Прозорість та інформаційна відкритість закладу
Дитяча творчість
Безпека та здоровий спосіб життя

ЗНО

Участь у пробному ЗНО-2021

Для досягнення максимального ефекту та рівня підготовки до складання одного з найвідповідальніших тестувань учнівська молодь України мала можливість взяти участь у пробному незалежному оцінюванні. 10 квітня цією можливістю скористалися одинадцятикласники Кочетоцької санаторної школи, взявши участь у пробному ЗНО.

Учні познайомились з процедурою ЗНО, яка максимально відповідає процедурі основного ЗНО, із завданнями, які відповідають програмам, характеристикам та структурі сертифікаційних робіт основного ЗНО. А ще вони мали можливість попрацювати із зошитом та бланками відповідей та отримати результат. А ті учні, які з певних причин не змогли прийти до пунктів тестування, можуть завантажити всі матеріали тестування, занести відповіді до спеціального сервісу, щоб визначити свої результати.

Пробне ЗНО-2021


Дата
проведення
пробного ЗНО

10 квітня 2021 року – тестування з усіх навчальних предметів (українська мова, українська мова і література, історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, англійська, іспанська, німецька та французька мови).
У день проведення пробного тестування кожний зареєстрований учасник / кожна зареєстрована учасниця може пройти тест з одного навчального предмета.

Особливості
пробного
ЗНО-2021

Окрім участі в пробному ЗНО з одного із навчальних предметів, кожний зареєстрований учасник / кожна зареєстрована учасниця зможе додатково завантажити тестові зошити з усіх навчальних предметів із переліку предметів ЗНО-2021, пройти тестування вдома, після чого ввести свої відповіді до спеціального сервісу визначення результатів.
Отже, у 2021 році можна буде і ознайомитися з процедурою проведення ЗНО під час пробного тестування з одного із навчальних предметів, і перевірити рівень своїх навчальних досягнень з усіх інших навчальних предметів ЗНО (у разі внесення відповідей на спеціальний сервіс).

Допуск до
пункту
тестування

Для допуску до пункту тестування учасник пробного ЗНО повинен пред’явити:
паспорт (свідоцтво про народження) або інший документ, що посвідчує особу;

 • запрошення для участі в пробному ЗНО-2021.

Радимо взяти із собою 2–3 ручки з чорнилом насиченого чорного кольору та пляшку з питною водою без етикетки, засоби індивідуального захисту, які учасник / учасниця пробного ЗНО зможе покласти на свій робочий стіл і за потреби скористатися.

Отримання
результатів
пробного ЗНО

Для отримання результатів пробного ЗНО кожному учасникові / кожній учасниці, починаючи з 10 квітня 2021 року, потрібно ввести свої відповіді до спеціального сервісу «Визначення результатів пробного зовнішнього незалежного оцінювання».
Результати пробного ЗНО* для осіб, які введуть свої відповіді до спеціального сервісу, буде оприлюднено в особистих кабінетах учасників пробного ЗНО 16 квітня 2021 року.

Правильні
відповіді

Правильні відповіді до завдань пробного тестування буде оприлюднено 12 квітня 2021 року.

Реєстрація пройшла успішно

15 лютого школа отримала від Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти індивідуальні конверти для одинадцятикласників, що містять сертифікати зовнішнього незалежного оцінювання та реєстраційні повідомлення учасника ЗНО. Конверти вручено кожному учню особисто під підпис та проведено роз'яснювальну роботу. Маленький крок на шляху до ЗНО зроблено!

Увага! Реєстрація на ЗНО-2021

Методичні рекомендації ХРЦОЯО щодо реєстрації на ЗНО-2021: Відкрити

Особливості реєстрації на ЗНО 2021: Відкрити

ЗНО-2021

Загрузити буклет

Наказом Міністерства освіти і науки України від 9 липня 2019 року №945 урегулювано проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2021 року. Відповідно до наказу кожен зареєстрований учасник має право пройти тести щонайбільше з п’яти навчальних предметів. Загалом зовнішнє незалежне оцінювання відбуватиметься з дванадцяти навчальних предметів:


• українська мова
• українська мова і література
• історія України
• математика
• біологія
• географія

• фізика
• хімія
• англійська мова
• іспанська мова
• німецька мова
• французька мова

Реєстрація для участі в ЗНО-2021: 01.02.2021-05.03.2021

Графік ЗНО


Дата

Навчальний предмет

21.05.2021

Хімія

25.05.2021

Англійська мова    

28.05.2021

Математика        

01.06.2021

Українська мова / Українська мова і література

04.06.2021

Історія України

07.06.2021

Фізика

10.06.2021

 Біологія

15.06.2021

Географія

ДЕРЖАВНА ПІДСУМКОВА АТЕСТАЦІЯ У ФОРМІ ЗОВНІШНЬОГО НЕЗАЛЕЖНОГО ОЦІНЮВАННЯ

Результати зовнішнього оцінювання із чотирьох навчальних предметів зараховуються як результати державної підсумкової атестації (за шкалою 1–12 балів) за освітній рівень повної загальної середньої освіти  для учнів (слухачів, студентів) закладів загальної середньої освіти, професійної (професійно-технічної), вищої освіти, які в 2021 році завершують здобуття повної загальної середньої освіти:

 • українська мова (усі завдання сертифікаційної роботи) або української мова і література (субтест “Атестаційні завдання”);
 • математика;
 • історія України (субтест “Період XX – початок XXI століття”) або іноземна мова – за вибором здобувача освіти;
 • один з навчальних предметів (історія України, біологія, географія, фізика, хімія, англійська мова, іспанська мова, німецька мова, французька мова).

Учням, які виберуть для проходження державної підсумкової атестації математику та/або іноземну мову, оцінка ДПА (за шкалою 1–12 балів) буде визначатися залежно від рівня, на якому вони цей навчальний предмет вивчали:

 • для тих, хто вивчав математику та/або іноземну мову на профільному рівні, оцінкою за ДПА буде результат виконання завдань рівня стандарту та профільного рівня;
 • для тих, хто вивчав математику та/або іноземну мову на рівні стандарту, оцінкою за ДПА буде результат виконання завдань рівня стандарту.

ВСТУП

Відповідно до проєкту Умов прийому на навчання  для здобуття вищої освіти, 2021 року під час вступу до вишу зараховуватимуть результати зовнішнього незалежного оцінювання 2018-2021 років.

Моніторинг
- середнього бала та
- якісного показника ЗНО за 3 роки

Загрузити

Вступна кампанія 2020 в датах: Карантинні зміни

01 серпня - реєстрація електронних кабінетів абітурієнтів

13 - 16 серпня - прийом документів від абітурієнтів, які будуть проходити творчий конкурс, будуть здавати вступні іспити або проходити співбесіду

13 - 22 серпня - прийом документів від осіб, які вступають тільки за результатами ЗНО

01 серпня - 12 серпня - проведення творчих конкурсів і вступних іспитів на бюджет

13 серпня - 22 серпня - проведення творчих конкурсів і вступних іспитів на контракт

16 серпня - 18 серпня - проведення співбесід

Терміни прийому заяв на заочну, вечірню та дистанційну форми навчання, а також отримання ОКР магістра встановлюється кожним навчальним закладом і вказується в Правилах прийому 2020 на навчальний заклад.

20 серпня - оприлюднення рейтингового списку вступників, рекомендованих до зарахування за результатами співбесіди або за квотою-2

27 серпня - оприлюднення рейтингового списку вступників, які вступають на підставі ЗНО, творчих конкурсів та іспитів (включаючи квоту-1, квоту-3, квоту-4)

31 серпня - подача документів на зарахування на бюджет

до 5 вересня - зарахування абітурієнтів на бюджет

до 30 вересня - зарахування абітурієнтів на контракт

до 15 вересня - переведення на вакантні бюджетні місця і на місця за рахунок цільових пільгових державних кредитів абітурієнтів, зарахованих на контракт

https://mon.gov.ua/ua/news/termini-provedennya-vstupnoyi-kampaniyi-ta-novi-mozhlivosti-podachi-dokumentiv-mon-vneslo-zmini-do-umov-prijomu

Актуальні дати основної сесії ЗНО

Міністерство освіти науки України ухвалило рішення про терміни проведення основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році. Відтак основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання розпочнеться 25 червня і завершиться 17 липня.

Графік ЗНО

25 червня: Математика

30 червня: Українська мова і література

02 липня: Фізика

07 липня: Англійська мова

09 липня: Історія України

13 липня: Біологія

15 липня: Географія

17 липня: Хімія

До 4 червня 2020 року зареєстровані учасники зможуть завантажити зі своїх інформаційних сторінок запрошення-перепустки, де буде зазначено час і місце проведення тестувань.

Інформацію про результати основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання з усіх навчальних предметів буде розміщено на інформаційних сторінках учасників тестування до 29 липня 2020 року.

Додаткова сесія ЗНО запланована на 23 липня - 11 серпня, а результати буде розміщено до 14 серпня. Цьогоріч для участі в додатковій сесії ЗНО зможуть зареєструватися під час додаткового періоду реєстрації (25 травня - 9 червня) всі, хто не зміг зреєструватися протягом 3 лютого - 24 березня.

Інтернет-ресурси ЗНО

Інтернет-ресурс

Де шукати

Для чого використовується

Український центр оцінювання якості освіти

http://testportal.gov.ua/

Розділ «ЗНО/ДПА» учаснику зовнішнього оцінювання:

 1. Основне про ЗНО
 2. Підготовка
 3. Реєстрація
 4. Результати ЗНО
 5. Апеляції
 6. Окремим категоріям учасників

Харківський регіональний центр оцінювання якості освіти

https://zno-kharkiv.org.ua/

 1. Пробне ЗНО (запрошення, результати)
 2. Дублікати / повторні сертифікати (за потреби)

Інтернет-ресурс Освіта.ua

https://zno.osvita.ua/

Завдання ЗНО 2009-2019 років для проходження онлайн тестів ЗНО

Prometheus

https://prometheus.org.ua/zno/

Безкоштовний освітній ресурс з підготовки до ЗНО

Державна служба зайнятості

http://profi.dcz.gov.ua/tests/

Тест із профорієнтації «Яка сфера діяльності Вам підходить?»

Єдина державна електронна база з питань освіти Міністерства освіти і науки України

https://ez.osvitavsim.org.ua/

Подання заяв в електронній формі на участь у конкурсному відборі до закладів вищої освіти (липень 2020 р.)

Реєстрація на ЗНО-2020

Загрузити презентацію

Особливості реєстрації на ЗНО-2020

Загрузити презентацію

Інтернет-ресурс

Де шукати

Для чого використовується

Український центр оцінювання якості освіти

http://testportal.gov.ua/

Розділ «ЗНО/ДПА» учаснику зовнішнього оцінювання:

 1. Основне про ЗНО
 2. Підготовка
 3. Реєстрація
 4. Результати ЗНО
 5. Апеляції
 6. Окремим категоріям учасників

Харківський регіональний центр оцінювання якості освіти

https://zno-kharkiv.org.ua/

 1. Пробне ЗНО (запрошення, результати)
 2. Дублікати / повторні сертифікати (за потреби)

Інтернет-ресурс Освіта.ua

https://zno.osvita.ua/

Завдання ЗНО 2009-2019 років для проходження онлайн тестів ЗНО

Prometheus

https://prometheus.org.ua/zno/

Безкоштовний освітній ресурс з підготовки до ЗНО

Державна служба зайнятості

http://profi.dcz.gov.ua/tests/

Тест із профорієнтації «Яка сфера діяльності Вам підходить?»

Єдина державна електронна база з питань освіти Міністерства освіти і науки України

https://ez.osvitavsim.org.ua/

Подання заяв в електронній формі на участь у конкурсному відборі до закладів вищої освіти (липень 2020 р.)

Прес-реліз: корисна інформація для учасника ЗНО-2020

a href="https://drive.google.com/open?id=1nDbsVzkbL3AZHfbBrSH-auy87Xh9KwcO" target="_new">Загрузити

Нормативно-правова база ЗНО-2020

НАКАЗИ МІНІСТЕРСТВА ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

від 09.07.2019 № 945 &Деякі питання проведення в 2021 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти&

від 09.07.2019 № 947 &Про підготовку до проведення в 2020 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної освіти&

від 11.05.2019 № 635 &Деякі питання проведення в 2020 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти&

від 18.02.2019 № 221 &Про внесення змін до наказу Міністерства освіти і науки України від 07 грудня 2018 року №1369&

ПРЕС-РЕЛІЗ Що треба знати учаснику ЗНО-2020 Загрузити.

запрошень-перепусток для участі у ЗНО

Учасник для допуску до пункту проведення ЗНО має пред'явити:

1. Сертифікат(оригінал);

2. Паспорт або інший документ, назва, серія (за наявності) та номер якого зазначені в Сертифікаті (оригінал);

3. Запрошення-перепустку для участі у ЗНО. Загрузити.