Прозорість та інформаційна відкритість закладу
Дитяча творчість
Безпека та здоровий спосіб життя
Професія тижня

День за днем: Новини та оголошення на 2019-2020 н.р.

Дата проведення

Зміст заходів

Відповідальний за виконання

24.02.2020-28.02.2020

Конкурс «Найкращий читач» до Дня рідної мови (5-7 кл.)

Центр «Освіта»
Блоха І.М.

27.02.2020

Відкритий простір «Поговоримо про ввічливість»

Вихователі

Протягом лютого

Внутрішньошкільні змагання з баскетболу (5-7, 8-11-ті класи)

Чоломбитько С.Л.

Дата проведення

Зміст заходів

Відповідальний за виконання

17.02.2020-21.02.2020

Засідання знавців української мови у клубах «Чомучки», «Інтелектул»

Керівники
клубів

20.02.2019

Конкурс «Найкращий читач» до Дня рідної мови (5-7 кл.)

Центр «Освіта»
Блоха І.М.

Протягом лютого

Внутрішньошкільні змагання з баскетболу
(5-7, 8-11-ті класи)

ЧоломбитькоС.Л.

Дата проведення

Зміст заходів

Відповідальний за виконання

10.02.2020-14.02.2020

Кейс-стаді  з профорієнтації  «Різноманіття світу професій» (5-11 класи)

Вихователі

Проект «Трудові традиції моєї родини» 
(1-4 кл)

Рой Н.В.
Сідорова А.М.

13.02.2020

Розважальний вечір «Не кохав, а значить – і не жив… » (8-11 класи)

Кураксіна Н.Л.
Лозовик О.Д.

Протягом лютого

Внутрішньошкільні змагання з баскетболу
(5-7, 8-11-ті класи)

ЧоломбитькоС.Л.

Дата проведення

Зміст заходів

Відповідальний за виконання

03.02.2020-07.02.2020

Ознайомлення батьків з пам’яткою «Діти. Інтернет. Мобільний зв’язок»

Вихователі
1-10-х класів

Кейс-стаді  з профорієнтації  «Різноманіття світу професій» (5-11 класи)

Вихователі

Проект «Трудові традиції моєї родини» 
(1-4 кл)

Рой Н.В.
Сідорова А.М.

05.02.2020

День безпечного Інтернету (в рамках Всеукраїнського дня) :
- вікторина для учнів 1-6 класів «Безпечний Інтернет»;
- комп’ютерні ігри «Незвичайні пригоди в Інтернеті» (5-7 кл);
- перегляд соціальних роликів «Безпечний Інтернет - дітям» (7-10 кл)

Прасол І.В.
Вихователі
Керівники гуртків

Дата проведення

Зміст заходів

Відповідальний за виконання

30.01.2020

Свято-фест «Школа має талант» (1-11-ті класи)

Прасол І.В.
Вихователі
Керівники гуртків

Протягом січня

Акція «Допоможи птахам узимку» (1-11-ті класи)

Вихователі
Кураксіна Н.Л.

Дата проведення

Зміст заходів

Відповідальний за виконання

24.12 .2019

Поїздка учнів на новорічну програму до КЗ "ХОПДЮТ"

Степанова О.М.

26.12.2019

Новорічний вечір «Зима-чаклунка скрізь запалює зірки!»  (6-11-ті класи)

Фартушко Р.В.
Прасол І.В.

27.12.2019

Новорічні ранки  «Гей, Морозе, йди до хати, будем Новий рік стрічати!»  (1-5-ті класи);

Попова В.І.
Друзенко О.В.
Прасол І.В.

Дата проведення

Зміст заходів

Відповідальний за виконання

22.01.2020

Інтелектуально-розважальна гра-акція «Ланцюг єдності» (до Дня Соборності України, Дня пам’яті героїв Крут, жертв Голокосту)

Сидорова Т.К.

23.01.2020

Флешмоб «Допоможи птахам узимку»
 (1-11-ті класи)

Вихователі
Кураксіна Н.Л.

Протягом січня

Акція «Допоможи птахам узимку» (1-11-ті класи)

Вихователі
Кураксіна Н.Л.

Дата проведення

Зміст заходів

Відповідальний за виконання

08.01.2020-
25.01.2020
13.01.2020-
14.01.2020

І-й тиждень місячника культури і мистецтва «Зимовий настрій»:
 - розваги «Щедруємо, засіваємо! Добра, щастя вам бажаємо» (1-11 кл.)

Центр «Творчість»
Вихователі

 

Протягом січня

Акція «Допоможи птахам узимку» (1-11-ті класи)

Вихователі
Кураксіна Н.Л.

Дата проведення

Зміст заходів

Відповідальний за виконання

16.12.2019-
27.12.2019

 

 

Тиждень «Новий рік - свято нових мрій і сподівань»:
- виставка “Різдвяні чобітки” (1-11 кл.)
- конкурс новорічних прикрас «Ялинка іграшками грає, з Новим Роком всіх вітає» (1-4 класи);
- конкурс малюнків-привітань «Новий рік приніс вітання і казкові побажання»  (5-11 кл)

Центр «Творчість»
Вихователі
Прасол І.В.

Вихователі

.

18.12.2019

Концерт-вітання до Дня святого Миколая від шефів - студентів ХНТУСГ ім.П.Василенка (2-9 класи)

Степанова О.М.

19.12.2019

Свято "Чудеса святого Миколая" (1-10 класи)

Прасол І.В
Бабута Т.І.

20.12.2019

Концерт-вітання з Новим роком шефів - робітників "Харківгаз"

Степанова О.М.

Протягом грудня

Екологічна акція «Подаруй пташкам будинок»  (1-10 класи)

Вихователі

Дата проведення

Зміст заходів

Відповідальний за виконання

12.12.2019

Поїздка учнів 1-5-х класів на шоу «Аліса в країні чудес»

Чудик Л.В.
Ткаченко І.В.

Протягом грудня

Екологічна акція «Подаруй пташкам будинок»  (1-10 класи)

Вихователі

Дата проведення

Зміст заходів

Відповідальний за виконання

25.11.2019-
29.11.2019

Проведення циклу лекцій на тему:"Профілактика паразитарних захворювань.Проведення інтерактивних уроків здоров'я".

Лікар    
Волох Л.Л.; медичні сестри, вчетелі молодших та старших класів

27.11.2019

Екскурсія до районного Центру зайнятості
(9-10 класи)

Фартушко Л.В.

Протягом місяця

Внутрішньошкільні змагання з волейболу
(8-11 класи)

Чоломбитько С.Л.

Дата проведення

Зміст заходів

Відповідальний за виконання

18.11.2019-
22.11.2019

Тиждень «Вчимося вчитися впродовж життя»:
- виховні години з елементами тренінгу щодо власного розвитку;
-  відкриття клубу «Чомучки»  (2-4 класи);
-  відкриття клубу «Інтелектуал» (5-7 класи)

Центр «Освіта»
Соколова Н.І.
Кузьменко Н.Є.

Організація  проведення тижня  учня початкової школи

Чоломбитько О.В.

Проведення циклу бесід по класам: «Гігієна одягу та взуття».

Медичні сестри по закріпленим класам

Протягом місяця

Екологічна акція «Не пали листя біля доріг!»

Центр «Екологія»
Вихователі

Внутрішньошкільні змагання з волейболу
(8-11 класи)

Чоломбитько С.Л.

Дата проведення

Зміст заходів

Відповідальний за виконання

11.11.2019-15.11.2019

Кейс-стаді «Добро врятує світ» до Міжнародного дня терпимості та Всесвітнього Дня доброти

Вихователі
Центр «Турбота»

Протягом листопада

Екологічна акція «Не пали листя біля доріг!»

Центр «Екологія»
Вихователі

Внутрішньошкільні змагання з волейболу
(8-11 класи)

Чоломбитько С.Л.

Дата проведення

Зміст заходів

Відповідальний за виконання

07.11.2019

Конкурс читців «Доторкнутися словом до серця» (1-7 класи)

Прасол І.В.
Василевська І.О.

08.11.2019

Турнір ораторського мистецтва  «Я знаю силу слова»  до Дня української писемності і мови 
(8-10-ті класи)

Мороз В.О.
Блоха І.М.

Протягом листопада

Внутрішньошкільні змагання з волейболу
(8-11 класи)

Чоломбитько С.Л.

Дата проведення

Зміст заходів

Відповідальний за виконання

15.10.2019-18.10.2019

Проведення циклу лекцій по класам на тему:"Глистна інвазія, профілактика".

Медичні сестри по закріпленим класам

16.10.2019

Конференція «Моя Батьківщина — Україна»
 (І етап Всеукраїнської експедиції учнівської молоді)

Степанова О.М.

 

17.10.2019

Хайп макетів соціальної реклами «Зупинимо булінг» (5-11 класи)

Вихователі
Соцпедагог
Психолог

Протягом жовтня

Внутрішньошкільні змагання з піонерболу
(5-7-мі класи)

Чоломбитько С.Л.

Дата проведення

Зміст заходів

Відповідальний за виконання

07.10.2019-11.10.2019

Кейс-стаді «Це потрібно живим…» до Дня Захисника України (за окремим планом)

Степанова О.М.
Центр «Патріот»
Вихователі

Проведення циклу лекцій по класам на тему:"Кліщевий енцефаліт. Перша допомога при укусах кліщами".

Медичні сестри по закріпленим класам

07.10.2019

Розширене засідання міністерств «Освіта», «Право і порядок» та кабінету міністрів шкільної республіки «Гармонія»:
1. Шкільна форма: за і проти
2. Використання можливостей комп’ютерного класу в позаурочний час

Степанова О.М.

11.10.2019

Засідання атестаційної комісії

Чоломбитько О.В.

Дата проведення

Зміст заходів

Відповідальний за виконання

30.09.2019

Засідання кабінету міністрів шкільної республіки «Гармонія»

Степанова О.М.

 

01.10.2019

Акція доброчинності до Дня людини похилого віку та Дня ветерана «Не будьмо байдужими»

Вихователі
Центр «Турбота»

04.10.2018

Свято до Дня працівника освіти «Спасибі вам, що сієте добро, як щедрий колос»

Прасол І.В.,
Лозовик О.Д.

Протягом вересня

Експедиція «Екологічними стежками рідного краю» (1-10-ті класи)

Центр «Екологія. Краєзнавство»
Вихователі

Дата проведення

Зміст заходів

Відповідальний за виконання

16.09.2019- 27.09.2019
25.09.2018

Вересень
27.09.2019

Продовження декади здоров’я, фізкультури і спорту «Здоров’я і спорт поруч ідуть»:
- спортивні змагання «Super-малята»
(1-4-ті класи);
- рухливі перерви “Шкільний майданс”;
- кейс-день «Туризм – це круто!» до Всесвітнього дня туризму

Центр «Здоров’я»

Прасол І.В.
Чудик Л.В.
Прасол І.В.
Вихователі

24.09.2019

Засідання кабінету міністрів шкільної республіки «Гармонія»

Степанова О.М.

Протягом вересня

Експедиція «Екологічними стежками рідного краю» (1-10-ті класи)

Центр «Екологія. Краєзнавство»
Вихователі

Дата проведення

Зміст заходів

Відповідальний за виконання

16.09.2019- 27.09.2019
16.09.2018

19.09.2018

20.09.2019

Вересень
27.09.2019

Декада здоров’я, фізкультури і спорту «Здоров’я і спорт поруч ідуть»:
- батли «Спорт -  це здоров’я» (відкриття декади);                                                                                
- спортивні змагання «Super-малята»
(1-4-ті класи);
- шкільна спартакіада «Ми сміливі, спритні і кмітливі» (5-11 класи)
- рухливі перерви «Шкільний майданс»;
- кейс-день «Туризм – це круто!» до Всесвітнього дня туризму

Степанова О.М.
Центр Здоров’я»
Чоломбитько С.Л.
Прасол І.В.
Чудик Л.В.

Чоломбитько С.Л

Прасол І.В.
Вихователі,
Центр «Здоров’я»

Протягом вересня

Експедиція «Екологічними стежками рідного краю» (1-10-ті класи)

Центр «Екологія. Краєзнавство»
Вихователі

Дата проведення

Зміст заходів

Відповідальний за виконання

02.09.2019-
14.09.2019

 

 

Декада  «Школа – наша родина»:
- ознайомлення учнів із правилами для учнів, режимом дня;
- класні збори: вибори учнівського самоврядування;
- старт конкурсів «Лідер року», «Учень року», «Гордість школи», «Клас року»

Прасол І.В.
Класні керівники
Кабінет міністрів шкільної республіки

До 11.09.2019

Конкурс юних художників і поетів у рамках Всеукраїнського конкурсу «За нашу свободу» (1-11 класи)

Центр «Патріот»
Вихователі

Протягом вересня

Експедиція «Екологічними стежками рідного краю» (1-10-ті класи)

Центр «Екологія. Краєзнавство»
Вихователі

Дата проведення

Зміст заходів

Відповідальний за виконання

02.09.2019-
13.09.2019

 

 

Декада  «Школа – наша родина»:
- свято  Першого  дзвоника «Добрий день, Країно знань!»;
- ознайомлення учнів із правилами для учнів, режимом дня;
- класні збори: вибори учнівського самоврядування;
- старт конкурсів «Лідер року», «Учень року», «Гордість школи», «Клас року»

Степанова О.М.
Прасол І.В.
Центр «Право і порядок»
Класні керівники
Кабінет міністрів шкільної республіки

03.09.2019

Акція «Щирі вітання тобі, ветеране!» до Дня закінчення Другої світової війни (1-11 класи)
(1-11 класи)

Центр «Турбота»
Вихователі

04.09.2019-06.09.2019

Презентація шкільних гуртків «Кожен учень хоче знати, де свої таланти показати»

Керівники гуртків

06.09.2019

Класні батьківські збори; делегування членів батьківської громадськості до батьківського комітету школи
Загальношкільні батьківські збори.

Класні керівники

 

Адміністрація

До 10.09.2019

Конкурс юних художників і поетів у рамках Всеукраїнського конкурсу «За нашу свободу» (1-11 класи)

Центр «Патріот»
Вихователі

Протягом вересня

Експедиція «Екологічними стежками рідного краю» (1-10-ті класи)

Центр «Екологія. Краєзнавство»
Вихователі

Батьківський лекторій:

  • Перші кроки дитини в школі: особливості та проблеми (1 клас);
  • Труднощі адаптації дитини до навчання в п’ятому класі (5-й клас)

 

Рой Н.В.

Кузьменко Н.Є.