Особливості та основні характеристики віртуального слота Мавпи

Розробники передбачили додаткові опції та ризикований раунд, а також широкий діапазон можливих ставок, що дозволяє розпочати гру з будь-яким бюджетом. Тим, хто не готовий грати на гроші, можна почати знайомство з функціоналом слота Божевільні Мавпочки безкоштовно, запустивши демонстраційну гру.

Правила гри в Крейзі Манкі

До початку азартного процесу рекомендуємо вивчити інтерфейс ігрового автомата. Консоль слота знаходиться у самому низу, що забезпечує додатковий комфорт для гравця. Натиснувши кнопку Info, можна ознайомитись із базовими та спеціальними символами емулятора, а також коефіцієнтами, що вони приносять. Оплачуваною вважається кожна комбінація із трьох і більше ідентичних символів.

Також у відеослоті передбачено функції активації певної кількості ліній виплат (кнопка Line) та розміру ставки (Bet One/Max Bet). Гемблери можуть вибрати ручний або автоматичний режим за допомогою кнопки Auto Start, натиснувши яку барабани обертатимуться без участі гравця.

Символіка ігрового слота

Слот Крейзі Манкі пропонує гравцям розкрутити барабани, збираючи виграшні комбінації з базового набору символів - картинок із зображенням:

  • змій;
  • метеликів;
  • ананасів;
  • лева;
  • бананів;
  • ковадла.

Зі спеціальних символів можна зустріти Вайлд (магічний тотем) і бонусний знак у вигляді мавпочки. Дикий символ замінить будь-яку картинку, забезпечивши ще більше виграшних комбінацій. Бонусний знак — мавпочка, у кількості від трьох, запустить додатковий раунд, де розіграють головні призи слота.

Безкоштовний демо режим ігрового автомата Божевільні Мавпочки

Чи немає можливості робити ставки на гривні? Онлайн казино дозволяє кожному відвідувачу грати онлайн в Крейзі Манкі безкоштовно і без реєстрації. Для запуску демо версії слота достатньо натиснути клавішу Демо і запустити обертання барабанів.

Функціонал безкоштовної гри нічим не відрізняється від платної версії. Єдиний недолік — отримані виграші так і залишаться віртуальними, оскільки виведення зароблених коштів доступне лише гемблерам, які грають на гроші.

Бонусна гра в Crazy Monkey - як отримати суперприз

Огляд слота не буде повним без опису бонусної гри, що складається із двох етапів. Спочатку гемблерам потрібно по черзі смикати за кожну з п'яти мотузок, намагаючись уникнути падіння важкого предмета на голову мавпочки. Банани, що падають, забезпечать швидкий перехід у наступний етап — супер гру. Тут для отримання максимального виграшу гравцю необхідно вгадати, за яким із скриньок захований приз.

Crazy Monkey - позитивний ігровий автомат для кожного

Запустіть ігровий автомат Мавпи, щоб перенестись у чудовий світ джунглів, екзотичних рослин та тварин, зустріч із якими принесе реальні виплати. Яскраві кольори слота і символіка у вигляді мешканців джунглів зроблять вашу азартну пригоду ще комфортнішою.

Використовуйте можливість подвоїти отриманий виграш після кожного успішного спина, взявши участь у ризик грі. Відкривайте закриті карти по черзі з дилером, щоб отримати подвійну суму. Для перемоги достатньо, щоб ваша картка була старшою, ніж у дилера.