Прозорість та інформаційна відкритість закладу
Дитяча творчість
Безпека та здоровий спосіб життя


Безпека та здоровий спосіб життя

Всесвітній день охорони праці

Учасники освітнього процесу нашої школи активно долучилися до відзначення Дня охорони праці на освітній платформі Google Classroom. Вихователі закликали учнів до перегляду відеороликів, презентацій та обговорення проблем охорони праці.

Клуб "ЮІР" розпочав свою роботу

З кожним роком зростає інтенсивність автомобільного руху на дорогах країни. А це, в свою чергу, підвищує відповідальність усіх учасників дорожнього руху: водіїв, пішоходів, пасажирів. Тому великого значення набувають знання правил дорожнього руху та їх дотримання.

У школі продовжив свою роботу клуб "ЮІР" з вивчення правил дорожнього руху під керівництвом вихователя Караченцевої Н.О. 25 листопада для членів гуртка був проведений захід у формі вікторини "Увага! Діти на дорозі". Діти вчилися дотримуватись культури поведінки на дорозі, формували почуття відповідальності за своє життя та здоров'я, а також життя та здоров'я інших учасників дорожнього руху. Кожна команда намагалася якомога краще показати свої знання з цієї теми. Переможці були нагороджені почесними грамотами та солодкими призами

Безпечна країна

Завершився Всеукраїнський конкурс фото- та відеоробіт в рамках національного проєкту "Безпечна країна" - 2020 під патронатом Міжнародного благодійного фонду "Допоможи постраждалим внаслiдок дорожньо-транспортних пригод". Учні нашої школи теж долучилися до цього конкурсу та підготували цікаві й корисні відео. Пропонуємо розпочати флешмоб "Безпечна країна в безпечній поведінці кожного" зі спільного проєкту учнів 3-го і 9-го класів

Акція "Небезпечний вогник"

Цього року члени клубу "Юний пожежний" провели акцію "Небезпечний вогник" у формі екскурсії по шкільним стендам з пожежної безпеки. Діти вирішили познайомити учнів з інформацією, повз якої вони проходять щодня. Але мало хто звертає увагу на важливі речі. Юні пожежні представили учням 1-4-х класів усю систему пожежної безпеки у школі та нагадали правила, які повинен знати кожен.

План реалізації проекту "Безпека в Інтернет-мережі"

№ за/п

Зміст заходів

Термін виконання

Відповідальні

Очікувані
результати

1

Анкетування учнів, педагогів, батьків з питань обізнаності з правил безпеки в Інтернеті

Грудень 2019

Кащавцев К.К.
Міністерство права і порядку учнівського самоврядування

- зібрані статистичні дані з проблеми для планування подальшої роботи

2

Робота батьківського лекторію «Безпечний Інтернет – важливий інструмент розвитку дитини» - батьки учнів 5 класу;

- батьки учнів 6-7 класів

 

 

Грудень 2019
Березень 2020

Чапля Д.В.

 

Ткаченко І.В.

Василевська І.О.
Клят Н.В.

- батьки отримають  інформацію практич-ного спрямування

3

Ознайомлення батьків з пам’яткою «Діти. Інтернет. Мобільний зв’язок»

Січень 2020

Вихователі
4-10-х класів

- батьки отримають  інформацію практич-ного спрямування

4

Проходження безкоштовного онлайн-курсу «З мережевого етикету та безпеки» (https://digitaledu.org.ua/)

Січень-лютий 2020

Учні
 5-10-х класів
Вихователі, класні керівники
 1-11-х класів

- допоможе навчитись безпечно та комфор-тно працювати в Інтернеті

5

Практичне ознайомлення з  сайтом «Он-ляндія. Безпечна веб-країна» (матеріали для дітей, батьків i вчителів: інтерактивні сценарії, короткі тести, готові плани уроків)

Січень-лютий 2020

Учні
 1-4-х класів
Вихователі, класні керівники
 1-4-х класів

- допоможе засвоїти  основи безпечної роботи в Інтернеті

6

Обмін враженнями про проходження онлайн-курсу «З мережевого етикету та безпеки» та ознайомлення з  сайтом «Он-ляндія. Безпечна веб-країна»

Березень
2020

Вихователі
1-11-х класів

- обмін досвідом

7

Розповсюджувати в соціальних мережах інформацію про безпечну поведінку в Інтернеті

Січень-лютий 2020

Степанова О.М.

- поширення інформації

8

Участь у Всеукраїнському Дні безпечного Інтернету :
- вікторина для учнів 1-6 класів «Безпечний Інтернет»;
- комп’ютерні ігри «Незвичайні пригоди в Інтернеті» (5-7 кл);
- перегляд соціальних роликів «Безпечний Інтернет - дітям» (7-10 кл)

05.02.2020

Степанова О.М.
Вихователі
1-10-х класів

- допоможе засвоїти  основи безпечної роботи в Інтернеті

Ти зможеш, якщо зміг я!

Саме під цим гаслом 17 грудня 2019 року проведено спортивні змагання серед учнів 5-7-х класів. Ініціатором такого фізкультурно-оздоровчого заходу став Харківський обласний центр фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх" та комунальне підприємство Чугуївської районної ради "Спорт для всіх". Проводив змагання вчитель фізичної культури Чоломбитько С.Л. Три команди, "Червоні", "Помаранчеві" та "Жовті", змагалися у таких видах: спортивна естафета, згинання та розгинання рук в упорі лежачи, кидки баскетбольного м'яча у кошик, піднімання тулуба із положення лежачи в сід, перетягування канату, піднімання гирі, стрибки на скакалках за 30 секунд. А підсумком змагань стала гра "Піонербол". За підрахунками суддівства у запеклій боротьбі перемогла команда "Червоні", у склад якої увійшли: Гавриш Іван, Кузнєцова Анастасія, учні 7-го класу, Галич Микола, Рой Сабіна, учні 6-го класу, Маслаган Микита, Майстренко Марія, учні 5-го класу. Жоден не залишився без подарунків. Учасники змагань отримали грамоти, медалі, команди - кубки та грамоти, а школі подарували 10 м'ячів Вручали нагороди начальник відділу інформаційно-методичної і спортивної роботи обласного центру "Спорт для всіх" Данилов А.М. та спеціаліст І категорії КП "Спорт для всіх" Чугуївської районної ради Турчинов Є.І.

Безпека та здоровий спосіб життя

Вчимося діяти правильно в небезпечних умовах

Одне з найважливіших завдань закладу освіти - зберегти життя і здоров'я дітей під час освітнього процесу. У школі створена відповідна система попередження травматизму серед дітей, у якій чільне місце посідають практичні заняття з набуття дітьми навичок правильної поведінки у небезпечних умовах. Відповідно до плану відпрацювання дій на випадок пожежі 11 грудня проведено чергові навчання з евакуації вихованців зі спального корпусу. Дії дітей, педагогів та іншого персоналу були чіткими, злагодженими і відповідали вимогам.

Хто нас рятує від пожеж?

Відкриття клубу "Юний пожежний" цього року було незвичайним. Керівник клубу Ткаченко І.В. запросила до закладу бригаду справжніх пожежних, які заїхали на майданчик, де умовно сталася пожежа, на пожежній машині з сиреною. Учні на власні очі побачили, як робітники рятувальної служби швидко організувалися і затушили "пожежу". Після цього вони розповіли дітям про вміст і можливості пожежної машини. Бажаючі могли приміряти пожежну каску, посидіти в кабіні пожежної машини, потримати в руках різні прибори. Але головне - діти зрозуміли, що під час пожежі рятувальникам не можна заважати, а чітко виконувати їхні вимоги.

Декада "Здоров'я і спорт поруч ідуть" розпочалася!

Відкрили декаду спортивні батли "Спорт - це здоровя" між учнями 5-11-х класів. Жеребкуванням визначилася команда, яка виступатиме першою. Це були десятикласники. Вони й розпочали батли, викликавши на бій команду 8-го класу. Вийшовши переможцями з першого бою, десятикласники знову отримали право обирати суперників. Ними стали пятикласники, бо, мабуть, сподівались, що легко здобудуть перемогу у молодших школярів :) Та не так склалося, як бажалося - оплески глядачів довели, що п'ятикласники були кращими. Тож вони обрали собі суперника - 6-й клас. Шестикласники вразили присутніх яскравою подачею веселої ранкової гімнастики і стали переможцями, викликавши на бій 7-й клас. Креативний підхід семикласників до подачі спорту як основи здоров'я не міг залишити байдужими "суддів" і - батли набули присмаку інтриги! Відтепер суперниками стали три команди - 6-го, 7-го і 9-го класів (виступ Фініки Артема з елементами боротьби), а потім 6-го, 7-го і 11-го класів (виступ Волкова Влада на турнику)! І з цих боїв шестикласники і семикласники вийшли абсолютними переможцями.

Піднесений настрій, азарт, позитивні емоції, а головне - розуміння, що спорт є запорукою гарного здоровя - ось такий результат шкільних спортивних батлів.