Прозорість та інформаційна відкритість закладу
Дитяча творчість
Безпека та здоровий спосіб життя

Дитяча творчість

Великодні дива

"Христос воскрес!" - десь пролунало,
І на душі святково стало.
Ось кошики із рушниками
Несуть до церкви із пасками.
Святково свічки засвітились,
І всі частунки освятились.
"Христос воскрес" - лунають дзвони.
Хай зникнуть всякі перепони!

У житті кожного християнина Великдень - свято особливо шановане та величне. Ми святкуємо його з відкритою душею і чистим серцем, глибокою надією на добро і мир. А найголовнішими елементами обрядової традиції найдорожчого зі свят є паска і писанка, популярність яких зростає з кожним роком. "Доля світу залежить від того, скільки писанок розмалюють люди на землі щороку. Доки пишуть писанки світ існуватиме", - говорять старі люди.

Учні нашої школи не залишились осторонь святкових приготувань і ми з радістю презентуємо читачам нашого шкільного сайту політ фантазії, любов і тепло, творче натхнення, добро і віру від наших учнів, які щиро готувалися до Великодніх свят.

Лялька-мотанка

Лялька, як дитяча іграшка і оберіг родини й Роду, як могутній магічний талісман та символ зв'язку між поколіннями, знана в багатьох традиційних культурах земної кулі - від Аляски до Австралії, від Африки до України. Головне призначення ляльки - берегти душу свого власника від зла й нечистих помислів. Учні 5-го класу опанували проект "Лялька-мотанка". Створюючи свої вироби, дотримувалися усіх традицій наших пращурів. Результат представлений у роботах п'ятикласників.

Корисні напої

Зараз, під час карантину, дуже доречним є вживання корисних напоїв, які можуть підтримати та зміцнити здоров'я. Учні 6-го класу ознайомилися з технологією приготування гарячих напоїв та закріпили свої навички практично: готували чай, каву, какао, шоколад тощо. Шестикласники поповнили знання про способи подачі гарячих напоїв та не забули пригостити своїми гарячими стравами весь клас.

Рамки для фото

Історія рамок бере початок ще з XV століття, коли живописці стали прикрашати свої картини художніми рамками. Учні 7-го класу ознайомилися з проєктом "Рамка для фото". Ідеї черпали з мережі Інтернет та додавали до своєї роботи власну фантазію. Рамки вийшли оригінальні, несхожі одна на іншу. Їх можна дарувати рідним і друзям на свята і дні народження, або прикрасити свою кімнату.

Краватка-метелик

Краватка-метелик або просто метелик - різновид краватки, що має форму банта. Являє собою тканинну стрічку, зав'язану навколо коміра симетричним вузлом. У 1904 році на прем'єру опери Дж. Пучіні "Мадам Батерфляй" у Мілані музикантів оркестру зобов'язали одягнути краватки-метелики. Саме з цього часу й починається історія народження краватки-метелика. Під час розробки творчого проєкту восьмикласники досліджували історичні факти щодо виникнення та розвитку краваток взагалі й конкретно краватки-метелика, опановували їх різновиди та виготовили власну краватку-мелетик.

Нове життя старим речам

Життєві обставини сьогодні складаються так, що змушують людей економити. Так, наприклад, з міркувань економії з'явилася і стала всесвітньо відомою і надзвичайно популярною італійська піца, а вимушена економія тканини призвела до появи декоративно-прикладного мистецтва - клаптикового шиття. Вміння дати нове життя старим речам дозволяє не тільки заощаджувати кошти, але й реалізовувати свій творчий потенціал. У цьому переконалися учні 9-го класу. Трохи навичок володіння прийомами шиття, натхнення і фантазії - і старі речі ожили і одержали путівку в нове життя.

Збираємо урожай

Весняний настрій у малюнках!

Весна.. Не знаємо, як для кого, а для учнів першого класу весна - це чисте блакитне небо, радісний спів пташок, залиті сонцем квітучі сади і гарний настрій, який вони передають у своїх малюнках і щиро діляться ним з оточуючими.

Творимо красу власними руками

Карантин - це не привід сумувати, а привід розвивати творчі здібності! Мабуть, немає у світі людини, яка хоча б раз у житті не зупинялася помилуватися квітами. Їхні яскраві барви, прекрасний аромат і неземна краса спонукають здійснювати подвиги і творити дива. Так і наших першокласників надихнула пора квітучої кульбаби намалювати її квіти та зробити приємне друзям чи рідним, подарувавши їм власний шедевр на папері.

До нас завітав цирк

Морська мозаїка

Хоч надворі пізня осінь, та діти завжди мріють про море. Ось як їхні мрії перетворилися на яскраву, загадкову, принадну виставку творчих робіт. А допомагала гуртківцям втілювати свої мрії у життя - керівник гуртка Юсупова О.В.

Участь у Всеукраїнському конкурсі творчості дітей та учнівської молоді "За нашу свободу"

У цьому році учні нашої школи стали учасниками Всеукраїнського конкурсу творчості дітей та учнівської молоді "За нашу свободу". До м.Києва були надіслані малюнки Дорошевої Дар'ї, учениці 8-го класу, Сумарокова Максима, учня 6-го класу, і Котенко Євгенії, учениці 5-го класу. А наша юна поетеса Шульженко Софія, учениця 4-го класу, написала вірш "Молитва за мир". Сподіваємось, рядки маленької дівчинки, що просить зупинити війну на сході України, торкнуться сердець членів журі конкурсу.

В маленькому місті на сході країни
Марійка жила у колі родини,
Весела, щаслива, дитинству раділа
І вчителем гарним стати хотіла.
Але не судилось цій мрії здійснитись,
Вірвалась, мов вирій, війна оковита,
Вщент миттю дитячі розбилися мрії,
Як їхній будинок від граду обстрілів,
Таких, як Марійка, знедолених, сиріт
Війна розкидала як пух тополиний,
Садочки в руїнах, зруйновані школи,
Обстрілюють танки, в окопах військові.
За що ці жахіття? При чому тут діти?
Дорослі, благаю, війну зупиніть ви!
Ми діти країни, ми хочемо миру!
Кімнату затишну та кішку грайливу,
Веселку у небі, пшеницю у полі,
Матусеньку рідну та друзів у дворі.
Давайте молитись, просити у Бога,
На схід щоб вела тільки мирна дорога!

Тож, побажаємо нашим учасникам перемоги! А для нас вони вже - кращі!

Участь в обласному конкурсі SOS вернісаж

Виставка "Веселі трелі"

Новорічні чудеса

Зустрічайте осінь

Новорічна виставка

Конкурс малюнків "Люблю тебе, мій рідний краю!"

Запрошуємо до виставки "Дива з солоненького тіста"

Із тіста, виявляється, можна робити дивовижні картини та сувеніри. І якщо не знати, то навряд чи здогадаєшся, що всі ці вироби зроблені всього-навсього з солоного тіста.

Художнє ліплення із солоного тіста - найулюбленіше та захоплююче заняття учнів різного віку. З цього чудового матеріалу можна виготовити багато цікавих виробів, в тому числі цілі картини, що випромінюють тепло рук майстра. Солоне тісто - не шкідливий, екологічно чистий матеріал, який при ліпленні дає такі можливості, яких немає при роботі з іншими м'якими матеріалами. Приготування тіста з борошна, солі і води - є старовинним звичаєм для ліплення різних виробів. Здавна з солоного тіста ліпили фігури пташок, квітів та тварин з народних переказів та народних казок.

До вашої уваги вироби з солоного тіста вихованців гуртка "Іграшка-сувенір", яким керує Юсупова Ольга Володимирівна.

SOS-вернісаж

Бджілка літає і мед збирає

До весняного свята

Виставка до Шевченка

Територія пригод

Виставка "Ось так ми уявляємо зимоньку"

Виставка "Різдвяні чобітки"

Виставка малюнків "Щоб у кожній хаті всі були багаті! Щоб у кожнім домі всі жили в любові!"

Малюнки "Осінь на долоньках"

Виставка "Казковий світ дитячої вишивки" (4 кл.)

Виставка "Запрошуємо на каву"

Виставка-конкурс "Українська Великодня писанка"

Виставка "Шануймо старших"

Декоративний посуд (техніка декупаж)

До Дня жіночого свята - 8 березня члени гуртка "Іграшка-сувенір" підготували виставку "Декоративний посуд". Техніка декупаж.

Фотовиставка "Територія пригод-2015"

Виствка малюнків "Хай буде мир у серці кожної дитини"

Диво із зернят

Конкурс малюнків "Новий рік, новий рік вже ступає на поріг"

Свято "Вітаймо Святого Чудотворця!"

Святий Миколай-Чудотворець - найвизначніший святий християнської церкви. Його щиро вшановують і православні, і католики. А за які ж такі діяння святого Миколая пам'ятають і люблять? Люди, серед яких жив Отець Миколай, відзначали його милосердя і благодійність. Він допомагав тим, кому потрібна була допомога - бідним, хворим і дітям.

Тому саме діти з особливим нетерпінням чекають на день пам'яті святого Миколая - веселе свято й подарунки.

Темної зимової ночі з 18 на 19 грудня Святий Миколай сходить із небес до українських малюків, звідки він бачить і знає, як поводяться діти цілий рік. Має він золоті сани з білими золотогривими кіньми, до хати заходить невидимий, подарунки підкладає під подушку.

А 19 грудня чудове світле свято Миколая прийшло й до нашої школи. А разом із ним до нас завітали й гості - студенти Харківського національного технічного університету сільського господарства ім. П.Василенка.

Тож, усі хлопчики й дівчатка нашої школи отримали в цей день щедрі подарунки, щирі побажання і веселий настрій, а не срібні різочки з настановою виправитись до наступного року.

Славимо ж Святого Чудотворця, що загостив до нашого краю!Виставка "Різдвяні пряники медові"

Новорічні прикраси "Дивні кульки на ялині - і рожеві, й жовті, й сині."

Новорічно-різдвяна виставка-конкурс "Новорічна композиція"

Виставка малюнків "Дякуємо за сонячний ранок"

Виставка поробок "Осінній вернісаж"

Виставка малюнків "Як я дбаю про своє здоров'я"

Архив за 2014-2015 н.р

Мир і злагода - Україні!

До Дня пам'яті і примирення серед учнів 1-4-х класів був організований конкурс малюнку на асфальті "Мир і злагода - Україні!". Діти початкових класів у яскравих кольорах відтворили на шкільному майданчику своє бачення проблеми війни і миру. Але в кожному малюнку школярі відверто показали, що вони не хочуть війни! Діти хочуть, щоб на небі була райдуга, а на землі - щаслива сім'я у затишному будинку з лелекою на даху, а навколо - квіти, посмішки і відкриті добру дитячі долоні!

Запрошуємо у Дивосвіт!

Дитинство - то така пора, коли хочеться вірити в диво! Все навколо хочеться бачити яскравим і незвичайним! Саме це намагаються відтворити у своїх роботах гуртківці під керівництвом Юсупової О.В. За цілий рік у них назбиралося багато робіт, в яких вони зображували свій світ. З них і була створена виставка "Дивосвіт".

Виставка-акція "SOS вернісаж"

В рамках екологічної декади "Доля планети в наших руках", присвяченій Міжнародному Дню Землі та Дню Довкілля, з 14 по 24 квітня 2015 року в школі відбулася виставка-акція "SOS вернісаж", мета якої є підвищення рівня екологічної культури, формування у школярів небайдужого ставлення до довкілля, привернення уваги громадськості до проблем відходів, розвиток творчих здібностей дітей. У цьому році у виставці-акції взяли участь 65 учнів. Всі роботи яскраві, наповнені почуттям любові до природи рідного краю, висвітлюють небайдужість до проблем довкілля. Найкращі роботи направлені на обласну виставку- акцію "SOS вернісаж". Ці роботи представлені учнями Світайло А., (1 кл.), Щукіною О., Столпець Д., Кілюшик В. (2 кл.), Бєловим О., (8 кл.).

Шкільна виставка -конкурс писанкарства "Українська Великодня писанка"

"Нехай у серці віра і добро панують,
Хай щиру радість писанки дарують"

Виставка малюнків "Традиції моєї родини"

Родина - це природний осередок найглибших людських почуттів, де дитина засвоює основи моралі серцем і душею, коли розвиваються почуття доброти, чуйності, совісті, правдивості, любові до всього живого. Важливу роль у формуванні особистості має виховний клімат сім'ї. Рідна домівка - не тільки місце притулку, дах над головою, а й родинне вогнище, місце, де тебе люблять.

Напередодні весняних канікул у школі пройшла декада родинного виховання "Живу і навчаюся у родині". В рамках декади діти 1-7-х класів узяли участь у виставці-конкурсі малюнків "Традиції моєї родини". Кожен дитячий малюнок був пройнятий неймовірною любов'ю до своєї сім'ї. З кожного малюнку зрозуміло, як важливо для дитини проведення часу разом з батьками у грі, відпочинку, праці та спорті.

Найактивнішими виявилися учні 2-А, 2-Б, 3-х класів.

Такі заходи допомагають не тільки виховувати шанобливе ставлення до родини, а й розвивають творчі навички зображення почуттів на малюнку.

Виставка "Українська іграшка"

Протягом січня 2015 року в рамках тижня мистецтва <Різдвяний настрій> у школі пройшла виставка "Українська іграшка", спрямована на виховання в учнів національного світогляду через пізнання народного мистецтва, залучення молодого покоління до джерел і процесу творення українського народного мистецтва, стимулювання розвитку творчого пошуку художнього смаку, пошуку й розвитку й підтримки талановитих учнів, заохочення їх до творчої самореалізації. Роботи підготовлені учасниками гуртка "Іграшка-сувенір" під керівництвом Юсупової О.В., талановитої наставниці вихованців. Кращі роботи учнів 4, 5 та 8-х класів брали участь в обласній виставці.

Новий рік, новий рік вже ступає на поріг

Виставка малюнків та поробок

Конкурс новорічних прикрас "Дивні кульки на ялині - і рожеві, й жовті, й сині"

Виставка чобітків "Новорічна композиція"

Наша мрія - вода чиста, земля красива

Розвиток творчих інтересів учнів засобами образотворчого мистецтва, формування уних екологічної культури, виховання любові до рідного краю - такою була мета проведення виставки-конкурсу дитячого малюнка <Наша мрія - вода чиста, земля красива>. Різнокольоровими яскравими фарбами, олівцями, фломастерами діти малювали свою землю-красуню, про яку мріють. І вона неодмінно буде такою, треба лиш піклуватися про неї...

Кращі малюнки стали учасниками виставки. А намалювали їх учні 1 класу (Барбіна С., Гуліч М., Ладика М., Ростова В., Коберник О., Солодовник А.), 2-А класу (Горошко Б., Бєлов А., Іваненко Є., Подколзін І., Єрмілов В., Литвин В., Золотарьова А.), 2-Б класу (Скачкова Є., Новічков Я.), 3 класу (Кілюшик В., Гриценко Д., Дриль Д., Захарова С.), 5 класу (Єршова А., Чепенко Д.), 6 класу (Пащенко В., Макєєва Є.), 7 класу (Вертиховська Д., Ємелянова К.), 8 класу (Бєлов О.), 10 класу (Синегуб І.).


Виставка малюнків, присвячена 23-й річниці незалежності України "Це моя Україна"

Серед учнів 2-4 класів пройшов конкурс малюнків, присвячений 23-й річниці незалежності України "Це моя Україна". Найактивнішими стали учні 2-А класу (вихователь Калтухчан О.Б.) та 3 класу (вихователь Караченцева Н.О.)

Виставка дивовижних робіт

До Міжнародного дня захисту дітей гуртківці під керівництвом Юсупової О.В. організували виставку своїх дивовижних робіт, над якими працювали протягом навчального року. Найбільше припало до душі дітям творити у техніці "квілінг" та "гудзик". Виставка порадувала не тільки учнів та працівників школи, а й батьків і гостей, що завітали до школи на свято Останнього дзвоника.


Виставка-акція "SOS вернісаж, або друге життя відходів"

В рамках екологічної декади, присвяченій Міжнародному Дню Землі та Дню Довкілля, з 14 квітня по 24 квітня 2014 року відбулася виставка-акція "SOS вернісаж, або друге життя відходів". Головна мета виставки - підвищення рівня екологічної культури та формування у школярів, учнівської молоді небайдужого ставлення до довкілля, привернення уваги громадськості до проблем відходів, розвиток творчих здібностей дітей.У цьому році у виставці-акції взяли участь 58 учнів. Всі роботи яскраві, наповнені почуттям любові до природи рідного краю, висвітлюють небайдужість до проблем довкілля. Вітаємо всіх учасників виставки-акції! А Щукіній О., Столпець О., ученицям 2 класу, Лісаку І., учню 3 класу, Строгову С., учню 10 класу, побажаємо успіхів у обласній виставці!


Обласне свято-огляд дитячої художньої творчості "Весняні посмішки"

Учениця нашої школи Солодухіна Анна взяла участь в обласному святі-огляді дитячої художньої творчості "Весняні посмішки" у номінації "вокал". За рішенням журі вона запрошена до участі в ІІ-му етапі обласного відкритого фестивалю дитячої художньої творчості "Таланти ІІІ тисячоліття". Бажаємо тобі успіхів, Анно!


Виствка -конкурс писанкарства "Українська Великодня писанка"

"Нехай у серці віра і добро панують,
Хай щиру радість писанки дарують"


Виставка малюнків "Тарасе, ми тебе пам'ятаємо"

2014 рік оголошено Роком Т.Г. Шевченка. З цієї нагоди до 200-річчя з дня народження поета проведено конкурс малюнків за творами Кобзаря, де діти змогли виявити не лише шану великому митцеві, а й свої творчі здібності.Техніка виконання робіт, треба відзначити, дуже різноманітна: тут можна побачити чудові малюнки, виконанні чорним або кольоровими олівцями, написані фарбами гуаш , чи виконані у мішаній техніці. Всі роботи поєднує зовсім не дитяче бачення проблематики творів Т. Шевченка. Це малюнки про минуле нашої України, сумні глибокі роздуми та відчуття безмежної фантазії - все чим живуть і що люблять юні художники.

На виставку було відібрано 29 кращих робіт, серед яких дуже хочеться відзначити малюнки Коваленка Г., Захарченка М. (1-Б кл.), Водолазького Д. (2 кл.), Чепенко Д., Кулинич Р. (4 кл.). Особливо журі вразила майстерність Мешкової Л. (5 кл.), Божка Д. (6 кл.), Мар'янкіної М. (11 кл.)Виставка Т.Г.Шевченко

До 200-річчя з дня народження Тараса Шевченка діти разом зі своїми батьками підготували виставку поробок "Уквітчаємо тебе, Тарасе!". Роботи, які представлені на виставці, а це і малюнки, і витинанки, і вишивки, і аплікації у різних стилях є репродукціями до творів великого митця. Вони, безумовно, допомагають відвідувачам виставки краще пізнати його багатогранну особистість. Хочемо відзначити творчий підхід до представлених робіт учнів 1-А класу (Горошко Б., Калініченко А.), 1-Б класу (Скачкова Є.), 2 класу (Водолазький Д., Кордюков В., Столпець Д., Захарова С.), 5 класу (Явтушенко Я.), 6 класу (Світайло Ю.), 10 класу (Бойко Є.)


ЗВІТ про підсумки проведення Року дитячої творчості у комунальному закладі "Кочетоцька загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів" Харківської обласної ради у 2013 році

Перейти

Конкурс малюнків до дня Святого Миколая


Виставка дитячих робіт "Чобітків у нас до краю, ми чекаєм Миколая"


Здоров'я - скарб

Конкурс малюнків "Здоров'я - скарб" до тижня здоров'я, фізкультури і спорту "Здоровим будь!"

Найбільше багатство - здоров'я людини!
А люди здорові - багатство країни!
А будуть здоровими діти рости,
То буде країна багатством цвісти.

Котики-муркотики

Вже не перший рік у школі працєю гурток "Іграшка-сувенір" під керівництвом Юсупової Ольги Володимирівни. З великим задоволенням його відвідуть понад 40 учнів. На заняттях діти не тільки знайомляться з матеріалами, інструментами, що їх обробляють, технікою виготовлення іграшок, а й розвивають творчу уяву, фантазію, художній смак. На заняттях завжди панує атмосфера доброзичливості і товариськості. У ІІ семестрі результатом плідної дружної діяльності гуртківців стала виставка "Котики-муркотики", ініціаторами якої стали самі діти. Думаємо, що ці роботи нікого не залишать байдужими.

Охорона праці очима дітей

28 квітня відзначався Всесвітній день охорони праці. В школі стало традицією проводити до цієї дати конкурс дитячих малюнків "Охорона праці очима дітей". Кращі малюнки цього року були виставлені на експозицію в ПАТ "Харківгаз" - кураторів школи-інтернату


Великодня писанка

У час Великого Посту, перед найбільшим в році Святом - Великоднем, коли йде активна невидима душевна робота на різних рівнях, по-особливому сприймається й така звична, на перший погляд, річ, як писанка. Ця великодня прикраса не лише пов'язна з дійством освячення паски під час християнського свята. Писанка - символ Сонця, життя, його безсмертя, любові і краси; весняного відродження; добра, щастя, радості.

Хай сповнює душу краса Великодня
І радість оселиться в серці сьогодні!
Хай милують око веснянії квіти,
І будуть щасливі дорослі та діти!

Поїздка до ХАТОБу

Величезну радість приносить дітям театр, його таємнича атмосфера, від якої вони завжди чекають якогось дива. Саме таким дивом стала поїздка учнів 5 класу з вихователем Кураксіною Н.Л. до ХАТОБу. Побачене і пережите дітьми дуже вразило їх творчу уяву, сколихнуло моральні почуття.

SOS-вернісаж

Пластикові бутилки, використані диски, газети, одноразовий посуд та інше - всі ці використані речі попадають до смітників. Але в умілих творчих руках вони можуть перетворитися на справжні шедеври мистецтва. Підтвердженням цього стала виставка дитячих робіт "SOS-вернісаж", яка була проведена в рамках екологічної декади "Доля планети в наших руках". Ось які речі для прикраси оселі створили учні нашої школи.

Декада родинного виховання "Духовні скарби"

Родина є основою держави. Родина, рід, родовід, народ - поняття, що розкривають моральну й духовну сутність, природну послідовність основних етанів формування людини як особистості: від роду до народу, до нації - такий природний шлях розвитку кожної дитини, формування її національної свідомості й громадянської зрілості.

Напередодні весняних канікул у школі пройшла декада родинного виховання "Духовні скарби". В рамках декади діти 1-7 класів узяли участь у конкурсі малюнків "Моя сім'я, мій дім, моя країна". Кожен дитячий малюнок був пройнятий неймовірною любов'ю до своєї сім'ї і країни. Найактивнішими виявилися учні початкових класів (вихователі - Караченцева Н.О., Сідорова А.М., Чудик Л.В., Татарінова Н.В.). Такі заходи допомагають не тільки виховувати шанобливе ставлення до родини, а й розвивають творчі навички зображення почуттів на малюнку.


Вишиті картини

Напередодні весняних канікул учні 3 та 5 класів, члени гуртка "Іграшки-суверніри" під керівництвом керівника гуртка Юсупової О.В., відвідали виставку майстрів Чугуївського району "Вишиті картини" в культурному центрі "Імідж" м. Чугуєва.Подарунки мамам готуємо своїми руками

Напередодні свята Восьмого березня всі учні початкових класів у вільний від занять час готували подарунки своїм мамам - найкращим, найкоханішим, найкрасивішим. Кожна дитина вклала у свою роботу частинку свого серця, тому ми впевнені, що всі подарунки принесуть матусям задоволення, любов і щастя!23 лютого народ України святкує День Захисника Вітчизни

В цей урочистий день ми вшановуємо всіх, хто причетний до цього високого звання, звання єдиного для всіх: від вкритих сивиною і увінчаних нагородами фронтовиків, до молоді, яка лише нещодавно одягла військову форму.

До цього дня готувалися й учні нашої школи. У 4-11 класах відбувся конкурс-огляд стройової пісні, а в 1-3 класах пройшли виховні години, на яких діти готували подарунки для своїх татусів та дідусів своїми руками. Такі заняття не тільки виховували у дітей шанобливе ставлення до захисників Вітчизни, а й розвивали творчі здібності.

Я вітаю діда, тата
З чоловічим справжнім святом!
Хто Вітчизну боронив -
Привітання заслужив!


Вишивка - це мова людських почуттів і думок

В основі творчості лежить трудова діяльність людини. Праця - один із засобів перетворення людини в творчу особистість. На уроках трудового навчання учні 5-9 класів з великим задоволенням оволодівають технікою української вишивки - живого мистецтва, яке постійно розвивається. Це величезне багатство, створене протягом віків тисячами безіменних талановитих народних майстринь. Вишивка - це не лише робота голкою і ниткою, це мова людських почуттів і думок, вияв найпотаємніших мрій. "Як приємно спостерігати за дітьми у процесі роботи, - говорить учитель трудового навчання Сідорова А.М. - Вони ніби переносяться в інший світ - світ творчості і натхнення, світ любові і доброти".Виставка малюнків "Всі професії потрібні"

"Ким я буду, коли виросту?" - над цим питанням замислювались учні початкової школи, котрі виявили бажання взяти участь у виставці малюнків "Всі професії потрібні". Представлені на конкурс дитячі роботи були різні за композицією, сюжетом та технікою виконання. І хоча мрії з роками можуть змінитися, проте учасники виставки вже зараз замислюються над тим, який фах обиратимуть в майбутньому. За допомогою олівців, фломастерів і фарб, використовуючи фантазію і творчі здібності, діти розповідали про свої майбутні професії. Їхні мрії - дуже різноманітні. Діти мріють бути лікарями та актрисами, бібліотекарями, будівельниками, садівниками, вихователями, космонавтами, міліціонерами, трактористами, а також кухарями, перукарями, електрогазозварниками, учителями та художниками.

Створення сприятливих умов для реалізації творчого потенціалу школярів, формування позитивного ставлення до актуальності робітничих професій стало метою проведення конкурсу.


Виставка робіт Квілінг - це дуже цікаво

Техніка мистецтва у стилі квілінгу відома людству ще з ХV століття. Сьогодні це одна з наймодніших технік рукоділля для декору інтер'єру. Орнаменти, зроблені з маленьких смужок папірців - результат кропіткої, майже ювелірної роботи, яка прийшлася до душі й нашим школярам.

Результатом творчої діяльності гуртківців під керівництвом Юсупової О.В. та учнів 3 класу під керівництвом вихователя Чудик Л.В. стала виставка робіт Квілінг - це дуже цікаво.

Конкурс ляльок світу