Особливості та основні характеристики віртуального слота Піраміди

Aztec Gold – 5 активних барабанів та 21 лінія виплат. Гравці можуть самостійно регулювати кількість задіяних смуг та встановити розмір ставки. Виплати нараховуватимуться за кожну виграшну комбінацію, що складається з трьох і більше ідентичних символів. Ця ситуація особливо порадує гемблерів, які грають на реальні гроші, оскільки з кожним призовим ланцюжком розмір виграшу зростатиме. У слоті передбачені базові та спеціальні символи.

Правила гри в Золото Ацтеків

Онлайн слот Ацтек Голд є найпопулярнішою моделлю серед ігрових автоматів цієї тематики. У його перевагах може переконатись кожен гемблер, запустивши обертання барабанів у безкоштовному демо режимі. До запуску гамінатора потрібно визначитися з кількістю ліній (за допомогою кнопки Line) та сумою ставки (клавіша Bet).

Кожен спин супроводжуватиме динамічна музика – автентична мелодія ацтеків, яка змінюється після кожного вдалого запуску гамінатора.

Символіка ігрового слота — комбінації, що оплачуються.

Вся символіка слота Золото Ацтек відповідає тематиці апарату, тому на барабанах гравці зможуть побачити картинки із зображенням:

  • маїсу та інших рослин;
  • тварин;
  • корінних мешканців одягнених у національні костюми.

Автомат Піраміди містить і спеціальні символи - Вайлд (золотий ідол), що здатний замінити інші картинки та Скаттер (птиця з розкритими крилами). Комбінації із трьох і більше Скаттерів забезпечать збільшення ставки до 50 разів!

Отримати ще більший виграш допоможе бонусний символ – піраміда, яка при випаданні у кількості від трьох штук запускає бонусну гру.

Безкоштовний демо режим ігрового апарату

    Ацтек Голд

Вирішили в Золото Ацтек грати безкоштовно? Цей режим особливо популярний серед новачків, які хочуть краще вивчити правила гри та набути навичок, необхідних для отримання виграшів на регулярній основі. Демо версія — чудова можливість протестувати різні стратегії гри, обравши найефективнішу.

Досвідчені гемблери використовують гру на віртуальні кредити для вивчення функціоналу нових ігрових автоматів, які тільки-но з'явилися в колекції казино. Завдяки відсутності ризику втрати реальних грошей такий гемблінг принесе не тільки цінний досвід, але й можливість максимально розслабитися під час обертання барабанів.

Бонусна гра в Aztec Gold

З додаткових опцій у симуляторі передбачена бонусна гра та ризикований раунд. Для запуску бонусного розіграшу потрібно зібрати комбінацію з трьох пірамід. Наступний етап - вибір однієї з пірамід та отримання грошового призу, захованого за кожною з них. Відкриття діамантової піраміди запустить супер бонусний раунд, в якому буде розіграно максимальний виграш емулятора.

Слот також дозволяє подвоїти отриманий приз кожному, хто зможе відкривати карти вищого номіналу, ніж дилер.

Aztec Gold - почніть гру на гроші

Ігровий автомат порадує гемблерів великою кількістю бонусних опцій, а також щедрими виплатами, які можна отримати у вигляді реальних грошей чи віртуальних кредитів. Використовуйте цей огляд, щоб ознайомитися з функціоналом та можливостями слота, отримавши довгоочікуваний виграш у грі на гроші.