Прозорість та інформаційна відкритість закладу
Дитяча творчість
Безпека та здоровий спосіб життя

Конкурси

Вітаємо призерів

ІІ етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка та Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика (2019/2020 н.р.)

Клас

П.І. учня

Місце

П.І.Б. вчителя

3

Гопанчук  Анастасія

ІІІ

Друзенко О.В.

5

Майстренко Марія

ІІІ

Мороз В.О.

6

Калиниченко Вікторія

ІІІ

Мороз В.О.

6

Філатова Вероніка

ІІ

Мелет Т.С.

10

Змієвська Ірина

І

Мелет Т.С.

Доторкнутися словом до серця

Традиційно до Дня української писемності та мови в нашій школі відбувся конкурс на кращого читця "Доторкнутися словом до серця". У конкурсі взяли участь учні 1-7-х класів. Юні декламатори передавали характер творів, чим показали свою майстерність у читанні віршів. Члени журі і глядачі отримали справжнє естетичне задоволення.

Журі конкурсу визначило переможців:

Серед учнів 1-4-х кл.
І місце - Шульженко Софія (4 кл.).
ІІ місце - Корнейко Герман (3 кл.), Чепурний Максим (2 кл.).
ІІІ місце - Муригіна Олександра (2 кл.), Одод Анна (3 кл.).

Серед учнів 5-7-х кл.
І місце - Єршова Марія (6 кл.), Степанов Максим (7 кл.)
ІІ місце - Походенко Віолета (7 кл.).
ІІІ місце - Муховатий Кирило (6 кл.), Ткаченко Уляна (5 кл.), Майстренко Марія (5 кл.)

Вітаємо з перемогою

Вітаємо з перемогою учасників Всеукраїнського конкурсу творчості дітей та учнівської молоді "За нашу свободу":

 • Котенко Євгенію, вихованку гуртка "Студія образотворчого мистецтва" за роботу "Шлях додому", керівник Кащавцев К.К. - дипломом І ступеня Українського державного центру позашкільної освіти у розділі: "Образотворче мистецтво"
 • Сумарокова Максима, вихованця гуртка "Студія образотворчого мистецтва" за роботу "Українське козацтво гідне безсмертя", керівник Кащавцев К.К. - дипломом ІІ ступеня Українського державного центру позашкільної освіти у розділі:"Образотворче мистецтво"

Читати наказ Міністерства освіти і науки України про підсумки проведення Всеукраїнського конкурсу творчості дітей та учнівської молоді "За нашу свободу"

Підсумки І етапу олімпіад

Протягом жовтня 2019 року учні 6-11-х класів взяли участь в шкільному етапі олімпіад з десяти навчальних предметівю Читати далі

Більше знати, більше вміти

Поряд із традиційними математичними олімпіадами в останні роки стають популярними математичні конкурси, які відрізняються від олімпіад і змістом, і умовами проведення. Нетрадиційність, цікавий сюжет завдань роблять ці конкурси масовими. Одним із таких змагань є Міжнародний математичний конкурс "Кенгуру", який проводиться в Україні з 1997 року.

21 березня 2019 року цей конкурс проведено в інтернаті. У ньому взяли участь учні 2-9-х класів (61 учень).

Це чудова можливість виявити здібності до математики та розвинути таланти кожного школяра. Участь у грі вже є перемогою над собою: це бажання більше знати, більше вміти, це безліч можливостей проявити себе.

Переможці обласної виставки "Зимовий вернісаж"

Вітаємо ученицю 4-Б класу ТКАЧЕНКО УЛЯНУ за ІІІ місце в обласній виставці юних природоохоронців "Зимовий вернісаж" в номінації "Цікаве композиційне рішення". Дівчинка полюбляє творити різні поробки своїми руками, є учасницею усіх шкільних творчих виставок.

Нагородження учасників конкурсу "Welcome to my Ukraine"

29 січня 2019 року. Саме цієї дати з нетерпінням чекали учень 8-го класу Гоменюк Михайло, вчитель англійськоїх мови Хлистун Л.П. і їх щирі вболівальники.

На V Міжнародному Форумі вчителів іноземних мов, який проходив у місті Києві, саме в цей день відбулося нагородження учасників конкурсу "Welcome to my Ukraine". Михайло став срібним призером . Учень і вчитель отримали сертифікати переможців Всеукраїнського конкурсу та найголовніше - подарунковий сертифікат: поїздка до Праги! Повернулися призери з ідеями і великими планами на майбутнє. Впевнені: нові звершення попереду!

Перше місце в обласній виставці-конкурсі

Вітаємо Калиниченко Дарину, ученицю 2-го класу! Даринка під керівництвом своєї творчої наставниці Юсупової Ольги Володимирівни посіла І місце в обласній виставці-конкурсі "Молодь за здоровий спосіб життя". Її робота "Пийте, діти, молоко - будете здорові" настільки креативна, неординарна, що не залишила байдужими не тільки членів журі, а й відвідувачів виставки.

До Дня української писемності та мови

Стало доброю традицією проведення в нашій школі тижня української мови та літератури, приуроченого до Дня української писемності та мови, який святкують 9 листопада. Найрізноманітніші заходи тривали упродовж тижня, старт якому було надано 5 листопада на урочистій лінійці. Це і конкурси, і виставки, і просто змагання, а також цікаві уроки про скарби рідного слова, класні години тощо. Яскравим, різнобарвним, цікавим став фотоколаж <Краща мова єднання - українська> , створений учнями 5-11-х класів.

Традиційно у актовій залі збираються учні школи, охочі долучитися до участі у конкурсі читців <Доторкнутися словом до серця> та турніру ораторського мистецтва <Я знаю силу слова>. Переможцями серед учнів 1-4-х класів стали учні 3-го класу Недбай Вікторія., Шульженко Софія, Афанасьєва Варвара з літературною композицією "Роздуми художника "Мені зірка відкрила секрет". Серед учнів 5-7-х класів - учень 6-го класу Горошко Богдан. У турнірі ораторського мистецтва найкращим був виступ учениці 11-го класу Солодухіної Анни. Завершився тиждень написанням Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності, у якому взяли участь учні 10-11-х класів та вчителі.

Всеукраїнський конкурс "Молодь за безпеку дорожнього руху"

Члени клубу "ЮІР" взяли участь у Всеукраїнському конкурсі "Молодь за безпеку дорожнього руху". З керівником клубу Рой Н.В. вони створили відео соціальної реклами, спрямоване на пропаганду безпечної поведінки поблизу проїзджої частини вулиці. В ньому діти розкрили проблему дорожньо-транспортного травматизму, що виникає з вини дітей, які, граючись поблизу дороги, нехтують небезпекою.

Творчості Т.Шевченка присвячується

18 жовтня в школі-інтернаті стартував ІХ Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Учням 5-11-х класів були запропоновані тестові та творчі завдання, пов'язані з життям і творчістю видатного українського поета, художника, драматурга, основоположника сучасної української мови Тараса Григоровича Шевченка.

Наразі конкурсна комісія працює над перевіркою творчих робіт і визначенням переможців. Учні, що перемогли в першому етапі, будуть рекомендовані для участі у ІІ етапі конкурсу.

Фестиваль ораторського мистецтва

17 жовтня 2018 року на базі КВНЗ "Харківська академія неперервної освіти> учениця 10-го класу Шкаленко Дар'я взяла участь у фестивалі ораторського мистецтва <Я знаю: мова мамина свята, в ній вічний, незнищенний дух народу" (М.Адаменко). Учасниками фестивалю були учні із 57 навчальних закладів Харкова та області.>

Участь у шкільній міжнародній інтернет-олімпіаді з історії <Осінь - 2018> від проекту <Всеосвіта>

У вересні учні нашої школи (7-10 кл) взяли участь у шкільній міжнародній інтернет-олімпіаді з історії "Осінь - 2018" від проекту <Всеосвіта>, мета якого виявлення та розвиток творчих здібностей, підвищення інтересу до предмету, загальної зацікавленості , в тому числі шляхом підняття особистої самооцінки і розвитку впевненості у своїх силах. Олімпіада складалася зі спеціально розроблених інноваційних завдань,які спрямовані, насамперед, на підвищення в учнів інтересу і мотивації до навчання і дозволяють чітко визначити рівень їхніх знань, а деякі вимагають прояву найкращих учнівських здібностей - креативності і кмітливості. Кожен школяр мав змогу переглянути свої відповіді, "попрацювати над помилками".

За результатами олімпіади визначилися призери:

І місце -Дриль Д. (7 кл.), Валкова Ю.(8 кл.), Сушко М. (10 к.л)

ІІ місце - Кривоус А.(9 кл.), Кілюшик В. (7 кл.)

ІІІ місце - Харченко П. (10 кл.), Ющук А.(10 кл.), Забелін М. (8 кл.), Грошева А. (8 кл.), Гриценко Д.(7 кл.), Водолазький Д. (7 кл.), Дорошева Д.(7 кл.), Кордюков В.(7 кл.).

Учні під гучні аплодисменти своїх однокласників були нагороджені дипломами.

Знову успіх! Це так приємно!

Цього року учні нашої школи традиційно взяли участь в обласному святі художньої творчості "Весняні посмішки". З нетерпінням чекали учасники на це чудове свято, адже готувалися до нього цілий рік. Тож, як і в минулі роки, подарували всім гарний настрій та насолоду від виступів.

На розсуд експертної комісії були представлені композиції різного стилю. Горошко Богдан показав себе в академічному співі. Солодухіна Анна, Степанов Максим, Шевченко Анна і Прасол Ксенія заспівали в естрадному стилі (керівник Лозовик О.Д.). А дебютантами конкурсу стали учасники танцювального гуртка "Східні візерунки".

Усі виступи були яскравими, і не дивно, що запам'яталися членам журі. Тому всі три пісенні номери були ними рекомендовані до участі в обласному відкритому фестивалі художньої творчості "Таланти ІІІ тисячоліття".

Книгоманія - 2018

Учениця 6-го класу Щукіна Олександра стала учасницею обласного конкурсу "Книгоманія - 2018". Членам журі та глядачам вона презентувала захопливий сюжет книги Лідії Чарської "Принцеса цирку" про милу, ніжну, а разом з тим сміливу дівчинку Сибіроньку, що пройшла всі випробування до свого щастя.

Любов до книги Саші прищепила її мама Катерина і перша вчителька Бабута Тамара Іванівна. А з 5-го класу на уроках української літератури під керівництвом Ольги Михайлівни Степанової Саша вчиться розуміти, що книги - то справжні уроки життя. Саме тому вона захоплюється читанням.

Побажаємо Олександрі наснаги і мудрості в пізнанні світу через книги.

Кенгурята

15 березня 2018 року у школі-інтернаті пройшов міжнародний математичний конкурс "Кенгуру", в якому взяли участь 65 учнів 2 - 8-х класів.

Метою конкурсу є залучення учнів у цікавий і пізнавальний світ математики. Гра цікава як призерам Всеукраїнських олімпіад із різних предметів, так і тим, хто лише починає засвоювати ази науки - математики.

Особливість конкурсу полягає у тому, що ані переможців, ані переможених немає. Кожна дитина знає, що це насамперед особиста перемога. Серед <кенгурят> багато дітей, які вперше зацікавились математикою саме під час конкурсу.

Переможці олімпіад

Закінчився ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад. Команда учнів 6-11-х класів взяла участь в олімпіадах з десяти навчальних предметів. Призерами олімпіад стали такі учні:

№ з/п

Навчальний предмет

П.І учня

Клас

Місце, яке посів учень

 П.І.П. вчителя, який підготував учня

1.

Іноземна мова(англійська)

Скрипнік Діана

9

ІІ

Коломієць І.В.

2.

Українська мова і література

Скрипнік Діана

9

І

Мелет  Т.С.

Сушко  Марія

9

ІІІ

Мелет Т.С.

Вертіховська Дар’я

10

І

Мелет Т.С.

3

Географія

Кодацький Володимир

9

ІІІ

Кисіль О О.

4.

Математика

 Кордюков Вадим

6

ІІІ

Кузьменко Н.Є

Білоконь Євген

7

ІІІ

Кузьменко Н.Є

5.

Біологія

Скрипнік Діана

9

ІІ

Даниленко Н.М.

6.

Хімія

Гоменюк Михайло

7

ІІІ

Даниленко Н.М.

7.

Російська мова, зарубіжна література

Скрипнік Діана

9

І

Лубенцова Р.І.

Гетманова Дар’я

10

ІІІ

Чоломбитько О.В.

Вітаємо призерів і їх наставників!

Графік проведення онлайн-тренінгів з підготовки учнів до ІІ та ІІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів

Загрузити

Конкурс-огляд читців "З любов'ю до України"

Щороку відділ культури й туризму Чугуївської районної державної адміністрації організовує конкурси-огляди читців, присвячені річниці незалежності України. Цього року він пройшов у районному Будинку культури під гаслом "З любов'ю до України".

З усього району з'їхалися учасники. Від Кочетоцької бібліотеки у конкурсі взяла участь учениця 8-го класу нашої школи Клят Даша.

У цей день багато звучало поезій про рідну Україну: і пройнятих сумом, і оптимістичних, і заряджаючих гарним настроєм, і наділених глибоким смутком. Та коли почала читати Дар 'я, зал притих якось по-особливому. Свій перший вірш вона присвятила українським воїнам, для яких так важливо знати, що їх чекають. Друга поезія присвячена болісним подіям на сході України, звідки сама родом і Даша. Саме тому особливо глибоко торкнулася вона до сердець усіх присутніх та членів журі, які високо оцінили виступ учасниці - нагородили дипломом за І місце!

Графік проведення І (шкільного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів


з/п

Дата

Предмет

 1.  

02.10.2017

Математика

 1.  

03.10.2017

Географія

 1.  

04.10.2017

Російська мова та література

 1.  

05.10.2017

Хімія

 1.  

06.10.2017

Історія

 1.  

09.10.2017

Біологія

 1.  

10.10.2017

Українська мова та література

 1.  

11.10.2017

Фізика

 1.  

12.10.2017

Іноземна мова: англійська

 1.  

13.10.2017

Економіка

 1.  

17.10.2017

Правознавство

 1.  

24.10.2017

Інформаційні технології

Нагороди знайшли своїх героїв!

Вітаємо переможців та учасників обласних творчих конкурсів 2016/2017 навчального року Дорошеву Дашу, Скачкову Євгенію, Сапелкіна Дмитра, Гуліч Марину, Коберник Олександру, Столпець Дашу.

Їх нагороди надійшли до школи-інтернату лише влітку, вже після свята Останнього дзвоника, на якому були нагороджені 27 учасників обласних конкурсів, виставок, фестивалів. Та головне, що ці нагороди знайшли своїх героїв! На шкільній лінійці їм вручено грамоти, дипломи та подарунки. Спасибі талановитим учням нашої школи та їх талановитому керівнику Удовиченко Олені Миколаївні. Чекаємо від вас нових творчих досягнень!

Міжнародний математичний конкурс "Кенгуру - 2017"

16 березня 2017 року в школі проведено математичний конкурс "Кенгуру", у якому взяли участь 70 школярів з 2-го по 10-й клас та здобули такі результати:

Сертифікати

Відмінний

Добрий

Учасника

2
Білоконь Є. 6 кл.
Бардакова О. 7 кл.

49

19

Учні були нагороджені дипломами і призами на загальношкільній лінійці.

Участь у науково-практичній конференції

Учень 10 класу Дуплінат Денис взяв участь у науково-практичній конференції "Екологія, охорона навколишнього середовища та раціональне природокористування", яка відбулась 15 травня 2017 року в Чугуєво-Бабчанському лісному коледжі. Денис виступив з доповіддю "Вплив господарської діяльності на джерела (на прикладі джерел селища Кочеток)". Тема, обрана учнем, актуальна, тому найшла відгук в учасників конференції та присутніх викладачів. Науковий керівник Кисіль Олена Олександрівна отримала подяку за якісну підготовку учня та сертифікат. Всі учасники конференції також отримали сертифікати.

Підсумки участі учнів у Всеукраїнській українознавчій грі "Соняшник"-2017 та природознавчій грі "Геліантус" -2017

Вже стала традиційною участь учнів нашої школи у Всеукраїнській українознавчій грі "Соняшник" та природознавчій грі "Геліантус". Метою таких ігор є формування у школярів зацікавленості української мовою, літературою українознавством та природничими дисциплінами, а також активізація позакласної роботи із вищезазначених дисциплін.

Підсумки участі учнів у Всеукраїнській українознавчій грі "Соняшник"-2017

К-ть учнів, які взяли участь

Диплом І ступеня регіонального  рівня

Диплом ІІ ступеня регіонального  рівня

Диплом ІІІ ступеня регіонального  рівня

Диплом переможців у початковій школі

Диплом переможців на шкільному рівні

65

1

1

8

22

15

Підсумки участі учнів у природознавчій грі "Геліантус" -2017

К-ть учнів, які взяли участь

Диплом І ступеня

Диплом ІІ ступеня

Грамота з фізики

Грамота з біології

18

2

2

2

1

Переможці були нагороджені дипломами, грамотами, призами оргкомітету, а також дружніми оплесками на шкільній лінійці.

І знову "Весняні посмішки"

Цього року учні нашої школи традиційно взяли участь в обласному святі художньої творчості "Весняні посмішки". З нетерпінням чекали учасники на це чудове свято, адже готувалися до нього цілий рік. Тож, як і в минулі роки, подарували всім гарний настрій та насолоду від виступів.

На розсуд експертної комісії були представлені композиції різного стилю. Горошко Богдан дебютував в академічному співі. Степанов Максим і Солодухіна Анна заспівали в естрадному стилі. А найменша учасниця, до речі теж дебютантка, Недбай Вікторія зачарувала глядачів своєю безпосередністю і найпривітнішою посмішкою, подарувавши свою дитячу пісеньку про майбутню леді джазу.

І хоча всі виступи були яскравими, та конкурс є конкурс - і до участі в обласному відкритому фестивалі художньої творчості "Таланти ІІІ тисячоліття" запрошені учасники, що вперше спробували велику сцену обласного Палацу в цьому році, - Горошко Богдан зі своєю піснею "Італія" та маленька леді "джаз" Недбай Вікторія (керівник Лозовик О.Д.). Вони представлять нашу школу 13 травня на гала-концерті у парку ім. М.Горького.

Участь у математичному конкурсі-грі "Кенгуру"

Поряд із традиційними математичними олімпіадами в останні роки стають популярними математичні конкурси, які відрізняються від олімпіад і змістом, і умовами проведення. Нетрадиційність, цікавий сюжет завдань роблять ці конкурси масовими. Одним із таких нетрадиційних змагань є Міжнародний математичний конкурс - гра "Кенгуру", який проводиться в Україні з 1997 року.

16 березня 2017 року 70 учнів 2 - 9 -х класів Кочетоцької школи-інтернату взяли участь у цьому конкурсі. Чекаємо результатів!

Всеукраїнська українознавча гра "Соняшник"

Вихованці нашої школи традиційно беруть участь у Всеукраїнській українознавчій грі "Соняшник". 62 учні 2-10-х класів 3 березня 2017 року стали активними її учасниками. Як завжди, на них чекали цікаві завдання з рідної мови, літератури, історії, культури, мистецтва. Виконання завдань гри вимагало вміння аналітично й логічно мислити, працювати самостійно. Діти мали змогу перевірити свою грамотність, а творчий підхід, навички поведінки в сучасному інтелектуальному середовищі допомогли успішно виконати завдання.

Учні з нетерпінням будуть чекати результатів гри.

Бажаємо всім учасникам творчих успіхів і перемог!

Всеукраїнська українознавча гра <Соняшник>

Ми стали учасниками фестивалю "Жовтий звук"

Сучасний розвиток освіти відбувається на основі всеохоплюючого відродження духовності, багатовікової української та світової культур. Без духовного зростання неможливий особистісний розвиток людини, реалізація її природного потенціалу. Проблема культури є на часі. Вона створена людиною і слугує розвитку творчого потенціалу особистості та суспільства, існує задля особистісного самовираження.

У нашому закладі робота з формування загальнокультурних цінностей кожної дитини під впливом різних видів мистецтв ведеться вже не перший рік. Працюють гуртки художньо-естетичного напряму: вокального, образотворчого, декоративно-прикладного та театрального мистецтв. І як результат, у вихованців формується естетичний смак, здібності, цінності та потреби, що орієнтують людину в світі. Діти стають призерами та переможцями обласних творчих конкурсів.

Так, театральний колектив "Сюрприз" під керівництвом Прасол І.В. та Бабути Т.І. вже неодноразово брав участь в обласному святі художньої самодіяльності "Весняні посмішки", де вражав глядачів своєю майстерністю. А цього року він був запрошений на обласний відкритий фестиваль дитячої та юнацької творчості "Жовтий звук", у якому беруть участь вже знані дитячі театральні студії та колективи.

Захоплююча гра маленьких акторів, яскраві костюми, вражаючі звукові ефекти мюзиклу "Муха-Цокотуха" не залишили байдужим жодного глядача.

Вітаємо призерів олімпіад!

За підсумками проведення І етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів команда учнів нашої школи захищає честь школи-інтернату у ІІ етапі. Протягом листопада-грудня 2016 року вихованці були учасниками олімпіад із семи навчальних предметів.

+ Натиснить, щоб читати далі

Шестеро учнів вибороли дев'ять перемог у шести олімпіадах.

Навчальний предмет

Клас

П.І.Б. учня

Місце

П,І.Б. вчителя

Географія

8

Кодацький Володимир

ІІІ

Кисіль О.О.

Історія

8

Скрипнік Діана

ІІІ

Усевич Т.В.1

Математика

7

Ломако Владлен

ІІІ

Кузьменко Н.Є.

Англійська мовва

8

Скрипнік Діана

ІІ

Коломієць І.В.

 

Українська мова та література

7

Клят  Дар’я

ІІ

Мелет Т.С.

8

Скрипнік Діана

І

Мелет Т.С.

9

Вертіховська Дар’я

І

Степанова О.М.

Хімія

7

Любунець  Аліна

ІІІ

Даниленко Н.М.

8

Скрипнік Діана

ІІІ

Даниленко Н.М.

Вітаємо призерів та дякуємо за підготовку, наполегливу працю і терпіння. вчителям Кисіль О.О., Усевич Т.В., Кузьменко Н.Є., Мелет Т.С., Степановій О.М., Даниленко Н.М.!

ІІ етап триває. Попереду ще участь у трьох олімпіадах. Бажаємо гарних результатів!

Про підсумки участі учнів школи-інтернату у ІІ етапі VІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка та ХVІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика у 2016/2017 навчальному році

12 листопада 2016 року Комунальний заклад "Харківський спеціальний навчально-виховний комплекс № 8" Харківської обласної ради радо зустрічав учасників ІІ етапу VІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка та ХVІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

+ Натиснить, щоб читати далі

Тринадцять учнів 3-11- х класів гідно представили нашу школу в цих конкурсах. Семеро учнів вибороли призові місця:

ІІ етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

Клас

П.І.Б. учня

Місце

П,І.Б. вчителя

5

Столпець Дар’я

І

Степанова О.М.

7

Клят Дар’я

ІІІ

Мелет Т.С.

8

Скрипнік Діана

ІІІ

Мелет Т.С.

П етап Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Клас

П.І.Б. учня

Місце

П,І.Б. вчителя

3

Філатова Вероніка

ІІ

Соколова Н.І.

4-А

Степанов Максим

ІІ

Друзенко О.В.

5

Щукіна Олександра

І

Степанова О.М.

5

Бородай Максим

ІІ

Степанова О.М.

Вітаємо переможців та їх наставників!

Доторкнутися словом до серця

У нашому закладі стало доброю традицією проводити конкурс юних декламаторів у переддень Дня української писемності та мови, який відзначається в Україні 9 листопада. У цьому році була залишена традиційна назва конкурсу "Доторкнутися словом до серця!", але змінено підходи до вибору поезій. Членами учнівського самоврядування розроблено тематику та проведено жеребкування. Таким чином, кожен клас отримав свою тему.

Відповідний тон конкурсу задала його ведуча Клят Н.В. Поетичну атмосферу створили щиро промовлені нею поетичні рядки Т.Шевченка у супроводі ліричної музики та запалювання свічок поезії.

Глядачі і 19 конкурсантів отримали справжнє задоволення від літературного свята, оскільки воно видалося теплим, емоційним і відвертим.

Тож, вітаємо переможців

І місце

Шульженко Надія, 1 клас
Філатова Вероніка, 3 клас
Клят Дар'я, 7 клас

ІІ місце

Калиниченко Вікторія, 2-Б клас
Галич Микола, 3 клас
Кутєпов Кирило, 6 клас

ІІІ місце

Недбай Вікторія, 1 клас
Степанов Максим, 4-А клас
Руденко Анастасія, 4-А клас
Кофанов Олександр, 6 клас

"Золотой апельсин" в руках "Фантазии"

29 жовтня 2016 року в місті Одеса відбувся 1 Міжнародний фестиваль творчих досягнень <Золотий апельсин>. Прийняла конкурсантів знаменита Одеська кіностудія ім. Віри Холодної.

+ Натиснить, щоб читати далі

Всі перипетії боротьби проходили в арт-центрі ім. Віри Холодної, до дверей якого вели великі сходи, вкриті червоною доріжкою.

Ансамбль естрадно-спортивного танцю <Фантазія> під керівництвом Наталії та Геннадія Гаврилюк, що був представлений на 90% учнями Кочетоцької санаторної школи-інтернату, вів боротьбу за призові місця в конкурсній номінації "Естрадний танець" з одинадцятої ранку і до восьмої вечора.

До речі, в "Золотому апельсині" взяло участь більше 2000 учасників.

У підсумку, у віковій категорії "Ювенали", наші дівчата посіли 2 місце з танцем "Супервумен", а у змішаній категорії, з танцем "Танцювальний марафон", "Фантазія" святкувала безапеляційну перемогу.

Далі були медалі, дипломи, кубок, крики <браво> уболівальників і батьків танцюристів ансамблю, червона доріжка, по якій пройшлися переможці, відео та фотозйомка.

Наступного дня керівники колективу, артисти та їхні батьки присвятили прогулянці по красуні-Одесі і купанню в морі тих, хто загартований і закоханий в Чорне море.

Вітаємо переможців!

У травні відбувся обласний етап Всеукраїнського конкурсу малюнку "Україна - європейська держава". Мета конкурсу - ознайомлення українських дітей із моральними і духовними цінностями Європейського Союзу, важливим місцем України в сім'ї європейських народів, розширення культурних і мистецьких зв'язків між дітьми України та ЄС.

Роботи учениць нашої школи Дорошевої Дарї та Походенко Віолетти (під керівництвом Удовиченко О.М.) пройшли відбірковий тур і були направлені до участі в ІІ етапі.

І ось довгоочікуваний результат! Дівчата стали переможцями Всеукраїнського конкурсу зі своїми малюнками "Європейська українка" (Дорошева Даша) та "Дружба з Європою - щасливе життя" (Походенко Віолетта).

Вітаємо, бажаємо творчого натхнення та подальших успіхів!

Графік проведення
І (шкільного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів у Комунальному закладі "Кочетоцька загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів" Харківської обласної ради у 2016/2017 навчальному році


з/п

Дата

Предмет

 1.  

03.10.2016

Математика

 1.  

04.10.2016

Географія

 1.  

05.10.2016

Російська мова та література

 1.  

06.10.2016

Хімія

 1.  

07.10.2016

Історія

 1.  

10.10.2016

Біологія

 1.  

11.10.2016

Українська мова та література

 1.  

12.10.2016

Фізика

 1.  

13.10.2016

Іноземна мова: англійська

 1.  

18.10.2016

Правознавство

 1.  

25.10.2016

Інформаційні технології

Участь в обласному святі

Учні нашої школи взяли участь в обласному святі художньої творчості "Весняні посмішки", який традиційно проходить у квітні.

Цього року на розсуд експертної комісії були представлені різножанрові композиції.

Танцювальний колектив "Фантазія" під керівництвом Гаврилюк Н.С. та Гаврилюк Г.Є. подарував присутнім свої найкращі танці "Люди в чорному" та "Танцювальний марафон". Як і в минулому році, глядачі та члени журі були вражені грою маленьких акторів, що показали в цьому році виставу "Кошкин дом" (керівники Прасол І.В., Бабута Т.І., Караченцева Н.О.).

А от вокальний виступ Степанова Максима під керівництвом Одарченко О.В. можна вважати дуже вдалим дебютом, бо він, за рішенням експертів, запрошений взяти участь в обласному відкритому фестивалі художньої творчості "Таланти ІІІ тисячоліття".

Дебют шкільного театру ляльок

19 березня 2016 року шкільний театр ляльок "Сюрприз" дебютував у обласному фестивалі лялькових театрів "КРОК", який проходив на сцені зразкового театру ляльок "Жили-були" КЗ "ХОПДЮТ".

У фестивалі взяли участь 16 колективів з різних шкіл Харківської області. Наш колектив презентував журі і глядачам виставу "Три порося" мовою оригіналу. Рішення показати казку англійською мовою було прийняте через те, що 2016 рік оголошено Роком англійської мови.

На наш погляд, дебют виявився вдалим! Колектив у складі учнів 6-го класу (Стадник Анни, Адамяна Артема, Клят Дар'ї, Кожушкова Іллі, Любунець Аліни) під керівництвом Прасол Ірини Володимирівни та Коломієць Інни Володимирівни був нагороджений дипломом КЗ "Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості" за успішний дебют!

Конкурс читців "Тарасові слова - то правда жива"

Творчість Шевченка - це книга буття українців, своєрідна візитна картка українського народу. Недаремно Шевченків "Кобзар", як найбільшу святиню й чи не єдине посвідчення про особу брали з собою до невідомої Канади наприкінці XIX століття перші українські переселенці. "Учітеся, читайте і чужому научайтесь, і свого не цурайтесь" - ці слова великого українського поета ніскільки не втратили своєї актуальності й сьогодні.

Напередодні 202-ої річниці з дня народження поета відбувся конкурс читців "Тарасові слова - то правда жива", де прозвучало живе слово Тараса Шевченка. Під час декламування поезій учні ще раз переконалися у поетичній величі та неперевершеності сили таланту Кобзаря. У конкурсі взяли участь 22 учні 1-7 класів, серед яких журі обрало найкращих читців:

серед учнів 1-3-х класів

 • І місце - Галич Микола, учень 2 класу, Степанов Максим, учень 3-А класу
 • ІІ місце - Філатова Вероніка, Барбіна Софія, учениці 2 класу
 • ІІІ місце - Походенко Віолетта, учениця 3-А класу, Верхоярна Софія, учениця 3-Б класу

серед учнів 4-7-х класів

 • І місце - Столпець Дар'я, учениця 4 класу
 • ІІ місце - Клят Дар'я, учениця 6 класу
 • ІІІ місце - Бородай Максим, учень 4 класу

Дякуємо педагогам, що підготували переможців: Соколову Н.І., Клят Н.В., Захарову Н.Ю., Бабуту Т.І., Караченцеву Н.О.

Математичний конкурс "Кенгуру"

Поряд із традиційними математичними олімпіадами в останні роки стають популярними математичні конкурси, які відрізняються від олімпіад і змістом, і умовами проведення. Нетрадиційність, цікавий сюжет завдань роблять ці конкурси масовими. Одним із таких нетрадиційних змагань є математичний конкурс "Кенгуру". Міжнародний математичний конкурс - гра "Кенгуру" проводиться в Україні з 1997 року.

17 березня 2016 року у школі - інтернаті пройшов математичний конкурс "Кенгуру". У ньому взяли участь учні 2 - 8 класів (68 учнів).

Це чудова можливість виявити здібності до математики та розвинути таланти кожного школяра. Участь у грі вже є перемогою над собою, це бажання більше знати, більше вміти, це безліч можливостей проявити себе, позмагатись, виділитись серед інших. Велика роль "Кенгуру" і у вихованні почуття колективізму, відповідальності, згуртованості.

Засідання у клубі "Інтелектуал"

Чергове засідання у клубі "Інтелектуал" пройшло 29 січня в рамках тижня "Україна вшановує пам'ять..." Цього разу команди інтелектуалів 5-7-х класів виявили свої свої знання з пам'ятних дат, архітектурних пам'яток та символів України. Цікавими виявилися питання щодо зображень на грошових купюрах нашої держави. Тож, вітаємо учасників засідання, що завершилося з такими результатами:

 • І місце - команда 7-го класу (капітан - Скрипнік Діана)
 • ІІ місце - команда 5-го класу (капітан - Валкова Юлія)
 • ІІІ місце - команда 6-го класу ( капітан - Адамян Артем)

Конкурс ораторського мистецтва "Я знаю силу слова"

"І донині канва життя людського вишивається піснею, а пісня - це мова, мова із сонця, з хмари і грому, як з води і роси, як із жита і пшениці: ніжна, тендітна, міцніша броні, бо в її основі вічне світло". Такими словами було розпочато конкурс ораторського мистецтва <Я знаю силу слова>, приурочене до Дня української писемності і мови.

Учні старших класів мали змогу позмагатися в красномовстві та вмінні оволодіти аудиторією. Члени журі конкурсу були одностайними у визначенні переможців. Переможницею конкурсу стала Гриценко Валерія, учениця 8 класу, виступ якої вирізнявся оригінальністю. ІІ місце посіла учениця 9 класу Стебловська Ксенія, а ІІІ місце журі розподілило між ученицею 9 класу Солодовник Владиславою та учнем 11 класу Ододом Максимом.

Кожний з учасників засвідчив неперевершений талант закоханого в рідне слово читця. Як говорив Цицерон: "Найкращий оратор той, хто своїм словом і повчає слухачів, і дає насолоду, і справляє на них сильне враження".

На вершині Олімпу - учні початкової школи

Усім відомо, що до школи діти ходять не лише здобувати знання. Після уроків вони поринають у не менш цікавий світ - світ гри, конкурсів та свят.

Дуже насичене було позакласне життя учнів 1-4-х класів у вересні-жовтні цього навчального року. Тому, за традицією, вони зібралися на тематичну лінійку "На вершині Олімпу - учні початкової школи".

+ Натиснить, щоб читати далі

Кожного учня охоплювало почуття гордості за свій клас під час вручення грамот і призів. А як же інакше? За кожне призове місце - бажані бали, а значить і вище місце у рейтингу!

Тож, вперед!

Конкурс-виствка малюнків "Як я дбаю про своє здоров'я"

 • І місце - 3-А кл (вих. Клят Н.В.), 4 кл (вих. Караченцева Н.О.)
 • ІІ місце - 3-Б кл (вих.Захарова Н.Ю.), 2 кл. (вих.Чудик Л.В.)
 • ІІІ місце - 1-Б кл. (вих.Ткаченко І.В.)

Конкурс-виствка малюнків "Дякуємо за сонячний ранок!"

 • І місце - 4 кл (вих. Караченцева Н.О.)M
 • ІІ місце - 3-Б кл (вих.Захарова Н.Ю.), 2 кл. (вих.Чудик Л.В.),
  1-Б кл. (вих.Ткаченко І.В.)
 • ІІІ місце - 3-А кл (вих. Клят Н.В.), 1-А кл. (вих.Горейко Т.І.)

Конкурс-виствка виробів "Осінній вернісаж"

 • І місце - 3-А кл (вих. Клят Н.В.), 2 кл. (вих.Чудик Л.В.)
 • ІІ місце - 1-Б кл. (вих.Ткаченко І.В.) 2 кл. (вих.Чудик Л.В.)
 • ІІІ місце - 4 кл (вих. Караченцева Н.О.), 3-Б кл (вих.Захарова Н.Ю.),
  1-А кл. (вих.Горейко Т.І.)

Конкурс читців "Доторкнутися словом до серця"

 • І місце - 4 кл (кл.кер. Бабута Т.І.)
 • ІІ місце - 3-А кл (вих. Клят Н.В.),
  3-Б кл (вих.Захарова Н.Ю.),
  2 кл. (вих.Чудик Л.В.),
 • ІІІ місце - 1-А кл. (вих.Горейко Т.І.)

Засідання у клубі "Чомучки"

 • І місце - 3-А кл (кл.кер. Друзенко О.В., вих. Клят Н.В.),
 • ІІ місце - 4 кл (кл.кер. Бабута Т.І., вих. Караченцева Н.О.),
 • ІІІ місце - 3-Б кл (кл.кер. Орініч О.В., вих.Захарова Н.Ю.)

Конкурс виробів "Енергія навколо нас"

Учасники: Снурнікова В., учениця 3-Б класу
Походенко В., учениця 3-А класу
Єрмілов В., учень 3-А класу
Вовчук А., учениця 1-А класу

А ось в Осінньму ярмарку неможливо було визначити переможців, бо всі класи підготувалися якнайкраще!!!

Подяки одержали вихователі та класні колективи, які підготували загальношкільні свята:

 • 2 клас разом з вихователем Чудик Л.В. за спортивне свято <Веселі старти>;
 • 3-А клас з вихователем Клят Н.В. за гостинність клубу "ЮІР";
 • 3-Б клас з вихователем Захаровою Н.Ю. за чудове свято "Козацькі розваги";
 • 3-Б клас з учителем Орініч О.В. за цікаве засідання у клубі "Чомучки"

Конкурс ораторського мистецтва "Я знаю силу слова"

"І донині канва життя людського вишивається піснею, а пісня - це мова, мова із сонця, з хмари і грому, як з води і роси, як із жита і пшениці: ніжна, тендітна, міцніша броні, бо в її основі вічне світло". Такими словами було розпочато конкурс ораторського мистецтва <Я знаю силу слова>, приурочене до Дня української писемності і мови.

Учні старших класів мали змогу позмагатися в красномовстві та вмінні оволодіти аудиторією. Члени журі конкурсу були одностайними у визначенні переможців. Переможницею конкурсу стала Гриценко Валерія, учениця 8 класу, виступ якої вирізнявся оригінальністю. ІІ місце посіла учениця 9 класу Стебловська Ксенія, а ІІІ місце журі розподілило між ученицею 9 класу Солодовник Владиславою та учнем 11 класу Ододом Максимом.

Кожний з учасників засвідчив неперевершений талант закоханого в рідне слово читця. Як говорив Цицерон: "Найкращий оратор той, хто своїм словом і повчає слухачів, і дає насолоду, і справляє на них сильне враження".

Ушаков Антон - учасник обласного фестивалю ораторського мистецтва

21 жовтня 2015 року відбувся обласний фестиваль ораторського мистецтва під гаслом: "Ми є. Були. І будем ми. Й Вітчизна наша з нами", що присвячений Дню української писемності і мови. Нашу школу на фестивалі представив учень 11-го класу Антон Ушаков.

Дякуємо тобі, Антоне, за щирий, палкий виступ, що, сподіваємось, змусив глядачів замислитись над особистою участю у долі рідної України!

"Соняшник" - 2015

У Всеукраїнській українознавчій грі "Соняшник" - 2015 та Міжнародному математичному конкурсі "Кенгуру" - 2015 прийняло участь 138 учнів школи-інтернату.

Отримали такі результати:

конкурс "Кенгуру":

 • Відмінний результат - 10;
 • Добрий результат - 35;
 • Сертифікат учасника - 20.

українознавча гра "Соняшник":

 • Диплом переможця - 18;
 • Диплом ІІ ступеня Всеукраїнського рівня - 1;
 • Диплом ІІІ ступеня Всеукраїнського рівня - 8;
 • Диплом І ступеня Регіонального рівня - 7;
 • Диплом ІІ ступеня Регіонального рівня - 8;
 • Диплом ІІІ ступеня Регіонального рівня - 3;
 • Диплом переможця на шкільному рівні - 8;
 • Сертифікат учасника - 20.

Участь в обласному святі художньої творчості "Весняні посмішки"

23 квітня 2015 року вихованці школи-інтернату прийняли участь в обласному святі дитячої художньої творчості "Весняні посмішки". Яскраво і незабутньо було представлено художнім колективом "Сюрприз" мюзикл "Муха цокотуха" (керівник Прасол І.В.) та виконання пісень Солодухіною А., 7 кл. та Головко А., 9 кл. (музичний керівник Лозовик О.Д.)

Конкурс краси

Весна... Пора краси, пробудження природи і емоцій...

Символом краси з давніх-давен вважається Жінка завдяки своїй незрівнянній грації, гармонії душі й тіла. І лише жінці може підкоритися світ, якщо вона сама цього захоче. Краса безсмертна, слабне тільки її блиск, та найцінніший блиск її - це молодість!

Саме красі вирішили присвятити старшокласники конкурсну програму "Міс школа - 2015".

У конкурсі взяли участь представниці від 7-10-х класів. Дівчата дуже гарно підготувалися до виступів, тому журі важко було обрати найкращу серед Валерії, Анастасії, Анни та Маші.

Та все ж конкурс закінчився і треба було оголосити її ім'я.

Нею стала учениця 7-го класу Валерія Гриценко.

Звання "Міс Натхнення" одержала Анастасія Радайкіна, "Міс Чарівність" - Анна Головко.

А Маша представила глядачам незвичайну інтерпретацію жіночої краси, за що одержала звання "Міс Супер-Модниця" та "Міс глядацьких симпатій".

Виставка кращих зошитів

Недавно дуже дивним
Здавалося мені:
І як писати рівно
Ці літери трудні?
Старався я не марно:
Кривуль ніде нема!
І літеру, і кому
Я гарно напишу.
І вже батькам додому
<Дванадцятки> ношу!

Дійсно, не кожному під силу навчитися писати грамотно та каліграфічно. Але недарма кажуть: <Зошит - обличчя учня>. І наші учні початкової школи це пам'ятають! Тому на виставці кращих зошитів, яка проведена 13 березня 2015 року, кожен клас представив не менш шести зошитів. А найкращими журі визначило зошити 14 учнів: Єршової М., Філатової В., Ростової В., Панченка Д., Макєєва Д. (1 кл.), Калиниченко А., Захарченка Н., Руденко А., Нієлової А. (2 кл.), Захарової С., Дорошевої Д., Столпець Д., Щукіної О.(3 кл.), Коваль Я. (4 кл.).

Так тримати і надалі!

Всеукраїнська українознавча гра "Соняшник"

03 березня 2015 року учні школи-інтернату брали участь у Всеукраїнській українознавчій грі "Соняшник". Цікаві й різноманітні завдання-запитання захоплюють дітей, не залишають байдужими. Діти старанно і уважно виконували завдання, хвилювалися, і тепер з нетерпінням чекають результатів гри. Ця гра розвиває у дітей творче і логічне мислення, увагу, мовлення, пам'ять, поповнює скарбничку знань кожного учасника. Для виконання завдань відводилося 60 хвилин. Діти поспішали виконати завдання вчасно, але в той же час правильно. Учасників було 73. Це учні 2-11 класів.

Вітаємо переможців обласної виставки юних природоохоронців "Зимовий вернісаж"

З 17 грудня по 10 січня в Харківському обласному Палаці дитячої та юнацької творчості проходила виставка юних природоохоронців "Зимовий вернісаж".

Від нашої школи-інтернату на виставці було представлено 4 роботи:

 • "Різдвяне диво" у виконанні учнів 4-го класу;
 • "Пташка новорічних бажань" - учениця 4-го класу Дульцева Софія;
 • "Загадкові дзвоники" представлені учнями 2-А класу;
 • "Казкова скриня" у виконанні учнів 2-Б класу.

За висновками журі учнівський колектив 4-го класу під керівництвом вихователя Сідорової А.М. нагороджено грамотою за ІІІ місце, а учениця 4-го класу Дульцева Софія отримала грамоту призера обласної виставки.

Вітаємо переможців і бажаємо творчого натхнення!

Про підсумки фестивалю знавців російської мови

З перемогою, Анно!

У листопаді 2014 року наша школа взяла участь у обласному фестивалі знавців російської мови, історії та культури серед учнів 9-11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів Харківської області за темою "Російський період у житті та творчості Т.Г. Шевченка". Учениця 9 класу Головко Анна під керівництвом вчителя російської мови та світової літератури Лубенцової Р.І. представила на розгляд журі твір-есе "Апостол свободы", или История одного портрета". Тема твору - історія створення І.Ю.Рєпіним портрета Кобзаря, який знаходиться в Центральному музеї Т.Г.Шевченка в місті Києві. Головко Анна визнана переможцем обласного фестивалю серед учнів 9-х класів. Вітаємо Аню і зичимо їй подальших перемог у житті!

Вітаємо переможців шкільного конкурсу читців творів Т.Шевченка "Тарасові слова - то правда жива"

Серед учнів
1-2-х класів

Серед учнів
3-6-х класів

Серед учнів
7-11-х класів

І місце:
Галич Микола (1 клас);


ІІ місце:
Походенко Віолета (2-а клас);
Руденко Анастасія (2-а клас);

ІІІ місце:
Філатова Вероніка (1 клас)

І місце:
Коваль Яніна (4 клас);

ІІ місце:
Клят Дар’я (5 клас);

ІІІ місце:
Захарова Софія (3 клас).

І місце:
Ушаков Антон (10 клас);


ІІ місце:
Головко Анна (9 клас);            Гриценко Валерія (7 клас);

ІІІ місце:
Склярова Єльвіра (8 клас).

Фестиваль ораторського мистецтва. Дякуємо тобі, Анно!

21 жовтня 2014 року у приміщенні КВНЗ "ХАНО" відбувся обласний фестиваль ораторського мистецтва під гаслом: "Тарас Шевченко - взірець українського патріотизму", що присвячений 200-річчю від дня народження митця. Нашу школу на фестивалі представила учениця 9-го класу Анна Головко.

Дякуємо тобі, Анно, за щирий, палкий виступ, що, сподіваємось, змусив глядачів переглянути своє ставлення до феномену Великого Кобзаря!

Вітаємо Солодухіну Анну

Вітаємо Солодухіну Анну, ученицю 6 класу, яка під керівництвом своєї наставниці Лозовик Ольги Дмитрівни посіла ІІ-е місце в номінації "Вокальне мистецтво" в обласному відкритому фестивалі-конкурсі дитячої художньої творчості "Таланти третього тисячоліття".

Обласне свято-огляд дитячої художньої творчості "Весняні посмішки"

Учениця нашої школи Солодухіна Анна взяла участь в обласному святі-огляді дитячої художньої творчості "Весняні посмішки" у номінації "вокал". За рішенням журі вона запрошена до участі в ІІ-му етапі обласного відкритого фестивалю дитячої художньої творчості "Таланти ІІІ тисячоліття". Бажаємо тобі успіхів, Анно!


Фізкультхвилинка

Фізкультхвилинку проведено в коридорі І поверху, для учнів 2-4 класів. Через 20 хвилин після початку уроку учні по дзвонику вибігають в коридор, в якому проводиться фізкультхвилинка. Флешмоб - один із варіантів зняття фізичної напруги та підвищення емоційного стану дітей. Формує причетність учнів до спільної справи, самоствердження.


Фізкультхвилинка проведена в 1 класі на уроці англійської мови (вчитель Редько Н.В.). Вона включає 2 етапи:

- зорова гімнастика за методикою П.Базарного;

- танцювальні рухи та імітація рухів тварин за відеокліпом.

На стелі класної кімнати зображено зоровий тренажер за методикою П.Базарного.


Всеукраїнська українознавча гра "Соняшник"

Інтерактивні конкурси - це можливість всім бажаючим спорбувати свої сили. 4 березня 2014 року в школі-інтернаті проведено Всеукраїнську українознавчу гру "Сонішник-2014", у якій взяли участь 56 учнів. Діти чекали на цей конкурс, участь у якому вже стало традицією для багатьох учнів. На цей раз школяри спробували свої сили на знання життєвого і творчого шляху Кобзаря. Сподіваємось, що результати будуть гідними.


29 січня 2014 року відбулася реєстрація 61 учня школи-інтернату у V Всеукраїнській українознавчій грі "Соняшник"-2014 (наказ Наказ МОНУ від 12.10.2012 № 1101)

Досягнення по предметним олімпіадам

Кожного року учні нашої школи беруть участь в предметних олімпіадах . 2012/2013 навчальний рік теж не став виключенням. Після шкільного етапу для участі в ІІ етапі були направлені переможці з десяти навчальних дисциплін. П'ятеро учнів з чотирьох предметів вибороли призові місця:

+ Натиснить, щоб читати далі
Навчальний предмет Клас ПІБ учня Місце, яке посів учень ПІБ вчителя, який підготував учня
Світова література 10 Філатова Анастасія Євгеніївна III Лубенцова Р.І.
Історія 10 Філатова Анастасія Євгеніївна III Усевич Т.В.
Математика 8 Татаров Денис Олегович III Кузьменко Н.Є.
Українська мова та література 7 Олефіренко Катерина Андріївна III Василевська І.О.
Українська мова та література 8 Ковтун Анна Анатоліївна III Мелет Т.С.

Двоє учнів стали учасниками обласного етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад: з історії Філатова Анастасія (10 клас), з математики Татаров Денис ( 8 клас).

В Міжнародному мовно- літературному конкурсі учнівської та студентської молоді ім.. Тараса Шевченка ІІІ місце посіла учениця 10 класу Філатова Анастасія.

Плідною виявилася для учнів 3-4-х класів участь у мовознавчому конкурсі імені Петра Яцика. Призерами стали:

Клас ПІБ учня Місце, яке посів учень ПІБ вчителя, який підготував учня
3 Адамян Артем Сергійович III Соколова Н.І.
3 Бойко Георгій Дмитрович III Соколова Н.І.
3 Кулинич Руслана Олександрівна III Соколова Н.І.
4 Зозуля Анна Сергіївна II Друзенко О.В.
4 Скрипнік Діана Юріївна III Друзенко О.В.

Вітаємо учнів з досягненнями!

Інформація про участь учнів у Всеукраїнському учнівському конкурсі юних суспільствознавців "Кришталева сова-2013"

2 березня 2013 року відбувся Всеукраїнський учнівський конкурс юних суспільствознавців "Кришталева сова-2013".

В ньому брало участь 10 учнів нашої школи, представники 3,4,10 класів

За результатами конкурсу "Кришталева сова- 2013" перемогу здобула учениця 10 класу. Барбіна Юлія, набравши найбільшу кількість балів серед учасників - 90.

Диплом ІІ ступеня отримали Адамян Артем (3 клас) -86 балів, Мар'янкіна Марія (10 клас) - 81 бал.

Дипломи ІІІ ступеня отримали Макеєва Єлизавета (4клас) - 78 балів, Бойко Георгій (3 клас) - 72 бали.

Переможці конкурсу нагороджені дипломами відповідного ступеня, а інші учасники отримали сертифікати. Переможців привітали на шкільній лінійці.

Міжнародний математичний конкурс "Кенгуру"

Кожного року навесні в усьому світі проводиться Міжнародний математичний конкурс "Кенгуру" для учнів 2-11 класів. Україна також є учасником даного конкурсу. Він проходить за сприяння Міністерства освіти і науки України разом з міжнародною асоціацією "Кенгуру без кордонів", що працює під егідою ЮНЕСКО.

21 березня 2013 року у школі - інтернаті теж пройшов математичний конкурс "Кенгуру". У ньому взяли участь учні 2 - 8 класів (41 учень).

Цей конкурс є одним з тих змагань, де немає переможених. Участь у ньому вже є перемогою над собою. Це бажання учнів більше знати, вміти, та розвивати свої творчі здібності.

Результати конкурсу буде оголошено у травні.

Дякуємо всім учням, хто взяв активну участь у конкурсі.


Всеукраїнська українознавча гра "Соняшник"

20 лютого в нашій школі відбулася Всеукраїнська українознавча гра "Соняшник".

У ній взяли участь 36 учнів з 2 по 10 клас.

Завдання цієї гри були різноманітними: питання з історії, української мови та літератури, народознавства.

Найкраще школярі впоралися із тестами, зв'язаними з програмовим матеріалом, який вивчався на уроках. Викликали зацікавленість у дітей завдання з відгадування ребусів.

Найскладнішими виявилися питання з народознавства та художньої культури (мистецтва).

Результати буде оголошено у квітні.

Дякуємо всім учням, хто взяв активну участь у грі-конкурсі.


Моніторинг успішності класів. Загрузити у форматі PDF


Рейтинг успішності учнів 3 - 4 класів

Рейтинг успішності учнів 3 - 4 класів комунального закладу Кочетоцька загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів за результатами І семестру 2012/2013 навчального року

Місце Середній бал Прізвище, ім'я Клас
1 11,1 Скрипнік Діана 4
2 10,7 Бардакова Олександра 3
3 10,6 Криволапова Катерина 3
4 10,5

Адамян Артем

Мілько Дмитро

Чепенко Діана

Зозуля Анна

3

3

3

4

5 10,4 Бойко Георгій 3
6 9,6

Ковалик Анна

Ткаченко Максим

3

3

7 9,3

Василенко Дарина

Кулинич Руслана

3

3

8 9,2

Кожушков Ілля

Олещенко Анастасія

Макєєва Єлизавета

3

3

4

9 9,1

Алімов Родіон

Мешкова Єлизавета

Чудик Олександр

4

4

4

10 8,9 Пучачев Михайло 4
11 8,7 Трутнєв Олександр 4
12 8,5 Мосенцев Микола 3
13 8,4

Олещенко Владислав

Волков Владислав

3

4

14 8,3 Гашинов Владислав 3
15 8,2 Безбатько Єлизавета 3
16 8,1 Єршова Анастасія 3
17 7,9

Корнієнко Іван

Явтушенко Яків

3

4

18 7,8 Калашніков Дмитро 4
19 7,4 Чирва Ангеліна 4
20 6,9 Гонтаренко Дмитро 4
21 6,7 Тітаренко Анастасія 3
22 6,5 Бойко Павло 4
23 5,8 Захарова Дарина 3

Рейтинг успішності учнів 5 - 11 класів

Рейтинг успішності учнів 5 - 11 класів комунального закладу Кочетоцька загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів за результатами І семестру 2012/2013 навчального року

Місце Середній бал Прізвище, ім’я Клас
1 10,5 Стебловська Ксенія 6
2 10,3 Грабець Олег 6
3 10,1 Ковтун Анна 8
4 10 Філатова Анастасія 10
5 9,8 Маркєлов Єгор 7
6 9,7

Одод Максим

Татаров Денис

8

8

7 9,6

Барбіна Юлія

Розумна Анастасія

Сіроштан Софія

10

5

5

8 9,2

Жолтіков Денис

Карпенко Яніна

Ушаков Антон

7

8

8

9 9,1

Цивунін Богдан

Олефіренко Катерина

5

7

10 8,9 Склярова Єльвіра 6
11 8,8 Байбаченко Іван 8
12 8,7

Гриценко Валерія

Чернишова  Дар’я

5

5

13 8,6 Болотний  Данило 7
14 8,5

Бєлов Олександр

Майстренко Михайло

Розумний Олексій

Гіглавий Богдан

Трутнєва Ірина

6

6

7

9

11

15 8,4

Мовчан  Антон

Мельник Вікторія

7

11

16 8,3 Григор’єва Валерія 11
17 8

Світайло Юлія

Міщенко Анастасія

Яковлев Яків

5

7

7

18 7,8 Дуплінат Денис 6
19 7,6 Псурцев Віталій 5
20 7,5

Вітковський Денис

Кучін Ян

Скачко Павло

6

6

9

21 7,3

Божко Денис

Мар’янкіна Марія

5

10

22 7,2 Хроль Анжеліка 8
23 7,1 Сідорова Ольга 11
24 7

Колесніченко Тетяна

Гомон Євгенія

Коваленко Олексій

Сіренко Аліна

6

7

9

10

25 6,9

Коноваленко Діана

Чубукін Сергій

5

5

26 6,8 Савченко Владислав 11
27 6,7

Логвінова Ольга

Піхур Вікторія

10

10

28 6,6 Кремльова Анастасія 8
29 6,5

Бондаренко Владислав

Іваненко Роман

Новічков Володимир

Шевченко Карина

7

7

8

9

30 6,4

Редька Дар’я

Халіна Вікторія

7

10

31 6,3

Солодухіна Анна

Фініка Євген

Толстой Роман

5

6

8

32 6,2

Зайцева Тетяна

Бабіч Олександр

7

7

33 6

Федотов Сергій

Серезентінова Ірина

5

7

34 5,9

Мукомела Єва

Давиденко Катерина

6

10

35 5,8 Красножон Данило 6
36 5,7 Надьожина Олена 6
37 5,5 Єрецька Катерина 6
38 5,4 Подольський Денис 9
39 5,3 Ананьєв Кирило 6
40 5,1 Куприяненко Яніна 9
41 5 Гриценко Катерина 9
42 4,9

Карнаух Денис

Єршова Катерина

5

11

43 4,7

Великородна Ростислав

Куценко Данило

5

5

44 4,5

Литвинов Денис

Лисенко Роман

9

9

45 4,4 Ковшар Олександр 6
46 4,3 Чапля Антон 9
47 4,2 Налинський Богдан 9
48 3,9 Налинський Сергій 10
49 3,8 Калашник Андрій 8

Екологічна декада Подарунки осені

Подарунки осені - під такою назвою пройшла у школі декада екологічного виховання учнів. Розпочалася вона традиційною лінійкою, на якій було оголошено старт акції Листя в землю. Під час декади розпочав свою роботу клуб ЕКО під керівництвом вихователя Сидорової Т.К. Агітбригада з числа членів клубу виступила перед учнями 5-11 класів з програмою Природа - наша мати, треба її оберігати!. А учні 1-4 класів узяли участь у дивовижному святі врожаю Слава дружнім робочим рукам, що мене для достатку зростили. Ініціаторами свята та активними його учасниками стали учні 3 класу під керівництвом класного керівника Соколової Н.І. та вихователя Чудик Л.В. Під час виховних годин були організовані екскурсії до лісу та до річки селища Кочеток.1 вересня - День Знань

Гостинно відкрила школа двері у 2012/2013 навчальному році 153 вихованцям. Попереду в них кропітка праця, нові знайомства, приємне спілкування, творче співробітництво. Тож успіхів усім, міцного здоров'я, бадьорого настрою, завзяття, впевнених кроків до поставленої мети!!!Зустрічає школа нас!

За традицією, навчальний рік у нашій школі розпочинається декадою Зустрічає школа нас! Цей рік не став винятком - протягом тижня, з 3 по 7 вересня, проведені класні збори, на яких обрані органи учнівського самоврядування; екскурсії по школі та її території; загальношкільні батьківські збори, де директор школи Пенкіна Нелля Іванівна звітувала перед батьками про роботу закладу в минулому році; мала слово лікар-фізіотерапевт Вишняк Валентина Олексіївна. Як і в минулому році, протягом першого тижня на виховних годинах Увага! Діти на дорозі! учні згадували правила безпечного руху до школи та додому. Завершився тиждень святом для учнів 1-7 класів Дорожню азбуку вивчайте завжди, щоб не трапилось ніколи біди, на якому відбулася зустріч з інспектором ДАІ Чугуївського РВ ГУМВС України.Свято-конкурс Тато, мама, я - українська сім'я

Сім'я - це найдо­рожчі нам люди, які нас найбіль­ше люблять, розуміють, тому що ми для них - найрідніші. Серед усіх геніальних винахо­дів людства одне з найважливіших місць займає сім'я, родина.

15 травня багато країн світу відзначають Міжнародний день сім'ї. Не відстає в цьому плані й Україна, яка поєднала його з іншим давнім і знову відродженим святом - Днем Матері. Саме напередодні цих свят з метою вшанування української сім'ї і матері, як берегині роду, у Кочетоцькій загальноосвітній санаторній школі-інтернаті в рамках тижня родинного виховання Родина, родина - від батька до сина. було проведено свято-конкурс Тато, мама, я - українська сім'я.

Вся школа зібралася в актовій залі, щоб скласти хвалу родинам Бардакових, Мешкових, Зозулі, Світайло та Склярових - талановитим, унікальним, що бережуть свої традиції, шанують звичаї рідної України.

Безперечно, всі родини продемонстрували неабиякі знання свого родоводу, джерел народної мудрості, кулінарні здібності, уміння майструвати, вишивати, чим не залишили байдужими жодного глядача. Українська народна пісня, український танець, українські обряди - то живий скарб, що передається від покоління до покоління, не­сучи радість і смуток, чаруючи людську душу, даючи їй силу та на­тхнення. Саме тому конкурс української творчості був найцікавіший, найзворушливіший, найдушевніший.

Тож, не будемо забувати, що виховання починається в сім'ї. Прекрасно, коли в ній панує мир і злагода, взаєморозуміння й повага, кохання і вірність, тепло­та й затишок. Такі стосунки ми не тільки проно­симо через усе своє життя, вони нас виховують і навчають.

Змагання з міні- футболу

З 23.04.2012 по 26 04.2012 в школі були проведені змагання з міні- футболу, присвячені Євро-2012. В них взяли участь учні 5-9 класів. У запеклій боротьбі перемогла команда 7 класу, яка була відзначена на шкільній лінійці дипломом.

Конкурс писанок

Всеукраїнська українознавча гра Соняшник

1 березня 36 учнів 2-9 класів нашої школи взяли участь в третій Всеукраїнській українознавчій грі Соняшник. Мета гри - долучення учнів до кращих здобутків національної культури в її мовному просторі.

Цілями та завданнями гри є:

 • формування у школярів сталої зацікавленості української мовою, літературою та українознавством;
 • активізація позакласної та позашкільної роботи із зазначених вище дисциплін;
 • надання учням можливості змагатися в міжрегіональному масштабі, не виїжджаючи зі свого району.

До кінця квітня відповіді до всіх завдань і таблиця результатів із роз'ясненням того, скільки балів отримав кожний учасник і яке місце він посів серед усіх учасників у своїй паралелі, буде опубліковано на персональних сторінках програми реєстрації. Кожному переможцю гри буде видано диплом І, ІІ, ІІІ ступеня на Всеукраїнському та регіональному рівнях; іншим учасникам гри будуть видані сертифікати. Переможці будуть нагороджені призами оргкомітету.

Результати гри (за школами і класами) будуть також оприлюднені в мережі Інтернет на сайті гри: http://gra-sonyashnyk.com.ua/. Код школи: 20262015

У листопаді у школі пройшов І етап обласного конкурсу
Ось він який, мій тато!,
який організовано за підтримки голови облради Сергія Чернова.

Кращими журі визнало роботи Гіглавого Богдана, учня 8 класу, Сиромятникової Анастасії, учениці 5 класу, Склярової Ельвіри, учениці 5 класу, Кремльової Анастасії, учениці 7 класу.

Вони взяли участь у ІІ етапі конкурсу.

Сьогодні мій тато - майстер на всі руки. Зараз він разом з двома моїми братами виробляє надзвичайні меблі. Ще він, як і мій дідусь, малює чудові картини, має гарний голос і все життя займається спортом. Він був чемпіоном області по зимовому багатоборству і чемпіоном Чугуївського району по волейболу.

Як для мене, все це має велике значення, але найголовніше те, що мій тато дуже добрий і люблячий, він завжди вчасно прийде на допомогу.

А ще я у тата вчусь, як треба поводитися з людьми. Він - інтелігентна, чемна і чесна людина. У нього дуже багато друзів. Він з мамою прожив у шлюбі більше тридцяти років і залишився вірним, лагідним, люблячим чоловіком. Коли я виросту і в мене буде своя родина, я буду поводитися тільки так, як мій батько>, - пише про свого тата Гіглавий Богдан.

А ось як пише про свого татуся Склярова Ельвіра: Мені подобаються хвилини, які ми проводимо разом. Особливо приємно спостерігати, як тато працює, бо все він робить із легкістю, красиво й упевнено. А головне - працює із задоволенням. І тоді вже не можеш устояти без діла, а тим більше відмовитися від роботи.