Прозорість та інформаційна відкритість закладу
Дитяча творчість
Безпека та здоровий спосіб життя
Професія тижня

Самоврядування

За ініціативою учнівського самоврядування

11 квітня відбувся конкурс "Коса - дівоча краса". До визначення переможців долучилося учнівське самоврядування , а саме - Міністерсво "Творчість". Титул "Міс Фантазія" одержала учениця 6 -гокласу Руденко Анастасія. "Міс Симпатіією" обрані учениця 5 класу Барбіна Софія та шестикласниця Калініченко Анна. Неєлова Анна і Скачкова Євгенія перемогли в номінації "Міс Скромність". Найактивнішими в цоьму конкурсі виявилися дівчата 6 -го класу.

Геть тьмяні тони із шкільного життя!

"Якщо ви самі не додасте фарб у сірі будні - марно чекати цього від інших", - це головний месседж класних зборів, що пройшли у 6-му класі.

Кожен з нас неповторний, всі разом - колектив

Кожен з нас - унікальна і неповторна людина. Як же нам потрібно ставитися один до оного, щоб називати себе колективом? Про формування колективу та зміцнення дружніх стосунків в 4-А класі були проведені класні збори. На цьому засіданні з елементами тренінгу розглянуті життєві ситуації, які вчили учнів класу ввічливому спілкуванню з однолітками та дорослими, виявляти турботу про них. Класна година сприяла творчому самовираженню, розвитку почуття власної гідності, формуванню умінь висловлювати свої думки, оцінювати свої вчинки, визначати свою роль у колективі та налагоджувати дружні стосунки.

Кипить робота і в країні "Першоцвітів"

У 4-Б класі пройшли класні збори. Діти обговорили проблему порядку у портфелях, на полицях, на партах, виконавши вправу "Як живеться твоїм речам?". Потім перед однокласниками звітував промінецья "Трудівник" з перевірки стану підручників класу. Завершилися класні збори анкетуванням "Чи цікаво тобі у школі?".

Класні збори в 10 класі

У 10 класі відбулися класні збори за підсумками навчання в І семестрі. Москаленко Є. і Пащенко В., відповідальні за навчальну роботу, проаналізували навчальні досягнення учнів. Десятикласники говорили про складності у навчанні, особливо з предметів природничо-математичного циклу. Губернатор класу Ющук А. звернула увагу на великий обсяг домашніх завдань, які потребують багато часу, і закликала однокласників не обмежуватися часом самопідготовки у виконанні домашньої роботи. Пугачев М. ознайомив однокласників з правилами безпеки на кризі.

Звітують члени учнівського самоврядування 7-го класу

Цікавою і корисною була класна година у 7-му класі, яка пройшла у вигляді тренінгу "Спілкування з однокласниками". Учні вчилися аналізувати життєві ситуації, дізналися про особливості спілкування дівчаток і хлопчиків, про те, як протидіяти проявам насилля у своєму середовищі. Учні, які входять до складу міністерств "Здоров'я", "Екології" та "Право і порядок" звітували перед учнями класу про цікавинки у своїй роботі.

Шаповалова Софія, міністр здоров'я, організувала команду для спортивних змагань з піонерболу та волейболу. Аліна Козлова, міністр екології, заохотила учнів класу до участі у екологічному тижні "Збережемо красу природи", прибирання території та клумби. Вадим Кордюков, міністр права і порядку, організував роботу в класі по підклеюванню підручників. Також Міністерство веде облік виданих підручників на кожного учня, складає графік чергування учнів класу по школі їдальні та у класі. Однокласники висловили свої думки і побажання щодо подальшої роботи.

Школа лідерів розпочала свою роботу

Щойно шкільна виборча кампанія закінчилася - відразу були сформовані міністерства, які очолили найактивніші та найініціативніші учні. Саме вони стали учасниками Школи лідерів, що розпочала свою роботу під керівництвом практичного психолога Пугачевої О.Л. та соціального педагога Кащавцева К.К.

Усім відомо, що лідерами не народжуються, ними стають. Саме тому, у нашій школі вважають за необхідне вчити дітей вести за собою, ставати лідерами. Щотижня учасники Школи збираються на тренінг, де вчаться спілкуватися в групах, приходити до єдиної думки, розвивати творчість та ініціативність, організаторські навички.

Допоможемо друзям нашим меншим!

Що варто втілити в життя, аби осінь подарувала чимало приємних вражень? На думку учнів 6 класу (вихователь Клят Н.В.), достатньо реалізувати хоча б одну хорошу ідею. Так, центр класного учнівського самоврядування "Турбота" оголосив благодійну акцію "Допоможемо друзям нашим меншим!" У ході цієї акції вихованці збирали корм на зиму для тварин Чугуївського контактного міні-зоопарку. Робили вони це активно і натхненно. Збір смаколиків для тварин, тепла зустріч з ними та душевна розмова з господарями цього тваринного царства не залишили байдужим жодного шестикласника.

Приєднуйтеся до нас! З нами цікаво і незабутньо!

Обрано Президента шкільної республіки "Гармонія"

Сенс учнівського самоврядування в сучасній, демократичній школі полягає не в управлінні одних дітей іншими, а в навчанні всіх дітей основам демократичних відносин у суспільстві, у навчанні їх керувати собою, своїм життям в колективі. Участь у самоврядуванні допоможе учням сформувати у себе навички демократизму, уміння самостійно діяти, нестандартно мислити, приймати рішення, здійснювати їх і нести відповідальність.

10 жовтня у школі-інтернаті відбулися вибори Президента шкільної республіки "Гармонія". Відповідно до Положення про вибори учнівського самоврядування кандидатом на цю посаду міг стати будь-який учень школи 9-11 класів, який має авторитет у класі та школі. Активним виборчим правом були наділені учні 5-11-х класів та педагоги школи.

Свої кандидатури на посаду Президента шкільної республіки подали 5 старшокласників - Аліна Любунець, Катерина Криволапова (9 клас), Владислав Пащенко, Марія Сушко, Яків Явтушенко (10 клас). Протягом тижня кандидати вели агітацію, намагаючись довести до кожного виборця свою програму, план дій на найближчий час, кожен хотів переконати в тому, що саме він зможе зробити шкільне життя більш демократичним, цікавим і змістовним.

Вибори пройшли дуже активно і цікаво. Свої голоси віддали 78% виборців. І хоча всі кандидати були гідні, за підсумками голосування Президентом шкільної республіки "Гармонія" обрано ученицю 10 класу Марію Сушко.

Вітаємо новообраного Президента з перемогою, бажаємо їй впровадити ідеї демократичної, нової школи, пріоритет знань, порозуміння та поваги, що сприятиме демократизації та покращенню життя школи.

Будуємо громадянське суспільство разом!

Ще у листопаді у школі стартувала підготовка до засідання педагогічної ради "Ефективна діяльність органів учнівського самоврядування - важлива умова розвитку творчої ініціативи учнів, формування їх громадянської культури". Педагоги та діти активно залучилися до процесу підготовки. А нещодавно пройшов тиждень учнівського самоврядування "Вчимося демократіїї", на проведення якого надихнули ще й грудневі рішення слухань у Комітеті Верховної ради України з питань сімї, молодіжної політики, спорту та туризму.

Стартувала декада учнівського самоврядування "Вчимося демократії" засіданням лідерів. Члени Кабінету міністрів шкільної республіки "Гармонія" розглянули пропозиції від кожного класу щодо участі. Після обговорення був затверджений план проведення декади. У ході тижня діти набували навичок лідерів, вчилися формувати активну життєву позицію, любити свою країну.

Декада учнівського самоврядування "Вчимося демократії"

14 лютого стартувала декада учнівського самоврядування "Вчимося демократії" засіданням лідерів. Члени Кабінету міністрів шкільної республіки "Гармонія" розглянули пропозиції від кожного класу щодо участі. Після обговорення був затверджений план проведення декади:

 • 1-й день (14 лютого) - акція від 8 класу до Дня святого Валентина;
 • 2-й день (15 лютого) - експрес-розвага від 10 класу "Масляна, Масляна, яка ти смачна"
 • 3-й день (16 лютого) - акція від 7 класу "Проводжаємо зиму"
 • 4-й день (19 лютого) - акція від 9 класу "Діти - дітям"
 • 5-й день (20 лютого) - акція від 6 класу "День позитиву"
 • 6-й день (21 лютого) - акція від 5 класу "Щедра середа"
 • 7-й день (22 лютого) - акція від 5 класу "День без домашнього завдання = День без мобільних телефонів"
 • 8-й день (23 лютого) - день учнівського самоврядування "Керуємо самі"

Підводимо підсумки І семестру

У 5 класі відбулися класні збори за підсумками І семестру. Традиційно за кількістю карбувань була обрана команда-переможець, яка отримала подарунки та була відправлена <"у відпустку" - переможці звільнені на 2 тижні від чергування. Потім був підведений підсумок конкурсу на кращий герб класу. Кращою стала ідея Курилко Софії - вона буде втілена в життя класу.

Наприкінці зборів був оголошений конкурс "Весняне селфі", підсумки якого будуть підведені в кінці навчального року.

Склад учнівського самоврядування

+Натиснить, щоб читати далі
 • Президент школи: Григор'єва Анастасія
 • Прем'єр-міністр:Осипова Аліна
 • Секретар:Стебловська Ксенія

Вертіховська Дар'я - міністр освіти
Солодухіна Анна - міністр творчості
Ємелянова Катерина - міністр турботи
Гриценко Денис - міністр здоров'я
Гриценко Валерія - міністр інформації
Сіроштан Софія - міністр права і порядку
Дерека Дарина - міністр екології та краєзнавства
Радайкіна Анастасія - міністр з патріотичної роботи
Клят Дар'я - заступник міністра освіти
Валкова Юлія - заступник міністра інформації

Графік засідань Кабінету міністрів шкільної республіки "Гармонія"

I семестр

II семестр

07.10.2017
05.12.2017
12.12.2017

07.02.2018
06.03.2018
03.04.2018
08.05.2018

СКЛАД КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ шкільної республіки "Гармонія" Загрузити

Склад міністерств шкільної республіки "Гармонія" Загрузити

Модель учнівського самоврядування

*****

Презентація літописів

Ось і закінчився 2016/2017 навчальний рік. Він, як і всі попередні, був дуже насичений різними святами, конкурсами, поїздками, екскурсіями. А щоб про цікаве життя у школі залишилась згадка, членами учнівського парламенту запропоновано розпочати ведення літописів життя класних колективів. Цю пропозицію було затверджено на засіданні Кабінету Міністрів шкільної республіки (протокол № 1 від 07.10.2016).

Кожен клас представив свій літопис у довільному вигляді, аби усі переглядаючі його могли поринути у цікавий світ класного життя та порадіти разом з учнями за їх успіхи і досягнення.

Шлях до успіху

У листопаді 2016 року у школі стартував проект "Педагогічні умови стимулювання та мотивації пізвальної активності учнів під час самостійної навчальної роботи", у якому взяли участь не лише педагоги, а й учні. Вони досліджували питання "Що мотивує до навчальної діяльності учнів, що навчаються на високому рівні? Які у них шляхи до успіху? Невже їм вистачає лише емоційного стимулювання на ефективну роботу?". Пропонуємо результати роботи групи "Шлях до успіху"

Конкурс зачісок

Як відомо, перше враження не можна зробити двічі. Пояснюється це тим, що більше 80% інформації про навколишній світ ми отримуємо через очі - за допомогою зору. Тому, побачивши людину в перший раз, навіть мигцем, основну інформацію про нього ми вже отримали, а наша підсвідомість записала її туди, де потім дуже важко її змінити.

У сучасному динамічному світі не завжди є час для того, щоб ближче пізнавати людей. Тому краще за все пам'ятати, що нас "зустрічають по одягу", тобто на нашу зовнішньому вигляду судять про наші особистісні якості, характер, звички. Однак значення має не тільки наш одяг, але інші важливі деталі зовнішнього вигляду. А найбільш помітною деталлю нашого вигляду є, звичайно, зачіска.

Психологи вважають, що по тому, як жінка ставиться до своєї зачіски, можна багато дізнатися про її внутрішній світ. Якщо жінка сприймає своє волосся позитивно, радіючи його красі, природному кольору і милуючись собою, з гордістю виглядає в дзеркало, то, швидше за все, вона здатна володіти собою в будь-якій життєвій ситуації, і впевненості в собі їй не позичати.

Саме з цією метою учнівським активом серед дівчат був проведений конкурс зачісок, які вони можуть робити щодня, йдучи до школи.

Найкращими стали зачіски у дівчат:
. Дорошевої Дар'ї, 5 кл.;
. Ковалик Анни, 7 кл.;
. Василенко Дарини, 7 кл.;
. Клят Дар'ї, 7 кл.;
. Скрипнік Діани, 8 кл.;
. Світайло Юлії , 9 кл.;
. Радайкіної Анастасії, 9 кл.

Положення про учнівське самоврядування шкільної республіки "Гармонія"

ЗагрузитиРейд "Шкільна форма"

Членами Міністерства "Закон і порядок" проведено рейд "Шкільна форма". Як завжди, сумлінно виконують правила для учнів щодо зовнішнього вигляду під час навчальних занять вихованці початкових класів. Серед учнів 5-10 класів без форми були деякі діти 5, 6, 7, 8-х класів

Увага! Передвиборчі програми

Пропонуємо увазі мешканцям шкільної республіки "Гармонія" передвиборчі програми кандидатів у Президенти шкільної республіки

Пащенка Владислава, учня 8-го класу

Вертіховської Дарини, учениці 9-го класу

Сіроштан Софії, учениці 9-го класу

Григорьєвої Анастасії, учениці 10-го класу

Доступ до інформації

Соціальний фото-проект "Ми різні. Ми разом. Нас єднає Україна!"

Протягом вересня-жовтня в рамках року державності України у школі-інтернаті пройшов соціальний фото-проект "Ми різні. Ми разом. Нас єднає Україна!" для 5-10-х класів. Міністерство інформації кожного класу відповідально поставилося до виконання завдання. Ними було представлено цікавий фотоматеріал.Архив

Засідання клубу "Право і закон"

З метою підвищення правової культури, правової освіти школярів і створення належних умов щодо набуття юними громадянами України правових знань та навичок у їх застосуванні 25 лютого 2016 року, в рамках постійно діючого клубу <Право і закон>, проведено чергове засідання членів клубу у формі круглого столу на тему: "Без правової культури немає правової держави" (керівники клубу: соціальний педагог Кащавцев К.К. та вчитель правознавства Усевич Т.В.)

Протягом зустрічі у формі тренінгу проходило обговорення та аналіз життєвих проблемних ситуацій, приклади поводження учасників. При цьому використовувалися вправи: <Юридичний тренажер>, <Юридичні пазли>, правова естафета, вікторина <Конституційні права та обов'язки>, термінологічна розминка тошо.

Засідання закінчилось підбиттям підсумків засідання клубу.

Кожен з учасників отримав пам'ятку молодого громадянина України.

Обговорили рівень вихованості учнів

Щомісяця на класних зборах класні керівники, вихователі, актив класу оцінювали рівень вихованості учнів за визначеними критеріями, результати оцінювання заносились до щоденників.

Результати моніторингу вихованості були розглянуті на засіданні шкільного парламенту.

Учасники засідання проаналізували динаміку рівня вихованості за рік: значно підвищилися показники високого рівня вихованості учнів (з 49,8% до 57%) протягом грудня 2013 - грудня 2014 року. Слід зазначити, що протягом зазначеного періоду мають позитивну динаміку зменшення показники низького рівня (з 14% до 7,6%). Але залишаються високими показники середнього рівня вихованості - більше третини учнів (35,4%) отримали 3,8 - 4,5 бали.

Також було визначено середній бал рівня вихованості кожного класу та рейтингове місце класів:

Рейтинг рівня вихованості по класам на кінець І семестру 2014/2015 навчального року

1-4 класи:

Місце

Клас

Середній
бал

Вихователь

Класний
керівник

І

2-А

4,8

Калтухчан О.Б.

Друзенко О.В.

ІІ

4

4,6

Сідорова А.М.

Рой Н.В.

ІІІ

3

4,5

Караченцева Н.О.

Бабута Т.І.

ІV

2-Б

4,2

Захарова Н.Ю.

Орініч О.В.

5-11 класи:

Місце

Клас

Середній
бал

Вихователь

Класний
керівник

І

7

4,7

Кураксіна Н.Л.

Кузьменко Н.Є.

ІІ

5

4,6

Болотна О.О.

Коломієць І.В.

ІІІ

6

4,4

Сидорова Т.К.

Редько Н.В.

ІV

8

4,2

Горейко Т.І.

Мелет Т.С.

V

11

4,1

-

Усевич Т.В.

10

4,0

-

Даниленко Н.М.

Не взяли участь у рейтингу учні 1-го класу, у яких ще відсутня позитивна самостійність у діяльності та поведінці, та учні 9-го класу через необ'єктивне оцінювання.

ПОСТАНОВИЛИ:

1. Активу 9-го класу об'єктивно оцінювати рівень вихованості однокласників за напрямами (Щомісяця)

2. Відзначити на шкільній лінійці високий рівень вихованості учнів 7-го класу.

Рейтинг рівня вихованості учнів за ІІ семестр 2013/2014 навчального року

Протягом 2013/2014 навчального року класні керівники, вихователі, актив класу щомісяця на класних зборах оцінювали рівень вихованості учнів за визначеними критеріями, результати оцінювання заносились вихователями до щоденників. Таким чином, наприкінці ІІ семестру 2013/2014 навчального року було визначено загальний бал вихованості кожного учня та середній рівень вихованості за класами. Читати у форматі PDF

Рейд-конкурс на кращу спальну та ігрову кімнату

Членами учнівського самоврядування проведений рейд-конкурс на кращу спальню та ігрову кімнату. Діти разом з вихователями докладають немало зусиль, щоб у спальнях було чисто і затишно, а в ігрових - цікаво. Та все ж таки серед усіх були виявлені найкращі. Це спальня дівчат 5 класу (вихователь Сидорова Т.К.) та спальня дівчат 7-8 класів (вихователь Горейко Т.І.).


Рейд - перевірка "Шкільна форма"

17 березня 2014 року Міністерством права і порядку школьного самоврядування проведена чергова рейд-перевірка зовнішнього вигляду учнів.

Майже всі учні школи мають відповідний зовнішній вигляд: шкільна форма, чисте взуття та найкращіми стали учні:

 • 1 - А клас, класний керівник Друзенко О.В., вихователь Калтухчан О.Б.
 • 2 клас, класний керівник Бабута Т. І., вихователь Караченцева Н.О.
 • 8 клас, класний керівник Василевська І.О., вихователь Фартушко Л.В.

Засідання клубу "Право і закон"

19 лютого 2014 року в рамках роботи клубу "Право і закон" з метою відзначення Всесвітнього Дня соціальної справедливості відбулося засідання круглого столу на тему "Соціальна справедливість як ключовий принцип у реалізації соціальної політики держави" для учнів 8-11 класів. Соціальний педагог, практичний психолог та учитель з правознавства ознайомили дітей з основними документами, принципами та поняттями "соціальної справедливості".

Учнів зацікавила політики держави щодо зайнятості й охорони прав працівників на підприємствах, підтримки сім'ї та материнства, турботи про безробітних, старих, молоді, розвитку доступної для всіх освіти, культури та багато іншого.

Практичний психолог Пугачева О.Л. ознайомила присутніх із результатами проведеної діагностичної та корекційної роботи серед учнів старших класів стосовно розуміння поняття "соціальна справедливість", провела кілька психологічних вправ.

Учасники круглого столу в ході конструктивного діалогу дійшли до спільної думки, що ідеї соціальної справедливості мають бути ключовими принципами в реалізації соціальної політики держави.

Засідання лідерів учнівського самоврядування

Учнівське самоврядування не самоціль, а цікаве шкільне життя.

04 лютого 2014 року відбулося засідання лідерів учнівського самоврядування, присвячене темі військово-патріотичного виховання <Герої завжди поміж нас>.

У засіданні взяли участь сім міністерств та президент шкільної республіки.

Лідери не тільки вирішували поточні питання роботи учнівського самоврядування, а й вчилися розвивати свої лідерські якості, проявляти свою активність та бути однією командою. Було розглянуто питання щодо проведення заходів до Дня виводу військ з Афганістану та Дня Захисника Вітчизни.

Постановили провести такі заходи до зазначених дат:

 1. 5-6 кл. Військово-спортивні змагання із запрошенням учасників бойових дій в Афганістані;
 2. 2. 7-11 кл. Екскурсії до військових частин Чугуївського району.

День самоврядування

Цього дня з нетерпінням чекали всі учні нашої школи. Адже 4 жовтня в школі проводився День самоврядування. Більше за всіх хвилювались "вчителі" - старшокласники, тому що на них покладалась велика відповідальність за якість проведення уроків. Заздалегідь учителі познайомили їх з тематикою занять, надали поради щодо їх проведення. Президент школи Ушаков Антон, підводячи підсумки дня, відмітив, що всі учні, якіі заміняли вчителів, добре впоралися з поставленими завданнями. А найскладнішим виявилося працювати в 1- х класах.. Актив самоврядування школи має на меті, щоб такий день став доброю традицією в нашій школі.


Вибори Президента школи

26.09.2013 в школі-інтернаті відбулися вибори Президента школи. Переможцем став учень 9 класу Ушаков Антон.


Благодійна акція "Назустріч мрії"

4 квітня 2013 року відбулося позачергове засідання шкільного парламенту. На порядку денному постало питання участі школи-інтернату у Всеукраїнській благодійній акції "Назустріч мрії". Ця акція ініційована дітьми, які мали онкозахворювання та успішно пройшли реабілітацію. Реалізація проекту передбачає збір коштів для організації дитячого реабілітаційного центру "Будинок Казки" у Чернігівській області. Членами парламенту було принято рішення:

1. Призначити відповідальним за проведення акції у школі Філатову Анастасію, ученицю 10 класу, та Гіглавого Богдана, учня 9 класу.

2. Оголосити про старт акції на шкільній лінійці 05.04.2013 (відповідальна - Філатова А.)

3. Виготовити скриню для збору коштів до 08.04.2013 (відповідальний - Гіглавий Б.)

4. Перерахувати зібрані кошти на рахунок Міжнародного Благодійного Фонду "Сильні духом" до 31 травня 2013 року (відповідальні за проведення акції)

Додаткову інформацію про проведення акції можна отримати на сайті www.siladuha.org або за тел. +38 (044) 360-02-45, (067) 340-18-33

Шкільна форма - наболіле питання для всіх: для дітей, їх батьків та вчителів.

Діти, бажаючи самовиразитися, дуже часто нехтують шкільною формою або окремими її елементами. Вчителі хапаються за голову, дивлячись на "пляжний наряд" дівчаток та "супер-стильний" вигляд хлопчиків під час уроку. Відсутність єдиної шкільної форми також посилює соціальну нерівність. Діти з бідного соціального прошарку відчувають себе не так впевнено і починають комплексувати з приводу свого зовнішнього вигляду. Це достатньо часто призводить до того, що вони перестають вчитись і починають відчувати себе людьми "другого сорту", це впливає на формування їх як особистості та залишає відбиток на все життя.Тому на засіданнях шкільного парламенту неодноразово піднімалося питання зовнішнього вигляду учнів, яке завжди одностайно вирішувалося на користь шкільній формі. Але все одно знаходяться учні, які не дотримуються єдиних правил і намагаються виділитись за допомогою зовнішнього вигляду. Саме тому членами Центру внутрішніх справ шкільної республіки проводяться рейди "Шкільна форма".

За результатами останнього рейду серед учнів 5-11 класів (20.02.2013), який проводили Мельник Вікторія і Трутнєва Ірина, зауважень не отримали учні 5-7, 11 класів. Були без шкільної форми Кучін Я., учень 6 класу, Хроль А., учениця 8 класу, Лисенко Р., Шевченко К., Куприяненко Я., учні 9 класу.

Разом з цим учасниками рейду були відзначені учні, які відрізнялися серед інших особливою охайнстю. Це учениця 5 класу Гриценко Валерія, учениця 6 класу Стебловська Ксенія та учениця 7 класу Серезентінова Ірина.


Самоврядування: