Прозорість та інформаційна відкритість закладу
Дитяча творчість
Безпека та здоровий спосіб життя

Самоврядування

Екологічна акція "Здоров'я природи - здоров'я людини"

З кожним роком проблема збереження довкілля стає все більш актуальною. В рамках екологічного проєкту <Чисте довкілля> учні 4 класу організували акцію "Здоров'я природи - здоров'я людини". Вони упорядковували та привели до належного естетичного стану куточок відпочинку у лісі неподалік від школи. Четвертокласники сподіваються, що усі відпочиваючі у лісі не залишать там сміття, а ще - з повагою ставитимуться до праці інших. Про це табличка-нагадування "Тут прибрано, відремонтовано. Не сміти! Не ламай!" Додому дітлахи поверталися з почуттям виконаного обов'язку та позитивним настроєм! Адже чисте довкілля - це запорука нашого міцного здоров'я!

Звітують юні екологи

Учні 3-го класу зрозуміли, що самоврядування у школі - це можливість зробити шкільне життя цікавим і корисним. Тому на класних зборах промінця "Екологи" було вирішено провести акцію "Школа - наш дім, ми господарі в нім". Вони взяли шефство над квітами в коридорі першого поверху.

Юні екологи щодня піклуються про рослини, які приносять їм естетичне задоволення: проводять сухе і вологе обтирання листя, поливають і обприскують, розпушують землю в горщиках, вносять мінеральні добрива.Будь-яке приміщення стає набагато привітнішим, коли в ньому є квіти. Тому третьокласники вирішили продовжити роботу по догляду за квітами до кінця навчального року.

Зустрічайте новий склад Кабінету міністрів шкільної республіки "Гармонія"

Щороку перший тиждень у школі розпочинається декадою "Школа - наша родина", яка дає старт роботі на цілий навчальний рік. Цьогоріч вона теж пройшла у клопіткій роботі виборів до учнівського самоврядування у класах та делегування представників до Верховної учнівської ради і Кабінету міністрів шкільної республіки. Зустрічаймо новий склад лідерів та побажаймо їм творчих звершень і результативної роботи! Загрузити

Самоврядування: