить сконцентруватися на ігровому процесі, що особливо важливо у грі на гроші. Слот доступний у платній та безкоштовній демо-версії, для запуску якої не потрібна реєстрація та поповнення депозиту.

Особливості та основні характеристики віртуального слота Перлина Дельфіна

Почати грати онлайн в Перлина Дельфіна дійсно просто. Гемблер необхідно визначитися з режимом гри, а також кількістю активних ліній. Оплачувані комбінації ігрового автомата будуть збиратися з набору базових символів, кожен з яких відображає основну тематику. Мінімальна кількість символів для формування виграшного ланцюжка – два. Помножити виграш завжди можна в ризикованому раунді, що доступний після кожного вдалого спина.

Правила гри в Dolphin's Pearl

На самому початку гри гемблер зможе насолодитися красою анімації, що зачаровує, і приємними звуками, які забезпечать повне занурення в морську атмосферу.

Класичний ігровий автомат Dolphin's Pearl має 5 барабанів та 9 активних ліній виплат. Розробник передбачив можливість вибору від 1 до 9 ліній виплати. Після простих налаштувань потрібно зробити ставку або активувати гру на максимальних ставках, натиснувши клавішу Bet Max.

Також у слоті передбачена функція автоматичної гри, де гемблер не доводиться постійно обертати барабани з метою збирання нових виграшних комбінацій. Кожен символ має власний коефіцієнт, дізнатися, який можна в таблиці виплат.

Символіка ігрового слота

Ігровий автомат Перлина Дельфіна – чудова можливість заробити, просто збираючи комбінації з тематичних символів. Серед картинок гемблер зможуть побачити зображення:

  • кількох видів риб;
  • крабів;
  • морського коника;
  • карткових номіналів!

Також передбачено кілька спеціальних символів: Вайлд у вигляді дельфіна та Скаттер – раковина з перлами. Дикий символ зазвичай замінить будь-які інші символи (крім Скаттера), сприяючи формуванню нових призових ланцюжків. При цьому у комбінаціях із заміною виплати подвоюються, що дозволяє заробити ще більше. На найбільш щасливих гемблерів чекає максимальний виграш у розмірі 9 000 ставок за комбінацію з 5 Диких символів.

Символ Розкиду, незалежно від розташування на лініях, принесе гравцеві множення ставки, а також додаткові символи та потрійні множники. Достатньо зібрати три і більше Скаттера в лінії.

Безкоштовний — (Демо) режим в ігровому апараті Перлина Дельфіна

Безкоштовна флеш ігра в Перлина Дельфіна дозволить краще розібратися з основними характеристиками слота, а також вибрати ефективну стратегію та тактику. Демонстраційний режим популярний серед новачків та професійних гемблерів, оскільки не вимагає реєстрації на сайті казино та поповнення депозиту.

Гравці без досвіду знайдуть можливість отримати доступ до повного функціоналу емулятора без фінансових вкладень і ризиків. Гемблери, які не перший рік грають у слоти, оберуть демо-версію для розробки та тестування власної стратегії, без ризику втратити реальні гроші.

Бонусна гра в Dolphin's Pearl

Відеослот Dolphin's Pearl не містить складних багаторівневих ігор із розіграшем бонусу або джекпоту. Але кожен користувач може зазнати успіху в ризикованому раунді. Тут за правильну відповідь про колір перевернутої картки гравець гарантовано отримує подвійний виграш. Інакше зроблена ставка буде списана. При цьому гра на подвоєння доступна після кожного успішного спина, тому у вас буде багато можливостей збільшити розмір виграшу.

Висновок

Цей докладний огляд присвячений одному з найкращих ігрових автоматів морської тематики. Зазначимо, що підводний світ завжди приваблював безліч дослідників своєю загадковістю. Але небагатьом розробникам вдалося передати ту атмосферу та дивовижні картини. Novomatic зробив все, щоб здивувати своїх шанувальників, і йому це вдалося!

Запустіть слот безкоштовно і ви зможете поринути глибоко в товщу океану, спостерігаючи за косяками екзотичних риб. Саме тут на вас чекають щедрі виплати та спрощені налаштування.