Особливості та основні характеристики віртуального слота Книга Ра

Ігровий автомат Бук оф Ра - один із найпопулярніших слотів на єгипетську тематику, який представлений у більшості онлайн закладів. З моменту появи слота розробник випустив ще 14 його версій, постійно удосконалюючи функціонал та бонусні можливості. Класична версія відеослота була випущена ще в 2005 році, але й досі саме її згадують найчастіше. Популярність моделі обумовлена ​​простотою правил, наявністю якісної графіки та великих виплат.

Правила гри в Book of Ra: грати безкоштовно та без реєстрації

Щоб грати в Книга Ра, достатньо вибрати режим гри: платний/демо-версія, та встановити розмір ставки. Знайомі багатьом традиційні фарби оформлення п'ятибарабанного автомата не відволікатимуть під час гри. Для отримання виграшу на ігровому полі формуватимуться комбінації з картинок. Мінімальна кількість символів для створення оплачуваного ланцюжка - 3. Формування комбінацій почнеться відразу після початку обертання барабанів слота і проводиться зліва направо в розрізі 1 лінії.

Гравець може самостійно регулювати кількість активних ліній виплат, кількість яких може досягати дев'яти. На кожну їх можна поставити не більше 200 жетонів. Обертання барабанів може здійснюватися вручну або в автоматичному режимі.

Символіка ігрового слота

Барвисте оформлення ігрового автомата Книга Ра доповнюється колекцією давньоєгипетських символів:

  • фреска зі скарабеєм;
  • рогата Ісіда;
  • кришка саркофагу;
  • шукач золота.

Роль спеціальних символів грає зображення із зображенням книги. Як Вайлда книга замінить будь-яку базову картинку, збільшивши кількість виграшних комбінацій. Скаттер принесе фриспіни, з'являючись на всіх котушках, тому шанси гравців на отримання призу справді високі.

Безкоштовний (демо) режим в ігровому апараті

Шанувальників азартних ігор онлайн слот приваблює наявністю безкоштовного режиму гри. Він доступний для кожного повнолітнього користувача казино. Активувати демо гру можна простим натисканням клавіші «Демо». Зазначимо, що гра на віртуальні кредити нічим не відрізняється від платної версії, весь функціонал та бонусні можливості зберігаються без змін. Єдиний недолік демо режиму - неможливість вивести усі отримані виграші. Ця можливість в ігровому автоматі Book of Ra Україна реалізується лише під час гри на гроші.

Ризик-гра в ігровому автоматі Бук оф Ра

Вирішивши грати Бук оф Ра на гроші, скористайтеся функцією ризик-гра, яка дозволить збільшити будь-який виграш. Просто натисніть на Gamble після будь-якого вдалого спина та виберіть колір картки, отримавши подвоєну суму призу за правильну відповідь. Також, перед серією фриспінів, із символів слота буде обрано спеціальний знак, який під час обертання барабанів відіграватиме роль розсувного Скаттера, приносячи збільшені виграші.

Слот Book of Ra: почніть вигравати вже сьогодні

Цей огляд присвячений легендарному ігровому автомату. Слот привабливий наявністю якісного графічного оформлення та звукового супроводу, що надають реалізму процесу гри. Тут вам гарантована яскрава та захоплююча гра з великими виграшами.

Почніть вивчення культури Стародавнього Єгипту, отримавши безцінний досвід та щедрі виплати, запустивши барабани емулятора!