Огляд популярного ігрового автомата Columbus - нескінченна пригода у світ азарту та скарбів

Даючий автомат Колумб присвячений подорожі відомого іспанського мореплавця, а також отримавши своє ім'я на його честь. На ігровому полі гемблер зможе побачити лише тематичні символи, де як тло — пустеля з численними пальмами. У цей огляд ми також включили інформацію про інші відмінні характеристики слота.

Особливості та основні характеристики віртуального слота Колумбус

Ігровий автомат Колумбус – ваш шанс відкрити віртуальну Америку та отримати великі виграші. Для початку гри вам потрібно буде вибрати режим гри (на гроші або демо), а також встановити бажану кількість активних ігрових ліній. Розробник передбачив тут 5 барабанів та 9 незафіксованих ліній, що характерно для більшості сучасних відеослотів.

Наступний крок – здійснення ставки за допомогою кнопки Bet. Ви можете самостійно визначити розмір ставки або активувати гру на максимальні ставки за допомогою кнопки Bet Max. Щоб запустити обертання барабанів та почати збирати виграшні комбінації, потрібно натиснути стартову кнопку Spin!

Також грати в слот Колумбус можна використовуючи функцію автоматичного режиму гри, в якій вам не доведеться постійно запускати барабани і можна буде просто насолоджуватися процесом.

Правила гри у Columbus

Стандартна структура слота Columbus приємно порадує досвідчених гемблерів, але новачки зможуть чудово провести час за грою. Гамінатор не містить складних налаштувань, тому розпочати гру можна відразу ж. Тим, хто не готовий ризикувати реальними грошима, можна запустити обертання барабанів слота у безпечному демо-режимі.

Максимальний розмір ставок на лінію – 200 кредитів. Оплачуваною вважається кожна комбінація із трьох і більше однакових картинок, а самі ланцюжки формуються від лівої котушки. Якщо ж гравцеві вдасться зібрати кілька виграшних комбінацій, тоді оплачено буде ту, яка здатна принести великі коефіцієнти. Усі коефіцієнти слота вказані в таблиці виплат, що відкривається після натискання на кнопку зі знаком питання. Після вдалого спина гемблер може забрати виграш, натиснувши кнопку Collect.

Символіка ігрового слота

Слот Колумб містить базовий набір символів, а також пару піктограм із спеціальними можливостями. Дикий символ у вигляді картинки із зображенням мореплавця замінить будь-який інший (крім Скаттера), доповнивши ланцюжки до призових. Скаттер — судно під вітрилами, оплачений поза активними лініями і принесе 10 фриспінів у комбінації з трьох картинок.

Також на барабанах можна побачити інші тематичні символи:

    • секстант;
    • портрет іспанської королеви;
    • гарне намисто;
    • карткові номінали!

Якщо ж в основному раунді гравцеві не вдалося отримати бажану суму, тоді варто випробувати удачу в додатковій грі, яка доступна після кожного успішного спина.

Безкоштовний — (Демо) режим в ігровому апараті Колумбус

Емулятор Колумбус привабливий також наявністю безкоштовного демо-режиму, який доступний без реєстрації та поповнення депозиту. Використовуйте його, щоб ознайомитися з ключовими особливостями даного слота, а також протестувати різні стратегії та тактики, вибравши найефективнішу. Гра на віртуальні кредити дозволить зберегти банкролл, опанувавши всі необхідні знання та практичні навички для здійснення реальних грошових ставок.

Бонусна гра в Columbus

Ігровий апарат має простий та зрозумілий бонусний раунд, який запускається комбінацією із трьох символів Розкиду. Після чого гемблер отримує 10 безкоштовних обертань, а всі виграшні нарахування під час фриспінів потроюватимуться!

Ще одна можливість збільшити отриманий виграш - ризик-гра, яка створена за класичною схемою: гравцю необхідно вгадати колір перевернутої гральної картки. Ті, хто впорається із завданням, отримають подвійну суму виграшу. Інакше зроблена ставка буде анульована.

Висновок

Даний відеослот максимально простий, але саме він здатний задовольнити основні потреби гемблера – високий драйв процесу гри та отримання реальних виграшів. Стандартна структура слота дозволить не витрачати час вивчення правил, а відразу запустити обертання барабанів у платної чи безкоштовної версії.