Прозорість та інформаційна відкритість закладу
Дитяча творчість
Безпека та здоровий спосіб життя
Професія тижня

2016 рік - Рік англійської мови в Україні

Підсумки року англійської мови

2016 рік було оголошено роком англійської мови в Україні. У його рамках у школі-інтернаті проведено комплекс заходів, спрямованих на популяризацію англійської мови та стимулювання до її вивчення.

На підставі нормативних документів щодо проведення року англійської мови було складено план заходів, у проведенні яких мали змогу взяти участь усі учні школи. У шкільній бібліотеці відкрито постійно діючу виставку "Сучасні англомовні письменники та їх твори". У лютому вчителями Коломієць І.В. і Хлистун Л.П. проведено декаду англійської мови, протягом якої в креативній формі були запропоновані учням різноманітні цікаві заходи.

Березень відзначився двома заходами. Вихователькою 4-А класу Клят Н.В. проведено двомовне родинне свято "Матусю рідненька, янголе мій", на якому звучали вірші-привітання мамам, пісні, сценівки англійською мовою. А для знавців англійської мови серед учнів 3-4-х класів вчителем Хлистун Л.П. проведено гру "Найрозумніший".

Для учнів 9-10-х класів відбулося засідання круглого столу на тему "Вільне володіння англійською мовою - ознака конкурентоспроможності нації" (квітень 2016). Зворушливо проведено вечір пам'яті, присвячений 75-річчю від дня народження Джона Ленона, підготовлений вчителем музики Лозовик О.Д. (квітень 2016). А тематична дискотека за творами англійських композиторів і виконавців розширила музичні уподобання учнів 7-10-х класів (вересень 2016).

Учні 8-10-х класів у листопаді 2016року брали участь у І та ІІ етапах Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови. Скрипнік Д., учениця 8 класу, посіла ІІ місце серед учнів інтернатних закладів. У листопаді 2016 року відбулася віртуальна подорож історичними місцями Лондона. Учні 5-8-х класів ознайомилися з історичними та визначними місцями столиці Великої Британії. Після перегляду фільму учні взяли участь у вікторині.

Протягом року учні всіх класів переглядали фільми та мультфільми англійською мовою з українськими субтитрами, що сприяло поповненню лексичного запасу.

З метою популяризації англійської мови та культури англомовних країн, підвищення комунікативного рівня знань з англійської мови для педагогів школи з березня 2016 року (Клят Н.В., вчитель англійської мови) організовано роботу клубу розмовної англійської мови "GRINWICH".

14 грудня офіційному закриттю Року англійської мови в Україні була присвячена загальношкільна лінійка. У цей день у 5-10-х класах відбулися заходи, присвячені пам'яті видатного поета та драматурга Вільяма Шекспіра.

Проведені протягом року різноманітні заходи сприяли активізації інтересу учнів до мови міжнародного спілкування та популяризації сучасної освіти. Головною особливістю проведених заходів стала їх відмінність від традиційних форм, що сприяло підвищенню мотивації учнів до вивчення іноземних мов, стимулювало виявлення творчих здібностей.

План заходів Комунального закладу "Кочетоцька загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів" Харківської обласної ради щодо проведення у 2016 році Року англійської мови

Читати

Указ Президента України
Про оголошення 2016 року Роком англійської мови в Україні

Читати

ПЛАН
роботи клубу розмовної англійської мови "GREENWICH" на ІІ півріччя 2016 року для педагогічних працівників

№ з/п

Зміст роботи

Термін

Відповідальний

Примітки

1.

Розробка програми роботи клубу
на ІІ півріччя 2016 року.

 

серпень
2016 р.

Клят Н.В.

 

3.

Затвердження графіка роботи клубу.

серпеь
2016 р.

Пенкіна Н.І.

 

4.

Цикл засідань клубу.

вересень-
грудень

Клят Н.В.

 

5.

Підведення підсумків роботи клубу за 2016 рік. Розміщення інформації на шкільному сайті.

До 30.12.
2016 р.

Клят Н.В.

 

Графік засідань клубу розмовної англійської мови "GREENWICH" на ІІ півріччя 2016 року для педагогічних працівників

№з/п

Тематика засідань

Дата

1.

  Шопінг. Частина І.
Shopping. Part I

08.09. 2016

2.

  Шопінг. Частина ІІ.
Shopping. Part II

22.09.2016.

3.

  Приймати гостей. Бути у гостях.
Welcome Guests. To Be a Guest.

06.10.2016.

4.

  Календар. Час.
Calendar. Time.

20.10.2016.

5.

  Погода.
Weather.

03.11.2016.

6.

  Медична допомога.
 Medical Help.

17.11.2016.

7.

   Говори як американець. Ідіоми в англійській мові.
Speak like American. Idioms in English.

01.12.2016

8.

   Підсумкове заняття.
A Conclusion Class.

15.12.2016

День англійської мови

14 січня 2016 року у школі-інтернаті  вчителями англійської мови  Коломієць  І.В. та Хлистун Л.П. проведено лінійку, присвячену Дню  англійської мови у загальноосвітніх навчальних закладах. Учні 6-го класу розказали про значення англійської мови у сучасному світі, а п’ятикласники підготували  жартівливу виставу  «Cat and Mouse», зміст якої вказує на те, наскільки важливо вивчати англійську мову. Лінійка завершилась пропозицією  у цей день всім учням намагатися спілкуватися  на перервах англійською мовою.

Дискотека 80-х

10 листопада 2016 року проведено тематичну дискотеку для учнів 7-11-х класів за творами англомовних композиторів і виконавців. Учні змогли долучитися до відомих класичних музичних творів, які витримала перевірку часом.

Звучали популярні мелодії гурту "Бітлз", композиції Стінга, твори до фолк-культури, Heavy Metal.

Джазові стандарти - це популярні мелодії, які музиканти використовують в якості тем для своїх імпровізацій. Незважаючи на назву, далеко не всі з цих композицій мають відношення до джазу. Спочатку це були блюзові та поп мелодії початку XX сторіччя, пісні з бродвейських мюзиклів, голлівудських фільмів, пізніше до джазових стандартів додалися мелодії з класичної та латиноамериканської музики, музики рок і поп гуртів середини XX сторіччя (наприклад, пісні гурту "Бітлз").

Сучасний урок іноземної мови та вимоги до нього. Типи та структура уроків.
(на допомогу вчителям англійської мови)

Читати

План декади англійської мови у Комунальному закладі "Кочетоцька загальноосвітня санаторна школа- інтернат І- ІІІ ступенів" Харківської обласної ради 01.02.2016-10.02.2016

+ Натиснить, щоб читати далі

Дата

Заходи

Клас

Відповідальний

Місце проведення

01.02.2016

Оголошення плану проведення  декади англійсської мови.

 

Коломієць  І.В.

Шкільна лінійка

02.02.2016

-Гра-подорож  до країни англійської мови.
- Свято англійського алфавіту

7-8

2

Коломієць  І.В.

Хлистун Л.П.

Кабінет № 30

Кабінет № 20

03.02.2016

Вікторина «Чи знаєш ти Австралію».

11

Коломієць  І.В.

Кабінет № 30

04.02.2016

- Гра «Лондон-столиця Великобританії»
- Конкурс малюнків «Як ми вивчаємо англійську мову».

5-6

2-3

Коломієць  І.В.

Хлистун Л.П.

Кабінет № 30

виставка малюнків

05.02.2016

Конкурс стіннівок  «Чому важливо вивчати іноземну  мову».

5-11

Коломієць  І.В.

виставка  стіннівок

08.02.2016

Конкурс на найкращу листівку до дня Святого Валентина

5-11

Коломієць  І.В.

Виставка листівок

09.02.2012

Інсценування казки «Колобок»

4

Коломієць І.В.

Кабінет № 30

10.02.2016

Підведення підсумків декади  англійської мови.

 

Коломієць І.В.

Шкільна лінійка

Конкурс знавців англійської мови серед учнів 3-4-х класів / The Contest of Experts in English

В рамках Року англійської мови в Україні 12 квітня 2016 року вчителями англійської мови Хлистун Л. П. та Коломієць І. В. проведений конкурс знавців англійської мови серед учнів 3-4-х класів ("The Contest of Experts in English"). У заході брали участь 2 команди, яким довелося виконувати різноманітні та цікаві завдання: пісенно-поетичний, конкурс алфавіту, "Відгадай загадку" тощо.

Учасники із задоволенням та великим ентузіазмом виконували завдання конкурсів, грали в ігри. Переможець, команда 3-А класу "Happy People", отримав грамоту. А всі учасники конкурсу були заохочені солодкими призами.

Цей захід викликав інтерес і позитивні емоції не лише в учасників, а й вболівальників, що сприяє виникненню зацікавлення і більш відповідальному ставленню до вивчення англійської мови.

Использование песен на уроках английского языка - назработки Британского совета

Читать на английском языке

Клуб розмовної англійської мови "GREENWICH" для працівників школи

Відповідно до плану заходів щодо проведення у 2016 році Року англійської мови 10 березня розпочав свою роботу Клуб розмовної англійської мови "GREENWICH" для працівників школи. Мета роботи клубу:

-популяризація англійської мови та культури англомовних країн серед педагогів закладу;

- підвищення комунікативного рівня знань з англійської мови у педагогічних працівників;

-спонукання педагогів мобільно і гнучко реагувати на зміни у суспільстві, де знання англійської мови не примха чи хобі, а необхідність.

Відкриті уроки з англійської мови

Відповідно до плану заходів школи-інтернату щодо проведення у 2016 Року англійської мови вчителями англійської мови Коломієць І.В. та Хлистун Л.П. проведено відкриті уроки. У 3-А класі Хлистун Л.П. провела урок на тему "Фрукти. Овочі", Коломієць І.В. - у 6 класі на тему "Покупки у Британії". Всі присутні, вчителі та адміністрація школи, відмітили творчий сучасний підхід до проведення уроків, ефективність методів, форм і видів роботи, застосованих на уроках, активну роботу учнів, а головне - зацікавленість дітей англійською мовою.

Декада англійської мови

З 1 по 10 лютого проведено декаду англійської мови. Відкрили декаду учні 7-х та 8-х класів, які за допомогою гри поринули у дивовижний світ англійської мови.

+ Натиснить, щоб читати далі

Неабиякий інтерес в учнів 11 класу викликала вікторина "Чи знаєш ти Австралію?". Учасникам вікторини стали в нагоді знання не тільки з англійської мови, а також з географії, історії, біології.

А у 2 класі вчителем Хлистун Л.П. проведено свято англійського алфавіту. Учні співали пісні англійською мовою, декламували вірші, активно брали участь у різноманітних конкурсах.

Хто не любить подорожувати? Віртуальну прогулянку по Лондону здійснили учні 5- 6-х класів. Діти побували у визначних куточках історичного міста, милувалися красою і величчю столиці Великобританії.

Англійська - мова міжнародного спілкування і вивчати її дуже важливо. Це намагалися довести учасники конкурсу на найкращу стіннівку "Чому важливо вивчати іноземну мову". Діти відповідально і творчо поставились до завдання, тому стіннівки були яскравими та змістовними. Перше місце посіли шестикласники.

День Святого Валентина - свято, яке відзначається у багатьох країнах світу. Люди в цей день дарують квіти, цукерки та листівки з віршами. Учні школи креативно підійшли до створення "валентинок" власними руками. Результати були такими: 1 місце розділили учениці 6 класу, Стадник Анна та Любунець Аліна;

2 місце: Кулинич Руслана (6 клас) та Редько Даша (5 клас);

3 місце : Чудик Олександр (7 клас) та Сіроштан Софія (8 клас).

Цікаво та весело пройшли змагання серед учнів 4 класу у грі "Раді вітати у світі англійської мови". Четверокласникам запам'ятались веселі діалоги та різноманітні конкурси.

А підсумком декади англійської мови стала шкільна лінійка, на якій переможці та найактивніші учасники нагороджені грамотами та подарунками.


Вивчити англійську мову онлайн - просто!

Якщо ви вирішили вивчити англійську, то маєте вибір - вчити її на спеціалізованих курсах в групі з викладачем, або самостійно. Зараз в Інтернеті є ну дуже багато ресурсів, які допоможуть вам в самостійному вивченні англійської. Читати далі

10 причин почати вивчати англійську мову

На сьогоднішній день англійська мова є обов'язковим предметом у більшості закладів освіти, багато людей відвідують курси чи репетиторів із англійської мови, великі компанії все частіше замовляють послуги корпоративного навчання англійській мові для робітників, переважна більшість батьків віддають дітей до навчальних закладів із англійською як профільним предметом та все більше з'являється онлайн-спільнот, де люди допомагають один одному опанувати цю іноземну мову. Чому так відбувається? Це просто данина моді чи за вивченням англійської мови стоять цілком практичні конкретні цілі?

+ Натиснить, щоб читати далі

Пропоную вам 10 найпопулярніших причин, за якими люди починають учити англійську:

1. Для кар'єри

Перш за все, з англійською мовою можна безпосередньо пов'язати свою кар'єру, здобувши спеціалізацію в області перекладу чи викладання іноземної мови. Як відомо, дані напрямки є дуже актуальними на сьогодні, і можу із власного досвіду сказати, що навіть перекладачі та викладачі-початківці не сидять без роботи.

2. Для роботи в будь-якій сфері

Окрім того, знання англійської є необхідним у більшості галузей, напряму з нею не пов'язаних. Ось деякі приклади: влаштування на роботу в міжнародній компанії, робота в сфері ІТ (у більшості вакансій цього напрямку серед основних вимог зазначено знання англійської мови), співпраця з іноземними клієнтами (спілкуючись із клієнтом без допомоги перекладача, ви продемонструєте високий рівень професіоналізму і здобудете таким чином його прихильність), професійне зростання та розвиток (як відомо, переважна більшість сучасної професійної літератури видається англійською мовою), заняття наукою тощо.

3. Для подорожей

Не завжди є можливість та кошти на замовлення послуг перекладача під час подорожей. А іноді за кордоном можуть виникнути непередбачувані ситуації, що потребують швидкого звернення по допомогу до оточуючих людей чи органів правопорядку, і знання англійської мови принаймні на середньому розмовному рівні може стати запорукою вашого благополуччя та виходу зі скрутного положення.

4. Для покупок онлайн із зарубіжних сайтів

Завдяки своїй простоті, зручності, широкому асортименту товарів та досить низьким цінам шопінг онлайн набуває все більшої популярності. Далеко не всі товари та послуги, однак, можна знайти на вітчизняному онлайн-ринку, а для користування зарубіжними сайтами вам знадобиться розуміння англійської. Це також стане у нагоді при купівлі квитків в зарубіжних авіакомпаніях та прочитанні інструкцій до користування імпортними товарами (де не завжди є переклад).

5. Для міграції

Безумовно, знання англійської мови є необхідним для міграції в більшість європейських країн, США та Австралію. Будь то з метою навчання, роботи чи проживання, міграція в усі англомовні країни передбачає здачу міжнародного тесту з англійської мови.

6. Для спілкування

Інтернет відкриває нам чудові можливості спілкування з усім світом, і все, що від нас вимагається - це наявність надійного підключення та знання англійської мови. Спілкуючись із людьми з різних країн, ви розширюєте свій кругозір, відкриваєте для себе різні культури, ділитесь досвідом та отримуєте унікальні враження.

7. Для полювання на новинки

Любителі новинок у світі серіалів, комп'ютерних ігор, інтернет-контенту часто прагнуть дізнатись про все першими, до того як це стане популярним. Таким людям необхідно знати англійську мову для того, щоб не чекати на субтитри із перекладом чи переклад інтерфейсу гри. Інакше вони просто не будуть у тренді!

8. Для поціновування книг, віршів, пісень, фільмів

Цінителі британської та американської творчості обов'язково мають ознайомитись із улюбленими творами в оригіналі, адже більшість поетичних моментів просто неможливо адекватно перекласти, зберігши автентичність. Не піддаються також перекладу жодні каламбури та велика кількість жартів (ви уявити собі не можете, скільки всього пропускаєте, дивлячись <Футураму> в перекладі чи читаючи переклади улюблених пісень).

9. Для перегляду новин

Зарубіжна оцінка подій часто буває досить об'єктивною та неупередженою. Завжди цікаво подивитись на ситуацію очима іноземців.

10. Для загальної освіченості

Зрештою, сьогодні людину не можна назвати освіченою, якщо вона не володіє англійською мовою принаймні на початковому рівні. А повна відсутність розуміння хоча б базових фраз прирівнюється у 21 сторіччі до невміння користуватись комп'ютером.

Отже, сподіваюся серед перечислених причин ви знайшли принаймні одну, здатну мотивувати до вивчення англійської мови саме вас.

inottia.com.ua

osvita.ua