Прозорість та інформаційна відкритість закладу
Дитяча творчість
Безпека та здоровий спосіб життя

COVID-19

Тимчасовий порядок організації освітнього процесу у зв'язку з COVID-19

Читати

Стоп COVID-19

Український освітній онлайн- портал <На урок> проводив ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС <Стоп COVID-19>, в якому взяли участь другокласники нашої школи . Виконуючи конкурсні завдання, учні систематизували свої знання про заходи безпеки та правила дотримання карантину в умовах пандемії COVID-19. Оскільки мета конкурсу - не лише оцінити, а й доповнити знання школярів, тож кожен другокласник, незалежно від результатів конкурсу, нагороджений дипломами І, ІІ, ІІІ ступенів, а також іменними сертифікатами. Цей конкур є закликом до відповідальності та спробою уповільнити поширення вірусу SARS-CoV-2.

COVID-19 - новий виклик для всього світу

Саме за такою темою 1 вересня був проведений перший урок, спрямований на формування нової культури поведінки, навчання та перебування у закладах загальної середньої освіти з урахуванням епідеміологічної ситуації, спричиненої коронавірусом. Учнів ознайомили з новими правилами поведінки під час навчання в умовах карантину, правилами респіраторної гігієни та алгоритмом дій.

Освітній процес на період карантину 2020

Читати

Уроки під голубим небом

"Природа - це сад здоров'я, фізичного й духовного", - вважав великий В.О.Сухомлинський. Школа під блакитним небом, уроки мислення на природі - це мандрівка до джерела емоцій, образного сприйняття світу, єднання з прекрасним і початок духовного здоров'я малечі і підлітків.

Саме такі уроки практикують вчителі початкових класів нашої школи. На уроці природознавства, який відбувся на лісовій галявині, четверокласники презентували свої навчальні проєкти "Марс- червона планета". А як же цікаво було порівнювати Марс з такою яскравою, різнокольровою , особливо восени, такою рідною, нашою планетою Земля! А на уроці мистецтва різноманітну палітру осінніх барв зберегли на паперових аркушах учні 2-го класу.