Прозорість та інформаційна відкритість закладу
Дитяча творчість
Безпека та здоровий спосіб життя

Шкільне життя 2020-2021

Фізика навколо нас

З 15 по 19 березня 2021 року в школі проходив тиждень фізики. Учні мали можливість позмагатися у кмітливості, відповідаючи на запитання вікторин та виявити свої зання і вміння в конкурсах практичного спрямування. Цікаві конкурси та змагання не залишили нікого байдужими. Учні готували реферати, кросворди, малюнки, знімали на відео домашній експеримент та вчилися презентувати свої здобутки.

З метою популяризації фізики, розвитку пізнавальних і творчих здібностей, виховання колективного спілкування учні 11 класу Ломако Владлен, Баклагін Едуард, Бардакова Олександра, Змієвська Ірина та Єршова Анастасія підготували і провели захід для 3 класу "Фізика - це цікаво!". З великим задоволенням малюки разом із старшокласниками проводили цікаві досліди та експерименти. Активну участь у предметному тижні взяли учні 7 класу. Вони складали кросворди, малювали, а найголовніше- знімали відео домашнього експерименту. Цікаві кросворди на фізичну тему склали учні 7 класу Коберник Олександра, Мелет Дар'я, Філатова Вероніка, Марчук Ілля, Галич Микола і учениця 10 класу Валкова Юлія. Найкращій малюнок на тему "Фізика навколо нас" був представлений ученицею 7 класу Рой Сабіною. Практичну творчість і оригинальний підхід виявили семикласники під час проведення домашнього експерименту: Панченко Д., Рой С., Костоглодов Я., Муховатий К., Скрипало Д., Галич М., Сумароков М., Солодовник А. Найкраще відео домашнього експерименту зробив Солодовник Артем.

Усі учасники тижня в захоплюючий формі розширили та поглибили знання, отримані на уроках фізики, та продемонстрували їх застосування на практиці.

Шкільний чемпіонат

Протягом тижня ( 9.03-12.03) в школі відбулися спортивні змагання: чемпіонат з волейболу серед хлопців 8-11-х класів та змагання з баскетболу серед учнів 6-7-х класів. У запеклій боротьбі І місце в чемпіонаті вибороли учні 9 класу, ІІ посіли одинадцятикласники, а ІІІ - волейболисти 8-го класу. Найкращими гравцями команд визнані: Новічков Ярослав (8 клас), Бородай Максим (9 клас), Кутепов Кирило (10 клас), Ломако Владлен (11 клас). А переможцями в баскетболі стали учні 7 класу: і команда дівчат, і команда хлопців вибороли першість у своїх суперників. Суддею відмічено таких гравців: Панченка Данила, Романіку Ангеліну( 7 клас), Маслагана Микиту, Толстого Богдана та Майстренко Марію (6 клас).

Допоможемо пташкам на шкільному подвір'ї

Про зимуючих птахів, друже, пам'ятай
Годувати взимку їх ти не забувай.
Небагато треба їм, жменька лиш зерна,
Лиш одна! І не страшна буде їм зима.

Зима - важкий час для птахів. Тих запасів, що були зроблені восени, не вистачає. Людська участь у долі птахів просто життєво необхідна для них. В нашій школі пройшла акція "Допоможи птахам взимку". В ній взяла участь малеча першого класу. Діти з батьками виготовили годівнички для пташок та розвісили їх навколо школи. Щодня діти з радістю приносять птахам різні ласощі: зерно, пшоно, шматочки хліба. Берегти природу, а, особливо птахів, як невід'ємну її частину, - це обов'язок кожного!

Картинка на природі краща за картинку у смартфоні

Під такою назвою у рамках екологічного тижня "Здоров'я природи - здоров'я людини" учні 8-го класу провели виховну годину просто неба. Діти відірвалися від своїх смартфонів, щоб зробити світлини на шкільному подвір'ї. Яким же неочікуваним було їх відкриття - проводити час серед дивовижної осінньої природи не менш цікаво, аніж бачити ті ж самі картинки у віртуальному світі.