Прозорість та інформаційна відкритість закладу
Дитяча творчість
Безпека та здоровий спосіб життя
Професія тижня

Комунальний заклад "Кочетоцька загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів" Харківської обласної ради

Рік заснування

У 1963 р. в селищі Кочеток Чугуївського району була відкрита санаторна школа-інтернат для дітей з малими та затухаючими формами туберкульозу, у 1996 р. реорганізована в обласну школу-інтернат для дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування. У 2010 році рішенням сесії Харківської обласної ради від 14.04.2010 № 1659-V змінено тип навчального закладу та перейменовано на Комунальний заклад «Кочетоцька загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів» Харківської обласної ради.

Директор школи

З 1997 року директором навчального закладу працює Пенкіна Нелля Іванівна, яка має вищу педагогічну освіту за спеціальністю "Вчитель математики"; спеціаліст вищої категорії, педагогічний стаж 48 років.

Контингент учнів

Всього учнів (вихованців) - 246, з них: 1 - 4 класи - 101 учнів, 5-9 класи - 112 учнів, 10-11 клас - 33 учнів. Випускників 9 класу – 23 учні, 11 класу - 13 учнів.

Мова навчання

Українська.

Педагогічний колектив

Працює 37 педагогів, з них: 33 особи  мають вищу освіту, 1 - базову вищу освіту, 3 - неповну вищу. За кваліфікаційними категоріями: 13 -  "вища категорія", 11 - "І категорія", 5 - "ІІ категорії", 8    - "спеціаліст", Педагогічне звання : «Вчитель-методист» - 2, «Старший вчитель» - 3

Забезпечення харчуванням

У закладі організовано п'ятиразове вітамінізоване харчування. Всі учні (вихованці) школи-інтернату харчуються безкоштовно.

Творчий потенціал

Педагогічний колектив працює над реалізацією завдань: «Від інноваційного змісту й технологій освіти через педагогічну майстерність педагога – до формування особистості учня та підготовки його до життя в сучасних умовах»; «Синтез мистецтв як важливий чинник у формуванні морально-духовної, життєво-компетентної особистості, що успішно самореалізується у соціумі як громадянин».

Гурткова робота

У навчальному закладу працює 5 бюджетних гуртків: вокально-хоровий "Соловейко", "Іграшка-сувенір", студія образотворчого мистецтва «Природа і творчість», ляльковий театр; спортивні секції: "Хортинг", настільний теніс, волейбол, баскетбол, футбол, легка атлетика. Гуртковою роботою охоплено 95 % учнів школи-інтернату.

Матеріально-технічне забезпечення

Матеріальна база школи: 20 навчальних кабінетів, обладнаних сучасними меблями та технічними засобами навчання:

  • спеціалізовані кабінети природничо-математичного циклу (фізика, біологія, математика) з єдиними цифровим вимірювальним комплексом;
  • 2 комп'ютерних класи з мультимедійними обладнанням та мультимедійними дошками;
  • навчальний кабінет для 1-го класу Нової української школи з комп'ютерним цифровим обладнанням для вчителя та 20-ма планшетами-ноутбуками для учнів;
  • кабінет інтерактивного навчання з  мультимедійними обладнанням, інтерактивною дошкою та системою контролю знань учнів;
  •  16 навчальних кабінетів, бібліотека та актова зала обладнанні мультимедійною апаратурою, комп'ютерами та багатофункціональними пристроями для педагогічних працівників;
  •  бібліотечний фонд складає 28056 примірників художньої та навчальної літератури;
  • спортивна і тренажерна зали; спортивний майданчик.
  • вихід в Інтернет складає 35 точок, діє локальна комп'ютерна мережа;
  • школа має свій сайт.
        Медична служба школи-інтернату: 2 зали ЛФК, 2 фізіотерапевтичні кабінети (12 кабінок, 24 одиниці фізіоапаратури), кабінети ароматерапії і спелеотерапії, інгаляторій та фітобар, масажний кабінет, кабінети електрокардіографії, біорезонансної терапії, електропунктурної діагностики, електрорефлексо-терапії, електросну, стоматологічний кабінет.

Досягнення вихованців

Переможці  ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін: І місце – 3; ІІ місце - 2;          ІІІ місце – 6 вихованців. Призери  ХVII Міжнародного  конкурсу  з української мови імені Петра Яцика:             І місце – 2, ІІ місце – 1 учнів. Призери Міжнародного мовно-літературного конкурсу  учнівської та студентської молоді  імені  Тараса Шевченка: І місце – 2,  ІІ місце – 2 учнів.                                                                           
Переможці  творчих конкурсів: обласний етап Всеукраїнського конкурсу «Знай і люби свій край»: 1 місце –  2 учні; обласний етап Всеукраїнської експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина – Україна»: 1 місце –   2 учні; обласна акція «Молодь за здоровий спосіб життя»: 2 місце – 1 учень; обласна виставка юних природо- охоронців «Зимовий вернісаж» - подяка.

Спортивні досягнення: змагання з Хортингу серед юнаків та кадетів м. Чугуїв - ІІ командне місце.

Контакти

Адреса: Харківська область Чугуївський район смт. Кочеток вул. Радужна, 41
Телефон: (05746) 2-62-17, 2-31-65
E-mail: kochetok@internatkh.org.ua
Web-сайт: kochetok-internat.org

Історія закладу

История учреждения

Селище Кочеток Чугуївського району розташований в природничо-кліматичній зоні, яка сприяє лікуванню захворювань органів дихання, проведення лікувально-оздоровчих та реабілітаційних заходів. Гірський ландшафт, густо порослий змішаним і сосновим лісом, поблизу річки Сіверський Дінець з її водними притоками багато десятиріч привертає до себе відпочиваючих. На території селища знаходиться Виробниче управління водного господарства "Дінець" - одне з найбільших підприємств селища, яке на три чверті забезпечує водою Харківський мегаполіс, Чугуєво-Бабчанський лісгосп, Кочетоцький навчально-виховний комплекс, Чугуєво-Бабчанський лісовий коледж з унікальним парком екзотичних порід дерев.

У 1963 р. у селищі була відкрита загальноосвітня школа-інтернат для дітей з малими і згасаючими формами туберкульозу, яка в 1996 р. реорганізована в обласну школи - інтернат для дітей - сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування. 2010 р. став для неї роком народження нового типу установи - комунальний заклад "Кочетоцька загальноосвітня санаторна школа-інтернат  І-ІІІ ступенів" Харківської обласної ради, в якій можуть навчатися і оздоровлюватися діти з хронічними неспецифічними захворюваннями органів дихання.

Посёлок Кочеток Чугуевского района расположен в природно-климатической зоне, которая способствует лечению заболеваний органов дыхания, проведению лечебно-оздоровительных и реабилитационных мероприятий. Гористый ландшафт, густо поросший смешанным и сосновым лесом, вблизи реки Северский Донец с ее водными притоками много десятилетий привлекает к себе отдыхающих. На территории поселка находится  Производственное управление водного хозяйства "Донец" - одно из крупнейших предприятий поселка, которое на три четверти обеспечивает водой Харьковский мегаполис, Чугуево-Бабчанский лесхоз, Кочетокский учебно-воспитательный комплекс, Чугуево-Бабчанский лесной колледж с уникальным парком экзотических пород деревьев.

В 1963 г. в поселке была открыта санаторная школа-интернат для детей с малыми и затухающими формами туберкулеза, которая в 1996 г. реорганизована в областную школу - интернат для детей - сирот и детей, лишенных родительской опеки. 2010 г. стал годом рождения нового типа учреждения — комунальное учреждение "Кочетокская общеобразовательная санаторная школа-интернат І-ІІІ ступеней" Харьковского областного совета. В ней могут обучаться и оздоравливаться дети с хроническими неспецифическими заболеваниями органов дыхания.